Samsung A30s alınır mı?

Samsung A30s alınır mı?

• evet,alınır

• hayır, alınmaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Airbus

Asistan
Her ne kadar samsung kullansamda samsung almanızı tavsiye etmem. 2 yıldan sonra güncelleme vermeyecek vs vs. Huawei P30 lite ve P40 lite hepsiburadada neredeyse o telefonla aynı fiyata bunlar da alınabilir eğer google hizmetlerini cihaza atarım diyorsanız P40 lite atamam diyorsanız P30 Lite alınabilir. Onun dışında diğer arkadaşların önerileri de gayet yerinde.

Her ne kadar samsung kullansamda samsung almanızı tavsiye etmem. 2 yıldan sonra güncelleme vermeyecek vs vs. Huawei P30 lite ve P40 lite hepsiburadada neredeyse o telefonla aynı fiyata bunlar da alınabilir eğer google hizmetlerini cihaza atarım diyorsanız P40 lite atamam diyorsanız P30 Lite alınabilir. Onun dışında diğer arkadaşların önerileri de gayet yerinde.
P30 lite 😂😂😂 şaka yapıyorsun herhalde.O cihaz kasmaktan başka bir halta yaramıyor.P40 lite da Google servisleri yok.Uygulamaları Moreapps gibi yerlerden bulsanda yüklediğin zaman çalışmıyor.

• Beğen
Reactions: STB

Airbus

Asistan
P30 lite 😂😂😂 şaka yapıyorsun herhalde.O cihaz kasmaktan başka bir halta yaramıyor.P40 lite da Google servisleri yok.Uygulamaları Moreapps gibi yerlerden bulsada yüklediğin zaman çalışmıyor.
Oradakilere alternatif olarak sundum :) Arkadaşım gayet memnun P30 Lite'dan. Dediğim gibi yazılım güncellemesi almak pek önemli değilse Samsung alabilirsiniz ama önemliyse samsungdan uzak durun :)

Oradakilere alternatif olarak sundum :) Arkadaşım gayet memnun P30 Lite'dan. Dediğim gibi yazılım güncellemesi almak pek önemli değilse Samsung alabilirsiniz ama önemliyse samsungdan uzak durun :)
Arkadaşınızın ne yaptığına bağlı. Ayrıca kasma ve donma dediğimiz şeylerin de çıkma zamanı belli değildir, yani şu memnun, o memnun ile bir telefonun kasmayacağı kesinleşmez.

Ben de Xiaomi'nin hatalarını hiç görmediğim için olmadığını söylüyordum ama 1 ay önce bir çok sorun çıktı.