A71 Hakkında Sormak Istediğiniz Hersey

ardabasqann

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bataryası sıkıntılı mı , oyun oynarken ısınıyor mu?
Bataryasinda bir sikinti yok.Uygulamalae biraz fazla güç tüketiyor.Ama ben güç tasarrufuyla kullanmadigim uygulamalari uykuya alıyorum daha rahat oluyor.Pubg araliksiz oynadigimd cok isinma yapmiyor elinizi terletecek ve yakacak kadar 32 33 civarlarinda geziyor.Sarj doldurmada cok hizli hic bu kadar beklemiyordum

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Bataryasinda bir sikinti yok.Uygulamalae biraz fazla güç tüketiyor.Ama ben güç tasarrufuyla kullanmadigim uygulamalari uykuya alıyorum daha rahat oluyor.Pubg araliksiz oynadigimd cok isinma yapmiyor elinizi terletecek ve yakacak kadar 32 33 civarlarinda geziyor.Sarj doldurmada cok hizli hic bu kadar beklemiyordum
Teşekkürler.

ardabasqann

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Hangi telefondan a71'e geçtiniz? Kamerası nasıl?
aslında telefonum yoktu.Kamerasi gercekten cok iyi ama şöyle bir sorun var.64mp cektigin bir fotografi instagramda arkadaslarima attigim zaman bozulmalar oluyor fotografdan birsuruymuş gibi ust uste katlaniyor.Bu bence gayet normal uygulamalarin sabit mpye indirmesine bagli.Gecisler mi9t den biraz yavas olabilir.Cok yavas degil tatmin edici
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamera nasıl? Ekrandan memnun musun?
Kamerayla ilgili yorumumu az önce yazdim.Ekran harika

Pyramus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Geçenlerde telefon önerisi istemiştim.Şimdi ise bir A71 kullanicisiyim.A71 ile ilgili sormak ıstediğiniz sorulari bekliyorum
fotoğraflarda gerçekçi bir sonuç mu alıyorsunuz yoksa renkleri daha canlı mı gösteriyor? Kapalı bir havada gökyüzünü maviye çevirme yapıyor mu? Yaklaştırınca görüntü çamur oluyor mu?

ardabasqann

Asistan
Reaksiyon puanı
39
fotoğraflarda gerçekçi bir sonuç mu alıyorsunuz yoksa renkleri daha canlı mı gösteriyor? Kapalı bir havada gökyüzünü maviye çevirme yapıyor mu? Yaklaştırınca görüntü çamur oluyor mu?
Fotoğraflar bence bir harika.Gokyuzu efekti var mi bilmiyorum.Yaklastirip cekince goruntu bozuluyor biraz.Kamera pixel i onemli degil bence biyere yükleyince kalitesi dusuyor ztn

Video çekimleri nasıl?
Güzel gayet iyi ama cozunurluge bagli olarak cok yer kaplayabiliyor bu da normal bence

furkansulek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam pubg de Full grafiklerde tam 1 saat oynamada ısınma elinden hissediliyormu? Pubg de full grafikle oyuna girince harita geç yükleniyormu?
Pubg de full grafikte kasma donma takilma gibi sorunlari varmi?
Birde 1 saatlik pubg de ne kadar şarj yiyor ?
Normal kullanimda kaç gün şarj gidiyor ?

ardabasqann

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Hocam pubg de Full grafiklerde tam 1 saat oynamada ısınma elinden hissediliyormu? Pubg de full grafikle oyuna girince harita geç yükleniyormu?
Pubg de full grafikte kasma donma takilma gibi sorunlari varmi?
Birde 1 saatlik pubg de ne kadar şarj yiyor ?
Normal kullanimda kaç gün şarj gidiyor ?
kullanmana bagli ben full kullaniyorum 7 saat gidiyor karantinada olmasak daha fazla gider.Ama pubgde kasma yaratmiyor elini yakacak bir sicaklik yok hafif var kilif takacaksan hissetmiyorsun bile

furkansulek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A71 i eledim mi note 10 lite ve redmi note 9 pro arasinda kaldim

Reaksiyon puanı
6,381

furkansulek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi note 10 lite almanızı tavsiye ederim.

Keşke bekleyip mi note 10 lite, realme 6 pro gibi telefonları alsaydım diyor musunuz?
Hocam ekran olarak note 10 lite fakat note 9 pro 720G kullaniyor 730G den daha ustunlugu biraz var birde bazi Ghz oranlari redmi note 9 pro daha iyi gibime geldi shiftdelete video da karsilastirmasini bekliyorum son karari orda vercem

Reaksiyon puanı
6,381
Hocam ekran olarak note 10 lite fakat note 9 pro 720G kullaniyor 730G den daha ustunlugu biraz var birde bazi Ghz oranlari redmi note 9 pro daha iyi gibime geldi shiftdelete video da karsilastirmasini bekliyorum son karari orda vercem
Mi note 10 lite ve redmi note 9 pro mu? Bu ikisi arasında da kalınmaz bence. Tabii ki mi note 10 lite.