800 tl akıllı saat önerisi

Bu konuyu okuyanlar

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Şu anda Mi Band 3 kullanıyorum. Akıllı saate geçmek istiyorum. Genel olarak spor için kullanılacak.

Huawei Watch GT 2E ve Amazfit Verge arasında kaldım. Hangisi seçenek daha mantıklı olur? Başka saat önerebilirsiniz.

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Mi band 5 kullanıyorum bi bor akıllı saat değil bir akıllı bileklik ama alış amacım spor içindi hayet çok memnunum şahsen fikrimi sorucak isen mi 6 yı bekle derim veya huawai marka bir akıllı saat veya bileklil almanı tavsiye ederim

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Mi band 5 kullanıyorum bi bor akıllı saat değil bir akıllı bileklik ama alış amacım spor içindi hayet çok memnunum şahsen fikrimi sorucak isen mi 6 yı bekle derim veya huawai marka bir akıllı saat veya bileklil almanı tavsiye ederim
Mi band 6 en az 400 tl olur diye düşünüyorum Ondan bileklik tarzı olanları pek düşünmüyorum

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,390
Düşündüğünüz her iki saatte fiyatına göre iyidir. Fakat şahsen şarj süresine bakılınca Watch GT2e önerebilirim ama arayüz geçişlerinde ufak takılmalar olabiliyor bunu unutmamak gerek. Ayrıca Huawei haricindeki android telefonlarda bazen yazılımsal olarak bağlantı problemi yaşanabiliyor. Amazfit Verge denemedim o yüzden bilgi veremiyorum. Bahsettiğiniz her iki saatte daha uyguna bulamazsanız eğer a101 internet sitesinde de satılıyor.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Düşündüğünüz her iki saatte fiyatına göre iyidir. Fakat şahsen şarj süresine bakılınca Watch GT2e önerebilirim ama arayüz geçişlerinde ufak takılmalar olabiliyor bunu unutmamak gerek. Ayrıca Huawei haricindeki android telefonlarda bazen yazılımsal olarak bağlantı problemi yaşanabiliyor. Amazfit Verge denemedim o yüzden bilgi veremiyorum. Bahsettiğiniz her iki saatte daha uyguna bulamazsanız eğer a101 internet sitesinde de satılıyor.
Sizce Xiaomi Mi Watch mı Huawei Watch GT 2e mi

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Sizce Xiaomi Mi Watch mı Huawei Watch GT 2e mi

Bu ikili arasından benim tercihim Xiaomi Mi Watch olurdu.

Onun dışında başlıkta belirttiğiniz gibi 800 TL fiyat bandı için önerilerim:

- Honor MagicWatch 2 42mm (Link)
- Huawei GT 2e (Link)
-Amazfit GTR (Link)

Bu arada ek bir bilgi:
Akıllı saat yada normal kol saati alırken bilek ölçüsüne göre alınır. Örneğin;
Bileğiniz 15 santimden kısa ise kasa çapı 38 mm olan bir saat sizin için daha uygun olacaktır. Bilek boyunuz 15 ile 18 santim arasında ise 40mm ve 42 mm çaplı saatleri tercih etmelisiniz. 20 santim ve üzerinde ise 44-46 mm çaplı saatleri seçmeniz daha doğru olur. (Kaynak)

Alta Mi Watch ile ilgili bir iki video bırakıyorum. Umarım işinize yarar.

Xiaomi Mi Watch İnceleme Videosu:

Xiaomi Mi Watch Uzun Kullanım Testi: