A101'e Gelen Vestel Tablet Hakkımdaki Düşünceleriniz Nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

chuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu tableti almayı düşünüyorum yorum bekliyorum.

MoonseroZe

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Marketten tabletmi alinir gozunu seveyim cikolatami bu

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Vestel a101 e kadar düştüyse almaya değermi siz karar verin
Zaten vestel almak etik degil artık

chuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Neden etik değil?

Alperen Atalay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bimeks e filan bakmalısın a101 gibi bir yerden tavsiye etmem

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Vestel yaramaz cocuklar gibi şikayet etti ben ürün satamıyorum diğer telefonlara tabletlere bilmem nelere zam yaparsanız bende ürün satarım 2 kurusluk ürünleri 10 liraya satmak için şikayet etti ve gerçekleşti şuan bir cok ürün zamlandıysa onun sayesinde bu nedenle vestel alanları kınıyoruz

Reaksiyon puanı
16,118
Vestel yaramaz cocuklar gibi şikayet etti ben ürün satamıyorum diğer telefonlara tabletlere bilmem nelere zam yaparsanız bende ürün satarım 2 kurusluk ürünleri 10 liraya satmak için şikayet etti ve gerçekleşti şuan bir cok ürün zamlandıysa onun sayesinde bu nedenle vestel alanları kınıyoruz

bir rivayete yöre yerli üreticilerin vergiden muaf olması için ağlamış ama ilgili bakanlık yeni vergi koymayı tercih etmiş.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu tableti almayı düşünüyorum yorum bekliyorum.

ucuzsa al da kaç lira?
985b6908-6a05-4774-94d0-e94211adca6a.jpg

alınır al.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Uydu alıcı daha çok ilgimi çekti.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
fener daha çok ilgilimi çekti :p

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İşinize yarıyacağını düşünüyorsan koş A101 e :)

chuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Uydu alıcı güzel ama usb den film izle

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bana Kalırsa Paranı Bir Nevi Çöpe Atıyon Assus Markalı Tabletler Var Ucuz Hemde Kaliteli 300 400 Tl Bence Onlardan Al O Kadar Güzel Marka Model Varken Değmez Bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu fiyat aralığında süper kaçırma. a101 deil başka yerden alayım desen %30 fiyat artar. he güzel bişi alcam diyorsan 300-400lira gözden çıkarcan. ama 200 liralık bütçen varsa bunu al.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bütçen 200lira ise bu tablet alınır. 300-400e çıkarsan alınmaz. anlıcan bu tablet 200lira civari

Reaksiyon puanı
16,118
Bana Kalırsa Paranı Bir Nevi Çöpe Atıyon Assus Markalı Tabletler Var Ucuz Hemde Kaliteli 300 400 Tl Bence Onlardan Al O Kadar Güzel Marka Model Varken Değmez Bence

139lira bu iyi marka sağlam kullanılır bendeki dark evopad 3g m7220'den iyi servisi de çok iyi.

karabatak34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
200tl civarında alabileceğin en iyitablet kaçırma git al. haa 300-400tl arası bütcen varsa eğer bu tablet çöp dir. ama bu fiyata süperrr140liraya

chuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dalga geçmeye gerek yok para bu kadar ne yapalım

Reaksiyon puanı
16,118
200tl civarında alabileceğin en iyitablet kaçırma git al. haa 300-400tl arası bütcen varsa eğer bu tablet çöp dir. ama bu fiyata süperrr140liraya

normalde o fiyatta değil promosyon için 139lira çöp değil iyi sağlam ve servisi var .

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
A101 yada Bim fark etmez hangi marka olursa olsun markaya güvenip alma derim çünkü geçenlerde HI-LEVEL tablet sattı özellikle a101 de satılan modelin sitesinde Rom dosyası bile bulunmuyor ama kendi diğer modellerin driver desteği mevcut, A101 yada Bim in sattıkları özel sipariş üzerine ayrı parti olarak üretiliyor ve marka bile destek vermek istemiyor yinede sen bilirsin

Reaksiyon puanı
16,118
A101 yada Bim fark etmez hangi marka olursa olsun markaya güvenip alma derim çünkü geçenlerde HI-LEVEL tablet sattı özellikle a101 de satılan modelin sitesinde Rom dosyası bile bulunmuyor ama kendi diğer modellerin driver desteği mevcut, A101 yada Bim in sattıkları özel sipariş üzerine ayrı parti olarak üretiliyor ve marka bile destek vermek istemiyor yinede sen bilirsin

bu vestel farklı olmaz böyle hayvanlıklar yoksa ayı mı kindar? deve mi kindar? sorusunun cevabını yaşarlar...
bence deve ...

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Vestel a101 e kadar düştüyse almaya değermi siz karar verin
Zaten vestel almak etik degil artık
Bu yorumunuzu okurken öfke patlaması geçirdim.Neye dayanıyorsun arkadaş sen yerli üretimi aşağlıyorsun sen ülkenin bir şeyler üretmesini nasıl etik değil dersin.Bu yorum kaldırılmalı düzenlenmeli.Bu güne kadar milli ne ürettin ?

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Mega fabrikalar - Vestel ' izlemenizi tavsiye ederim.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
başta vestel olmak üzere diğer Türk firmalarının yüzünden elektronik ürünlere ekstra vergi geldi.neymiş ürünlerini satamıyorlarmış.kaliteli ürün yap o vakit.

vestel almayın aldırmayın.

disconse

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu yorumunuzu okurken öfke patlaması geçirdim.Neye dayanıyorsun arkadaş sen yerli üretimi aşağlıyorsun sen ülkenin bir şeyler üretmesini nasıl etik değil dersin.Bu yorum kaldırılmalı düzenlenmeli.Bu güne kadar milli ne ürettin ?
Bütün parçaları yurtdışından özellikle Çin'den getirip burda montajlayınca yerli üretim mi oluyor? Ayrıca bu vestel değilmiydi ürünlerim satılmıyor ithal elektronik ürünlere ekstra vergi gelsin diyen? Yerli üretimmiş pehhh.. Vatandaşı keriz yerine koyan bir zihniyet üretmesin bişey!

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Mega fabrikalar - Vestel ' izlemenizi tavsiye ederim.

İyi güzelde Mega fabrikalara mini yetkili servisler hiç hoş olmuyor, Zamanında monitör aldım 15 Dk lık çalışmadan sonra 1Cm ssatin oradan 1Cm başlatın oradan dışarı genişliyordu servise götürdüm 1 hafta sonra içini bile açmadan sıkıntı yok dediler ve geri aldım, bende monitörü kenarlarda 1 er Cm siyahlık bırakarak kullandım 15 Dk sonra yerine geliyordu adaletmi bu daha çok örnek sayabilirim bunun gibi

disconse

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Vestelden 102 ekran led smart tv aldım. inanın bu kadar mı dandik olur. kanal geçisi yapmak istiyorum tv donuyor. abartmıyorum 2 dk sonra kanala geçiyor. güya smart tv. Konuyla alakası yok biliyorum ama üstteki arkadaş yerli üretim bu nasıl kötülersiniz falan bişeler diyince deme ihtiyacı gördüm..

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Türkler kendi yaptıklarına gülmeyi, dalga geçmeyi çok sever. Biz böyle bir milletiz. Bu kadar kötüleme de bunun bir eseri.

Kırın bu önyargınızı. Türk malından korkmayın yemez sizi.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Türkler kendi yaptıklarına gülmeyi, dalga geçmeyi çok sever. Biz böyle bir milletiz. Bu kadar kötüleme de bunun bir eseri.

Kırın bu önyargınızı. Türk malından korkmayın yemez sizi.

hiç vestel kullanmadığınız belli oluyor.neden türk mallarını kötüleyelim ki?kaliteli olsun ucuz olsun kullanalım.daha çok para vermeye mi meraklıyız?bir ürünü alınca tüm verimiyle kullanmak isterim.gidiyorum applea 2000 tl veriyorum kafam rahat bir şekilde en az 4 sene kullanıyorum.4 sene sorunda bile inanılmaz bir kondisyonda kalıyorlar.ki bu bir telefon.10 seneden fazla kullanacağınız bir televizyonu düşünün.sony'den aldığımız televizyon 20. senesini doldurdu hala hizmet veriyor..malzeme kalitesi ne yazık ki belli vestelin.

teknoloji filan hikaye.çinliler de koyuyorlar markasız ürünlerine teknolojiyi.ne oluyor.malzeme kalitesi sağlamlık dayanıklılık önemli.ha derseniz ucuz olsun ömürsüz olsun.o vakit alın derim.

seyrane00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
vestelden uzak durmak lazım tabletleri yarmaz
ben kullandım devamlı arıza yaptı
servise verdinmi 45 güne ancak geliyor

chuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu tableti gerçekten kullanan var mı varsa hızı nasıl? Ben geçen gün dark Evopad 7026 aldım. Memnun kalmadım. Vestel iyi ise onu alayım diyorum.