89/2 Tertip Var Mı ? :D

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En sonunda erken sevkim kabul edilmiş. 89/2 Mayıs 25 de Hatay Serinyol 121. Jandarma Er Eğitim Komutanlığı' na gidiyorum.

Tatilimin ilk 75 gününü burada ( diğer kalan günleri meçhul :mrgreen: ) geçireceğim. Var mı aranızda 89/2 gidecek arkadaşlar. Gerçekten çok mutluyum. Gitmeden önce siz sevgili Shiftdelete.Net üyelerini tekrar rahatsız ederim merak etmeyin :mrgreen:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hayırlı teskereler kardeş..:)

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bende gidicem ama daha sülüsü almadım.Ayın 10nundan sonra belli oluyor demiştiler.Sen aldın da mı öğrendin nereye düştüğünü ?

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En sonunda erken sevkim kabul edilmiş. 89/2 Mayıs 25 de Hatay Serinyol 121. Jandarma Er Eğitim Komutanlığı' na gidiyorum.

Tatilimin ilk 75 gününü burada ( diğer kalan günleri meçhul :mrgreen: ) geçireceğim. Var mı aranızda 89/2 gidecek arkadaşlar. Gerçekten çok mutluyum. Gitmeden önce siz sevgili Shiftdelete.Net üyelerini tekrar rahatsız ederim merak etmeyin :mrgreen:

kardeş kızma ama bitermi o ya :)

martial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar son günlerde askerlik 12 aya düşecek söylentileri var.ayrıca bakanın açıklamalarıda o yönde. Anneler Gününde askerlere sevindirici haber gelebilir benden söylemezi.Ha bir de şunu belirteyim Kısa dönem Askerlik kalkmıyor.

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar son günlerde askerlik 12 aya düşecek söylentileri var.ayrıca bakanın açıklamalarıda o yönde. Anneler Gününde askerlere sevindirici haber gelebilir benden söylemezi.Ha bir de şunu belirteyim Kısa dönem Askerlik kalkmıyor.

ben 87/4 düm acemi birligine giderkende aynı sey soleniyodu gecen sene yaln bunlar inanmayın

umutubay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar abımde balıkesır e dustu bakımcı olarak araç bakımı faln
88 li 25 inde ::D yolcu:D:D:D

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende gidicem ama daha sülüsü almadım.Ayın 10nundan sonra belli oluyor demiştiler.Sen aldın da mı öğrendin nereye düştüğünü ?

Dostum yerli şubeni ara oradan söylüyorlar nereye düştüğünü. 89/2 a grubu gidecek olanlanrın sülüsleri ayın 18inde veriliyor.

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gidince görürsün :D

Allahım ben sevilen kulunmuşum diyeceksin :)

Polis gibisin

Yemek olayında jandarmalığın keyfini sürmenin ne demek olduğunu görürsün

Piyadeler kıskanar bakar sana şimdiden alış

İçime su serpti bu yorumun sağol :mrgreen:
Ama ben Jandarma Er Eğitime düştüm orada herkes jandarma değil mi yani piyade de mi olacak. Pek anlamam bu işlerden kusura bakma :)

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Jan.er.eğt. Adı üstünde sizin piyadelerle işiniz yok hepiniz jandarmasınız.

Ama piyadeleri görev yaptığın yerde görürsen ondan öle dedim

gittiğin karakallorın yakınlarında Piyade birlikleri de olur onlara gidersiniz arada işiniz düşer onlar size gelir bazen yani görürsün muhakka ben piyadede kaldım şartlarını gördüm yani

Ama içine su serpiliyoda biraz ilk dönemlerde zorluk çekecen eğitim falan ama sonlarada doğru rahatlarsın

Hımm anladım teşekkür ederim. Hakikaten zor bir eğitimi varmış Bir de sıcağı hiç çekilmez yazın 45 dereceye çıkıyormuş. Sıcağı severim ama bu kadarı da fazla gelecek hele eğitimlerde uffff :mrgreen:

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
amacım dövizli askerlik. hiç çekemicem o kadar uzun askerliği walla :D

Haberlerde izlediysen geçenlerde İlker Başbuğ bir konuşma yapmıştı. Paralı askerlik soruldu. Öyle bir şeyin sözkonusu olmadığını söyledi. Bence İlker Başbuğ olduğu sürece de unutun dövizli askerliği :)

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
79/2 gitmiştim. vaybe aradan 10 yıl geçmiş daha dün gibi hatırlıyorum. yazın sıcağındaki o eğitimleri.

Reaksiyon puanı
188
Haberlerde izlediysen geçenlerde İlker Başbuğ bir konuşma yapmıştı. Paralı askerlik soruldu. Öyle bir şeyin sözkonusu olmadığını söyledi. Bence İlker Başbuğ olduğu sürece de unutun dövizli askerliği :)
iyi de beni bağlamıyo ki. paralı askerlik beni ilgilendirmez. yakında yurt dışında yaşamaya başlıcam ondan sonra devlet bana zaten 3 yıl sonra dövizli askerlik hakkı tanıyo. çıkması veya çıkmaması umrumda değil :D yurt dışında kalanları bu olay ilgilendirmiyo anlayacağın :D

darısı başınıza ne diyim :D

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iyi de beni bağlamıyo ki. paralı askerlik beni ilgilendirmez. yakında yurt dışında yaşamaya başlıcam ondan sonra devlet bana zaten 3 yıl sonra dövizli askerlik hakkı tanıyo. çıkması veya çıkmaması umrumda değil :D yurt dışında kalanları bu olay ilgilendirmiyo anlayacağın :D

darısı başınıza ne diyim :D

Heee o zaman iş değişir :)

dj_arcay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben 89/2 gidiyorum bilecik 2. jandarma er eğitim tugayı çıktı merkezde nasıl bi yer oldugu hakkında bi bilginiz varmı ?

KuMa$

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdiden uykularım kaçmaya başladı zaten :mrgreen:

75 günmüş Hatay Jandarma acemiliği :)

Tertipppp :) 89 ,2 Hatay jandarma :) sen hangi ilden gidiyosun tertip iltibatı kuralım senle teslim olmadan sanırsam biz 23 ünde teslim oluyormuşuz gene ama senin dediğin gibi 15 ile 18 i arasında sürüsü verilicekmis tertip kime desem hatay jandarma die kralsın diyor herkez bilmem sanada bunu sorunca bu cevabı veren oldumu ama şanslıyız sanırsam tertip :)

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tertipppp :) 89 ,2 Hatay jandarma :) sen hangi ilden gidiyosun tertip iltibatı kuralım senle teslim olmadan sanırsam biz 23 ünde teslim oluyormuşuz gene ama senin dediğin gibi 15 ile 18 i arasında sürüsü verilicekmis tertip kime desem hatay jandarma die kralsın diyor herkez bilmem sanada bunu sorunca bu cevabı veren oldumu ama şanslıyız sanırsam tertip :)

İstanbul tertibim :)
Bilmiyorum ben kime sorsam oranın acemiliği çekilmez diyorlar. Ama ustabirliğinde iyi olurmuş. Bilmiyorum ne kadar doğrudur. Bir de oranın sadece adı "Serinyol" muş. Adı gibi kendisi pek serin değilmiş :mrgreen:

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ben 87 / 1 oLarak Yaptım Şuan TaM 1 sene oLacak bitireLi :D

HayırLı TeskereLer Hepinize.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
böyle flood yapmaya devam edersen askerlikten önce emu gönderecek seni :D
şimdiden hayırlı tezkereler şaka bi yana 4 yıl olmuş ya zaman ne çabuk geçiyor :D

KuMa$

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul tertibim :)
Bilmiyorum ben kime sorsam oranın acemiliği çekilmez diyorlar. Ama ustabirliğinde iyi olurmuş. Bilmiyorum ne kadar doğrudur. Bir de oranın sadece adı "Serinyol" muş. Adı gibi kendisi pek serin değilmiş :mrgreen:

Evt tertip 45 drece diyorlardı bizimkiler ne derece dogru bilmiyorm :) tertip bende İstanbul , msn ekle gitmeden görüşürz seninle :) ses_koo@hot......

husoft07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben 87/2 yaptım. O 12 ay yalanlarına inanmayın. Sürekli hevesiniz kırılır ve daha çok zorlanırsınız askerliği yaparken. Umarım kondisyonun iyidir Volqan arkadaşım. Yoksa Jandarmada çok çekersin. 5000 Mt 13 dk.

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1

:sweatdrop::sweatdrop:aboowwwwww hatay serinyol haaaa güzel tatil yapırsın ordaaaaaaa:sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ohhoo hayırlı teskereler daha 2 senem var, okula devam edersem tabi iş uzayacak :) Hayat serinyol allah kolaylık versin adı gibi olsa orası keşke :D Çok sıcak oralar bilirim bizim arkadaşta orada yapıcak askerligini oda 89/2 sanırım :)

freeman19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar bende 87 liyim ama 89/2 gidiyorum... canakkale 116. jandarma egitim alayı cıktı var mı orayla ilgili bilgisi olan.... nereye gönderebilir ordan ?