A71 ekran koruyucu

Bu konuyu okuyanlar

Ronen7282

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Gençler A71 ekran koruyucu sipariş edecem de ekran tam oturan bir şey istiyorum.telefonculara gidip de bulamadım kullanıp memnun oldugunuz ekran koruyucu önerebilir misiniz?

safirin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de a71 için ekran koruyucu sipariş vermiştim n11den ama koruyucuda ön kamera deliği yok.oda çekimleri olumsuz etkiler. bazı satıcılara sordum onların elindeki ürünlerde de ön kamera deliği yokmuş...Altı üstü bir koruyucu alacağım memleket meselesi oldu benim için...
uygun fiyatlı ve telefona tam oturan koruyucu bende arıyorum.:) tavsiyeye edilebilecek satıcı varsa öneride bulunun lütfen memnun olurum...

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Cihazınızda ekran altı parmak izi sensörü olduğu için üzerinde cam katman olması algılamayı zorlaştırır ve algılama hızını düşürür. O yüzden alacağınız ürüne dikkat etmeniz gerekir.
Burda öneri yapardım fakat tanınmış firmaların ürünleri pahalı oluyor maalesef. Örneğin Spigen ve Buff o kadar para vermeye hiç gerek yok. O yüzden parmak izi tanımasına engel olmayacak herhangi bir ürünü alabilirsiniz.

safirin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazınızda ekran altı parmak izi sensörü olduğu için üzerinde cam katman olması algılamayı zorlaştırır ve algılama hızını düşürür. O yüzden alacağınız ürüne dikkat etmeniz gerekir.
Burda öneri yapardım fakat tanınmış firmaların ürünleri pahalı oluyor maalesef. Örneğin Spigen ve Buff o kadar para vermeye hiç gerek yok. O yüzden parmak izi tanımasına engel olmayacak herhangi bir ürünü alabilirsiniz.
çok teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genellikle A71 de ekran tamamen koruyucu ile kaplaniyor.Benim elimdeki oyle..genel itabiriyle internette dukkanlara baktim çogu boyleymis yazilan yorumlarda okudum..alanlarda benim gibi alinca anlamislar..

Bilemedim sanki kamera bu sekilde kapanmamaliydi. .

Son düzenleme: