Yardım 90 model araba alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

sbrmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ilk arabamı alacağım 100K bütçem var bmw hastası olduğumdan değil sadece ucuz fiyatlı ve görünüşü hoşuma gittiği için 90 model bmw falan düşünüyorum bir kaç ilan gördüm fakat herkes sanayiden çıkamazsın vs gibi şeyler söylüyor bu olay gerçek mi yoksa abartılıyor mu gerçek gerçekten kullanılamayacak durum mudur bilgili olan birileri yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler

leffe

Asistan
Reaksiyon puanı
39
alınmaz, tabiri caizse tamirciyle akraba olursun. 15 yaşını aşmış Alman modellerden uzak durulmalı. Ayrıca 90 model arabalar gerçekten yorulmuş, bitmiş araçlar. Seni mutlu edeceğini sanmam.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,235
Asla kardeşim, bende çok istedim ama BMW yürütmek için aylık gelirinin minimum 20k olması lazım ve diri sayılacak araç bulsan dahi o aracı yolda kalana kadar kullanmak yerine bir kerede 50-60 bin lira harcayıp motorunda yenilenmedik parça bırakmayacaksın orijinal olmak kaydıyla.

Ayrıca BMW alacaksan en kötü 3 kasada E46, 5 kasada E39 alman lazım önceki kasaları direk ele çünkü leşi çıkmış arabalar yada 90 kasalarda tanıdık eşten dosttan yaşlı amcanın kullandığı ama satacağı araç bulman lazım, ama temiz bulunsa m50b20 motor efsane olur.

Kısaca kardeşim hiç bulaşma ?