A disk read error occurred hatası

Bu konuyu okuyanlar

ondertass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
Öncelikle bilgisayarlardan pek fazla bir şey anlamam
Bugün c diskimde yer olmadığı için c ye aktarmak için bi proğram indirdim işlemi tamamladı sonra yeninden başlattı ve karşıma gelen hata A disk read error occurred
Press Ctrl+Alt+Del to restart leptop kullanıyorum hardiski çıkarıp geri taktım hala aynı hata çoğu forumda bios ekranında Standart CMOS Features'a girin ve bir şeyi değiştirin yazmış ama bios ekranımda öyle bir şey bulamadım çok acil yardım istiyorum Arkadaşlar
s11.gif
s11.gif

Biosum InsydeH20 versiyonu 78CN22WW(V2.00)
Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum elimden bir şey gelmiyor :(

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Merhabalar;

BIOS menüsünden bütün ayarlarınızı default olarak yeniden yapılandırın.

ondertass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Load Default Settings e enterliyorum load optimal defaults? Diye soruyor yes diyorum bir şey değişmiyor

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Load Default Settings e enterliyorum load optimal defaults? Diye soruyor yes diyorum bir şey değişmiyor
Bilgisayar açılırken güvenli moda geçmek için bir liste çıkıyor. O listeyi açabiliyormusunuz? Orada bir seçenek var eğer bu listeyi açabilirseniz size yardımcı olabilirim.

ondertass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar açılırken güvenli moda geçmek için bir liste çıkıyor. O listeyi açabiliyormusunuz? Orada bir seçenek var eğer bu listeyi açabilirseniz size yardımcı olabilirim.

Öyle bir liste karşıma çıkmıyor hocam direk hataya atıyor lenovo yazısından sonra