8000-10000 TL Oyun ve İş Odaklı Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Kolay gelsin herkese iyi forumlar.
Bilgisayar Programcılığı bölümü okuyorum, ayrıca aşırı derecede oyun oynamayı severim.
Önerilerinizi bekliyorum, (eski forum arkadaşlarım kendin bulamadın mı diyecekler ama, herkesin fikrini almak daha mantıklı).
Monster ürünlerine sıcak yaklaşıyorum...

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Lenovo Ideapad Gaming 3

Attığım modelde "coil whine" denen sorun olabilir, almaya karar verirseniz göz önünde bulundurarak alınız.
Monster'ı bilmiyorum ama şikayetvar sitesinde çok şikayet var, ben de arada kalmıştım. Tabii burada Monster'ı kötülemiyorum, diğerlerinde olan problemler sizde de olacak diye bir şey yok. Tulpar ve Abra modellerine bakabilirsiniz.

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Lenovo Ideapad Gaming 3

Attığım modelde "coil whine" denen sorun olabilir, almaya karar verirseniz göz önünde bulundurarak alınız.
Monster'ı bilmiyorum ama şikayetvar sitesinde çok şikayet var, ben de arada kalmıştım. Tabii burada Monster'ı kötülemiyorum, diğerlerinde olan problemler sizde de olacak diye bir şey yok. Tulpar ve Abra modellerine bakabilirsiniz.
Zamanında kullandım Monster, güvenli olabileceğini düşünüyorum, teşekkür ederim. Coil Whine sorununa baktım benim hiç işime gelmez sesten delirebiliyorum. Başka önerilerin olursa beklerim.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Zamanında kullandım Monster, güvenli olabileceğini düşünüyorum, teşekkür ederim. Coil Whine sorununa baktım benim hiç işime gelmez sesten delirebiliyorum. Başka önerilerin olursa beklerim.
Asus ROG önerecektim de yayından kaldırılmış, zaten o fiyata RTX ekran kartlı bir dizüstü bilgisayar alınabilirdi. Bu durumda sizin için en uygun olan marka Monster olacaktır. Rica ederim.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
bekleme şansın varsa biraz bekleyip rtx 3000 serili bilgisayar alabilirsin. hp omen serisi iyidir. fiyat olarak ne alemdeler hiç fikrim yok. amazon a da bakabilirsiniz. lenovo ve monsterlar da iyi bilgisayarlardır

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kolay gelsin herkese iyi forumlar.
Bilgisayar Programcılığı bölümü okuyorum, ayrıca aşırı derecede oyun oynamayı severim.
Önerilerinizi bekliyorum, (eski forum arkadaşlarım kendin bulamadın mı diyecekler ama, herkesin fikrini almak daha mantıklı).
Monster ürünlerine sıcak yaklaşıyorum...
Biraz aşıp bunu almak çok daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemci olarak güzel de, ısınma ve RAM düşüklüğü can sıkıcı.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994

Bu fiyatta işlemcisi görece daha az ısınan cihazlar 4800H işlemcili oluyor ama onlar da hep 1650 Ti kartlı.

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Bu fiyatta işlemcisi görece daha az ısınan cihazlar 4800H işlemcili oluyor ama onlar da hep 1650 Ti kartlı.

Bütçeyi yükseltebilirseniz:
Teşekkürler değerlendiricem.

Son mesajlar