8 PLUS tan geçiş yapılacak en iyi android telefon hangisi

huseyin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, 5 yıldır iphone kullanıyorum şuan 8 Plus var. Android e geçmeyi düşünüyorum fakat bana kesinlikle stabil çalışmada iphone aratmayacak bir telefon lazım yani seride en iyi ve en başarılısı. sizce hangi telefonu almalıyım. yardımcı olur musunuz.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,458
Galaxy S9+'a veya 9 ağustos'ta duyuralacak olan Galaxy Note 9'u satın alabilirsin.

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Merhaba, 5 yıldır iphone kullanıyorum şuan 8 Plus var. Android e geçmeyi düşünüyorum fakat bana kesinlikle stabil çalışmada iphone aratmayacak bir telefon lazım yani seride en iyi ve en başarılısı. sizce hangi telefonu almalıyım. yardımcı olur musunuz.
En stabil androidi arıyorsan pixel serisi

Emet Hagkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Abi geçen webteknoda iphone x'e ecel teri döktüren p20 pro hız testi demişti, belki düşünebilirsiniz

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
iphone 8+ ın var hızlı şarj ile de hızı şarj oluyorsa (olmuyor diye duydum)
macera arama derim kullanmaya devam et.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,948

Cihaz yok

huseyin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iphone 8+ ın var hızlı şarj ile de hızı şarj oluyorsa (olmuyor diye duydum)
macera arama derim kullanmaya devam et.
30 dk da %35 şarj oluyor ortalama ben hiç karşılaşmadım hızlı şarjda sorun. Biraz kaşınıyorum sanırım ?

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
30 dk da %35 şarj oluyor ortalama ben hiç karşılaşmadım hızlı şarjda sorun. Biraz kaşınıyorum sanırım ?
bence hiç kaşınma hocam 8 plus kullanıyorsun üstüne cihaz mı var kullan gitsin hem telefonlarda gereksiz pahalı :D

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bugün iphone 7 den lg g7 e geçtim android e geçmem için çok geç kaldığımı bugün farkettim

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Pixel 2xl bulabilirsen al saf android stabil çalışacaktır bundan başka kesinlikle s9 plus derim

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Bence gereksiz bir geçiş olur.8 Plus hala piyasanın en cihazlarından.İlle de değiştireceksen Bu Cihaz Note 9 olmalı.

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
iPhone 8 Plus ve S8 kullanıyordum. iPhone 8 Plus'u sattım S8 kullanmaya devam ediyorum. Facebook ve Instagram uygulamasındaki o hantallık halen devam ediyor. Artık geliştirici kaynaklı mı yoksa telefon kaynaklı bir sorun mu çözemedim. Şu an yeni çıkacak olan iPhone modellerini bekliyorum. Ona göre karar vereceğim.

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
iPhone 8 Plus ve S8 kullanıyordum. iPhone 8 Plus'u sattım S8 kullanmaya devam ediyorum. Facebook ve Instagram uygulamasındaki o hantallık halen devam ediyor. Artık geliştirici kaynaklı mı yoksa telefon kaynaklı bir sorun mu çözemedim. Şu an yeni çıkacak olan iPhone modellerini bekliyorum. Ona göre karar vereceğim.
android studio tam bir işkence geliştiricilerin bazı konularda eli kolu bağlı, ios'a uygulama geliştirmek çok daha rahat.

huseyin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İşte en çok çekindiğim konu bu ner şeyse bütün iPhone modellerini kullandım bu akıcılığı kaybetmeden geçe bilecek olursam geçmeyi istiyorum

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
İşte en çok çekindiğim konu bu ner şeyse bütün iPhone modellerini kullandım bu akıcılığı kaybetmeden geçe bilecek olursam geçmeyi istiyorum
O akıcılığı veren saf android cihazlar herhalde ya da snapdragon kullanan cihazlar.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Inceledim telefonu elime aldım güzel telefon ama küçüğü yoktu orada keşke onu da bulabilseydim onu alma şansım çok yüksel çünkü kardeşim 1 sene daha amerikada Pixel 3 çıkacakmış çıktı galiba bilmiyorum ona yetişiriz herhalde ama onda da çentik var diyorlar ?

SPECİAL FORCES

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,915

Samsung Galaxy S9+ öneririm veya bekleyebilirim dersen ( Note 9 ) Öneririm.
Ben S9+ kullandım ve kullandığım süre zaafında hiç bir sorun ile karşılaşmadım, gönül rahatlığı ile alabilirsin.