Yardım A4 tech x7 makro programı çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

20February

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar sorunum tam olarak şöyle mouse markam A4 tech x7 Oscar lite X89 serisi mouse yeni aldım programını bulup kurdum makro tuş atamalarınjda yaptım ve sorunsuz şekilde 4 5 gün kullandım. Oyunun içerisindeyken birden makro özelliği gitti. Pc yi resetleyip makro programını açmadığımda mouse işlevini görüyor (Örnek 4. Tuşa basınca İnternet sayfasında bir önceki sayfaya gelmesi gibi). Makro programını açıp herhangi bir tuşuna komut atadığım da ne o komutu ne de önceki işlevlerini yerine getiriyor klasik mouse gibi. Evet sorunum bu arkadaşlar tuş ataması yapınca program çalışmıyor

hfurkankaradag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
24 saat içerisinde dönüş yapılacak denildi bana sen ne zaman göndermiştin maili? Bu arada ben iade talebi oluşturdum geri göndereceğim fareyi Hepsiburadadan almıştım

20February

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3 4 gün oluyor geri dönüş yapılmadı daha. İade süresi kaç gün bilgin var mı bende oradan aldım ama 15 20 gün oldu benim

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
982
A4 Tech in klasik problemlerindedir yazılım sorunu. Günümüzdeki A4 Tech mouse var ne kadar kaliteli bilmiyorum fakat 7-8 önce den kalma A4 Tech mouselarım 4 ay önce aldığım SteelSeries'den daha sağlam.

Yazılımı nereden indirdiniz ?

20February

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
A4 tech in Kendi sitesinden indirdim benim anlayamadığım olay 3 4 gün sorunsuz şekilde kullandım oyundayken durdu program ve ondan sonra sorun yaratmaya başladı programı engelleyen etmenler olabilir diye format bile attım ama sonuç aynı

hfurkankaradag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iade süresi burada 14 gün olarak belirtilmiş : https://www.hepsiburada.com/kolay-iade
ancak ürün 2 yıl garantili, bu konuda başka bir bilgim yok.
hakanyargici, hocam yazılımı Driver Download - Support adresinden x89 için olanını indirdim kurdum ve çalıştırdım ancak 2.gün aniden çalışmayı durdurdu ve hiçbir şekilde makro özelliğini kullanamıyorum

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
982
A4 tech in Kendi sitesinden indirdim benim anlayamadığım olay 3 4 gün sorunsuz şekilde kullandım oyundayken durdu program ve ondan sonra sorun yaratmaya başladı programı engelleyen etmenler olabilir diye format bile attım ama sonuç aynı
A4 Tech'in yazılımları her cihaza uyumlu olmuyor yada sistemde bulunan farklı uygulamalar ile çakışıyor diye biliyorum. Yıllar önce de böyleydi günümüzde de böyle olması şaşırtmadı açıkçası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış hatırlamıyorsam bilgisiyarı kurtarma modundan 2 gün önce kendi aldığı yedeğe geri döndürüp yazılımı çalıştırıyorlar.

Aynı sorun Rampage marka ürünlerdede mevcuttu fakat adamlar kendilerini aştı.

hfurkankaradag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam önerebileceğiniz bir makro mouse var mı? Ben a4 tech'i araştırarak almıştım ve böyle bir sorun yaşıyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
982
Hocam önerebileceğiniz bir makro mouse var mı? Ben a4 tech'i araştırarak almıştım ve böyle bir sorun yaşıyorum.
Maalesef, önerebilceğim mouse yok. Bir süredir YouTube'da takip ettiğim klavye ve fare içerikleri üreten biri var. Özelikle arka planda kullanıcı olarak gözümüze çarpmayanları ve asıl işimize yarayacak olan bilgileri aktarıyor.

@Swarcow bu arkadaşı ve incelemelerini araştırmanı öneririm.

bahadir808

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar sorunum tam olarak şöyle mouse markam A4 tech x7 Oscar lite X89 serisi mouse yeni aldım programını bulup kurdum makro tuş atamalarınjda yaptım ve sorunsuz şekilde 4 5 gün kullandım. Oyunun içerisindeyken birden makro özelliği gitti. Pc yi resetleyip makro programını açmadığımda mouse işlevini görüyor (Örnek 4. Tuşa basınca İnternet sayfasında bir önceki sayfaya gelmesi gibi). Makro programını açıp herhangi bir tuşuna komut atadığım da ne o komutu ne de önceki işlevlerini yerine getiriyor klasik mouse gibi. Evet sorunum bu arkadaşlar tuş ataması yapınca program çalışmıyor
aynı sorun bende de oldu tam olarak söylediğiniz günlerde . Çözebildiniz mi acaba sorunu ?

vuranelli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, Sorununuz devam ediyor mu halen ürün makroda sıkıntılı mı,

20February

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet halen devam ediyor kullanamıyorum

vuranelli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba makro sorunu devam ediyor mu yardımcı olmaya çalışayım, makro sorunu için yazılımı var.

Merhaba makro sorunu devam ediyor mu yardımcı olmaya çalışayım, makro sorunu için yazılımı var.

Kardeşim bende de aynı sorun oldu, sen bu durumu çözdün mü?
Makro sorunu devam ediyorsa yazılım var yardımcı olayım

Son düzenleme:

20February

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Tabi ki yardımcı olmanızı isterim sorun hala devam etmekte çünkü

vuranelli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, yazılım programı aşağıdaki gibidir lütfen yükledikten sonra denemelerini yapıp bilgi veriniz 2023.0131 yeni programdır sorun çözülmüştür.

X7OscarLite_V2023.0131_MUI
İnidirme Linki: A4 Tech X7 Oscar X89 YAZILIM.rar

20February

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ettim sizden sonra sitesini kontrol ettim güncelleme gelmiş ve şuanda program eskisi gibi çalışıyor.

klause00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, yazılım programı aşağıdaki gibidir lütfen yükledikten sonra denemelerini yapıp bilgi veriniz 2023.0131 yeni programdır sorun çözülmüştür.

X7OscarLite_V2023.0131_MUI
İnidirme Linki: A4 Tech X7 Oscar X89 YAZILIM.rar
Bana da yardım eder misiniz

Bana da yardım edin lütfen

Son mesajlar