Yardım 9. nesil iPad El Yazımı Algılamıyor

onlyfuekan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İnternetten baktığımda herhangi bir not uygulamasında el yazısı yazdığınızda onu anında istediğiniz fontta yazıya dönüştürebiliyorsunuz. Ben de Goodnotes uygulamasını kullanmaya çalışıyorum ancak yazıya çeviriceğim yeri açtığımda direkt klavye çıkıyor. Biraz bakındığımda Apple Pencil ayarlarında karalama gibi bir seçenek var ama benim İpadim güncel olmasına rağmen sadece Kalem Hareketleri seçenekleri var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
GoodNotes'da sanirim sadece Ingilizce yaziyi fonta ceviriyor. Belki sistem dilinin Ingilizce vs. olmasi gerekiyor olabilir. Bu arada tam olarak hangi kismi kast ediyorsun? Bende de iPad Pro var ayni kisma GoodNotes uzerinden bir de ben bakayim.

onlyfuekan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
GoodNotes'da sanirim sadece Ingilizce yaziyi fonta ceviriyor. Belki sistem dilinin Ingilizce vs. olmasi gerekiyor olabilir. Bu arada tam olarak hangi kismi kast ediyorsun? Bende de iPad Pro var ayni kisma GoodNotes uzerinden bir de ben bakayim.
Uygulamanın kendi ayarında el yazısı tanıma için dil seçenekleri var zaten. İnternette vs baktığımda yüklediğim resimdeki T kutucuğu aktifken yazıyı algılıyor ama bende direkt klavye açılıyor.

Ekli dosyalar

• IMG_0048.jpg
    IMG_0048.jpg
    38.1 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_0049-1.jpg
    IMG_0049-1.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 38