9 megabit upload yayın için yeterlimidir

Bu konuyu okuyanlar

seftali80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
9 megabit upload ile ne kadar kaliteli yayın açabilirim oyun oynarken pingde sorun olurmu ?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yeterli bitrate verebilirsiniz 9 megabit upload ile bildiğime göre. Bir sıkıntı yaşamazsınız.

seftali80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yeterli bitrate verebilirsiniz 9 megabit upload ile bildiğime göre. Bir sıkıntı yaşamazsınız.
Birde telefondan kullanırken pc de 100 megabit hız alıyorum ama telefonda bu rakam bazen çok düşük oluyo 10 12 megabit indirme hızı gibi hızlar alıyorum. modem aşırı ısındığından olabilirmi bu sorun.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Kablolu bağlantı hızıyla kablosuz arasında farklar olabilir. Ancak normalde aldığınız hızın 10/1 ini alıyor olmanız normal değil tabii. Modemin ve telefonunuzun kablosuz bağlantı kalitesi, modeme olan uzaklık vs gibi durumlardan dolayı hız düşüşü olabilir. Ayrıca kablosuz olarak bağlanırken ağ adınız ve yanında ''5G'' yazan internet ağına bağlanmalısınız. Diğeri yavaş oluyor.

seftali80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kablolu bağlantı hızıyla kablosuz arasında farklar olabilir. Ancak normalde aldığınız hızın 10/1 ini alıyor olmanız normal değil tabii. Modemin ve telefonunuzun kablosuz bağlantı kalitesi, modeme olan uzaklık vs gibi durumlardan dolayı hız düşüşü olabilir. Ayrıca kablosuz olarak bağlanırken ağ adınız ve yanında ''5G'' yazan internet ağına bağlanmalısınız. Diğeri yavaş oluyor.
5Ghz kullanıyorum halen sorun aynı bazen tam alıyorum 75 megabit yani başka telefondan da denedim 2 telefon bağlı wifiye aynı sorun var bilgisayar tam hız alıyor telefondan alamıyorum (Ping de 300 den aşağı çıkmıyor.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme: