900 liraya kadar telefon??

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar biliyorum bu konulardan çok var ama güncel olması açısından tekrar konu açma gereği duydum. Diğer konuları okuyacaktım ama 5800 gibi bir telefona sahip olunca bu biraz zor ve göz yorucu oluyor. Dediğim fiyata 2. Veya sıfır olarak alına bilicek en iyi telefon nedir? Sıfır olarak hangi telefonu 2. El olarak hangi telefonları tavsiye edersiniz? Android veya windows phone düşünüyorum. Fakat android işletim sistemin de donma ve karmakar olduğu için pek sıcak bakmıyorum. S4 kullanan bir tanıdığım bile tlf'nun kastığını söyledi. Arkada net dahil olmak üzere hiç bir program açık bırakmıyormuş üstelik. Kaldı ki bende bizat htc tlf'lar da bu olaya şahit oldum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim sağlıcakla kalmanız dileğiyle...

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yok mu yorum?

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dün 23:42 gibi bir saate millet bir konuya bayağı bir odaklanmıştı ondan dolayı yorum gelmemesi normal sorunuza geldiğimde 900 TL ye ikinci el Nexus 4 derim ama Android e pek sıcak bakmıyorsunuz Nokia Lumia 925 i de öneririm

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
madem android istemiyosun lumialara bak

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Android'e karşı bir düşmanlığım yok ama donma ve kasma gibi problemlere tahammülüm de yok .s
Nexus 4'ün lg olmasından dolayı çekincelerim güncelleme konusunda. Kamera konusunda da vasat olduğunu okudum nexus'un araştırdıkca kafam karışır oldu. .S

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Android'e karşı bir düşmanlığım yok ama donma ve kasma gibi problemlere tahammülüm de yok .s
Nexus 4'ün lg olmasından dolayı çekincelerim güncelleme konusunda. Kamera konusunda da vasat olduğunu okudum nexus'un araştırdıkca kafam karışır oldu. .S

Nexus ilk güncelleme alan telefondur kardeşim 1 ay önce aldılar 4.3 ü naptın ayrıca Nexus 4 ü LG sadece kopyalayıp,pazarlayıyor tasarlayan Google dır

ysfakbas

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dün 23:42 gibi bir saate millet bir konuya bayağı bir odaklanmıştı ondan dolayı yorum gelmemesi normal sorunuza geldiğimde 900 TL ye ikinci el Nexus 4 derim ama Android e pek sıcak bakmıyorsunuz Nokia Lumia 925 i de öneririm
aynı konuyu bende açtım ondan yararlanabilir :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

biz konuyu çok tartıştık ve sonuç nexsus 4 oldu