900tl ye kadar telefon tavsiyesi

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba galaxy s3 almayı düşünüyordum ama kullanma fırsatım oldu bir kaç gün performans olarak gayet güzel ama boyut olarak uymadı

bende orta fiyatlı telefonlara yöneldim.

telefon almamdaki amaç internet face twitter gibi şeyler
daha sonra müzik film olabilir bir ihtimal
dış görünüm önemli .
cebe sığabilecek şekilde kaba durmayan bir model olursa hoş olur :mrgreen:

çok uygulama vb şeyler kullanmam genel itibari ile işime yarayacak 900 tl ye kadar telefon tavsiyelerinizi bekliyorum marka farketmez.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
xperia arc s fiyat düştü.Almak için ideal zaman.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Hızlıal.com da teşhir ürünü veya müşteri tarafından kutusu açılıp herhangi bir nedenle iade edilmiş ürünler nedeni belirtilerek 18 ay garantili olarak satılıyor.
Galaxy s2 942 TL civarı. Gözatmakta fayda var.

http://www.hizlial.com/o3181788/vip-protech

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç Lg ve samsung tavsiyeleri gelmemiş.

galaxy ace şekil bakımından hoşuma gitmişti ama özellik olarak nasıl değerlendirebiliriz. ?

şuanlık sola veya arc olarak düşünecem.ama lg ve samsung tasarımlarıda hoş ama tavsiye eden olmamış

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0

galaxy ace şekil bakımından hoşuma gitmişti ama özellik olarak nasıl değerlendirebiliriz. ?

şuanlık sola veya arc olarak düşünecem.ama lg ve samsung tasarımlarıda hoş ama tavsiye eden olmamış
Ace berbat bir telefon.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Asla ama asla LG ye bulaşma. Ben böyle bir hata yaptım.

DexterRolling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
320x480 ekran çözünürlüğü ? 800 MHz tek çekirdekli işlemci ? Ram miktarını unut.Android alacaksan şekilden fazlasına önem vereceksin.

Arc S iyidir.

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hızlıal.com da teşhir ürünü veya müşteri tarafından kutusu açılıp herhangi bir nedenle iade edilmiş ürünler nedeni belirtilerek 18 ay garantili olarak satılıyor.
Galaxy s2 942 TL civarı. Gözatmakta fayda var.

http://www.hizlial.com/o3181788/vip-protech

s2 çok sıcak bakmyorum boyut olarak oda baya büyük ben daha küçük boyutlarda ama özellik bakımındanda dediğim özellikleri görecek birşeyler lazım.

çok profesyönel kullanmıoyrum telefonu dediğim gibi bir bilgisayar havası beklemiyorum.

htc den önerebileceklerin var mı yada sony den ?

320x480 ekran çözünürlüğü ? 800 MHz tek çekirdekli işlemci ? Ram miktarını unut.Android alacaksan şekilden fazlasına önem vereceksin.

Arc S iyidir.

şuanlık arc s yakın geliyor . artık daha güzel bir tavsiye gelmesse arc s e yöneleceğim

htc den önerebileceklerin var mı ? dediğim özellik ve fiyat aralığında

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Aynı sayfada HTC Sensation 900TL var.

Samsung Galaxy W boyut olarak iyi.

DexterRolling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer o sayfadan bir telefon alacaksan en iyisi SII olur.Tabi o telefonda bir sorun var mı yok mu bilemiyorum.

O sayfadan alacaksan SII en uygunu olur.Çok güçlü bir telefon.Seni yarı yolda bırakmaz.Üstelik ICS ' yi bırak JB desteği de alıyor.

Arc S , SII ' nin performansına yetişemez ama o da JB güncellemesi alacak.

Eğer ikinci el istemiyor ve radyasyon değerine kafayı takmıyorsan :) Arc S derim.

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer o sayfadan bir telefon alacaksan en iyisi SII olur.Tabi o telefonda bir sorun var mı yok mu bilemiyorum.

O sayfadan alacaksan SII en uygunu olur.Çok güçlü bir telefon.Seni yarı yolda bırakmaz.Üstelik ICS ' yi bırak JB desteği de alıyor.

Arc S , SII ' nin performansına yetişemez ama o da JB güncellemesi alacak.

Eğer ikinci el istemiyor ve radyasyon değerine kafayı takmıyorsan :) Arc S derim.

yok 0 alacam telefonu 2. el almayı düşünmüyorum evet aradığım aralıkta arc s zannedersem tek tercih kalıyor

paradis_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s2ye büyük diyorsun arc s alacam diyorsun iyi de s2yle arc s in boyutları aynı zaten:) valla param olsa bir saniye düşünmeden s2 alırım ama öğrenciyim işte para yokk:)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
eylül ayını bekleyin derim. yeni iphone, htc one x+ ve galaxy note çıkınca alt seri telefonların fiyatlarında düşüş olacaktır. muhtemelen birkaç ay sonra galaxy s2 1000 liraya alınabilir hale gelir.

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=1]Motorola Motoluxe XT615 [/h]
ve

Galaxy ace 2 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

DexterRolling

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Motorola Motoluxe değil de Motorola Atrix iyi bir seçim olabilir.İkiside iyi ama Atrix ' in donanımı çok iyi.Fakat sorun yaşayanlar olabiliyormuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gözün kapalı htc one v al boyutuda uygun şeklide güzel özellikleride s3 de gayet ergonamik bir telefon cepe çok rahat sıhıyor artık büyük telefon devri iphone bile büyüyor.

arteq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese yorumlarından dolayı teşekkürler bugün sipariş verdim xperia arc s için teknosa da bakmıştım güzeldi . ama teknosa da fiyat uçuktu daha ucuza electrodan olayı çzödüm herkese teşekkürler tekrar

polonyalimendil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia Sola ve Galaxy Ace 2 şuan f/p açısından alınabilitesi yüksek cihazlar belirttiğin fiyat düzeyinde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsi hatadır kesinlikle htc desire x al çift çekirdek 768 mb ram 5.0mp 460.960 çözünürlük htc sense arayüzü en sonunu (4.1.4) kullanıyor android 4.04 ıcs ama jellybean gelecek tavsiye ederim ben aldım beyaz müthiş çok büyükte deil 900 tlye garantili

a.dalkaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy ACE 2 AL TAM TEKNOLOJİK..... 800MHZ X2 768 MB RAM 480X800 EKRAN 4.12 JELİBON ALACAK DAHA NE OLSUN ŞU AN FİYATI 750 TL

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
900+ bişeler yap ikinci el temiz 4s al. yakışır sana

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
merhaba galaxy s3 almayı düşünüyordum ama kullanma fırsatım oldu bir kaç gün performans olarak gayet güzel ama boyut olarak uymadı

bende orta fiyatlı telefonlara yöneldim.

telefon almamdaki amaç internet face twitter gibi şeyler
daha sonra müzik film olabilir bir ihtimal
dış görünüm önemli .
cebe sığabilecek şekilde kaba durmayan bir model olursa hoş olur :mrgreen:

çok uygulama vb şeyler kullanmam genel itibari ile işime yarayacak 900 tl ye kadar telefon tavsiyelerinizi bekliyorum marka farketmez.
Uygulamayla işin yoksa her zaman Windows Phone 8.Bu işletim sistemindede 8S bütçene uyacaktır.

semihkeskin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy S ADVANCE..

900 lira altı android telefonlarda tavsiyem Galaxy S Advance olur. Kendim de alacağım zaman baya araştırdım, inceledim.
S Advance ve S3 Mini arasında kalmıştım ama gidip mağazada inceleyince S Advance aldım.
Arasında fiyat olarak s3 Mini pahalı olanı. Ama artısı sadece artı 250MB'lık Ram belleği.
Kullanan biri olarak S Advance diyorum çünkü
gorilla glass,
Adobe Flash Player üzerinde yüklü( güncelleme alabiliyorsun),
şu anda gingerbread olan S Advance kısa süre sonra direkt olarak JellyBean olacak. Performansı olumlu etkileyecektir,
Malzeme kalitesi. S3 Mini plastik bir masa gibi düşse parçalanacak gibiydi. S Advance daha sağlam geldi.