8000-9000 TL Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Merhabalar forumda yeniyim . İlk yazım bu arada?
Yaklaşık bir iki aydır laptop bakıyorum. Fiyatlarının düşmesini bekledim fakat daha da çok çıktı fiyatları. Ama acilen yeni bir laptopa yetiyacım var. Unreal Engine, Unity gibi performans isteyen programlar kullanıyorum. Şu anki bilgisayarımda işkence gibi bir şey bu. Ayrıca oyun da oynayan biriyim. Pubg R6 BF1 gibi oyunlar oyunları 60 üstü fps açsın istiyorum. En az 512 GB lik bir hafızaya ihtiyacım var. Kullandığım programlar gereği SSD olmasını tercihim. Birkaç model arasında kaldım
Monster stoklarını yenileyip Abra serisini geri getirdi. A5 V15.6.2 baktım SSD yi 512 gb olarak değiştirdiğimde 8871 TL fiyat çıkıyor. Ama GTX 1650 Refresh ne kadar iyi hiçbir fikrim yok.

www.monsternotebook.com.tr

Abra A5 V15.6.2 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Abra A5 gaming laptop modelleri ile oyun keyfini daha zevkli hale getirin. Bir bilgisayardan daha fazlası için Abra A5 oyun bilgisayarlarını inceleyebilirsiniz!

Bir de GTX 1660 Ti bulunduran GAMEGARAJ Blaster 7TN ye baktım. Ama kullandıkları malzeme kalitesi , Teknik Servis nasıl bilmiyorum . Üstelik RAM ve SSD olarak ne kullanıyorlar? Sadece 256 GB SSD VE 1TB HDD yazıyor. Güvenemedim pek.

Blaster 7TN – Game Garaj

Öneri laptop veya görüşlerinizi belirtiniz lütfen

Şimdiden teşekkür ediyorum