8 mbit olan hızım 10.57 mbit e yükseldi...fazla para öder miyim_?

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Ben 1 yıldır 8 mbit'lik netimden en fazla 2.5 mbit hız alıyordum. Bu konuyu görünce bir test yapayım dedim dün, baktım 4.5 mbit hız almaya başlamışım. Torrent morrent uğraşmam o yüzden hızın farkında değilim. Bugün de baktım 4.3 lerde geziyor hız. 1 senedir kopmalarla uğraşıyordum, arıza kaydı bırakmaktan santraldekilerle kanka olmuştuk. Bu ara kopma falan da olmuyor. Ulen bu kıyamet hakkaten kopacak galiba :D

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ne mutlu sana darısı benim başıma :D

IbRaCaDaBra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de normal de premium ile bir dosyayı 630 ile çekerdim şimdi 130 ile anca çekiyorum.İlginç.

eF.E

Profesör
Reaksiyon puanı
31
3 ay önce 8 Mbit'e kadar olan tarifeyi bağlattım ilk gün çok iyi 8 Mbit, ertesi gün bir baktım 2 Mbit'e sabitlenmiş. Arıza kaydı bıraktım aradılar, hattımın anca bu hızı desteklediğini söylediler tartıştık falan zorla 8 Mbit'e sabitlettim. Ama dediği gibi daha o dakikadan itibaren kopmalar başladı.

Böyle 1-2 hafta kopma yaşadıktan sonra kopmalar kesildi. Bir bakayım diye modemi açtım ki hattım bu sefer 7 Mbit küsür dolaylarına sabitlenmiş. Kopmalar bundan dolayı mı kesildi yoksa daha önce mi kesildi tam bilemiyorum.

Neyse bugün de epey hızlı download ediyorum 1MB görüyor ne oldu diye modemi açtım ki 11,5 Mbit'e sabitlemişler. :)

Velhasıl bu TTNet'in ne yapacağı belli olmuyor. :)

novalgine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benimde 8mb olan hızım 10 larda geziyo aradım supriz bir faturayla karşılaşıcaz mı diye hayır dediler. aman nazar deymesin ..! :closedeyes:

black cat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç arayıp kıllandırmayın bence benimde 10 mbit olmuş (8mbit 25 gb adi kullanım kotalı) şu an için zaten her ay en az 150 gb gibi ufak bir downloadla kapatıyorum işin garibi henüz 1 mbiti görmedim hani kotayı aşınca gibisinden C=

Makro19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sözlesmenızde bu gibi durumlar için önceden ödedıgınız mıktar alınır diye bi madde oldugu için sorun olmaz

qRoNiqs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ödemezsin haberin olmadan interneti artırıyolar :)

columbiaa_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet adamlar haketmedikleri, parasını ödemedikleri hızlı hızlı interneti kullansınlar biz 16mbit tarifesinde 16mbit parasını verip 5mbit alalım.

@TTNETDestek
Bu konuda gereğinin yapılmasını arz ederim !

yoo gayette hak ettim tüm alt yapını sende değiştir sende al !

--- Mesaj Güncellendi ---

Ben 1 yıldır 8 mbit'lik netimden en fazla 2.5 mbit hız alıyordum. Bu konuyu görünce bir test yapayım dedim dün, baktım 4.5 mbit hız almaya başlamışım. Torrent morrent uğraşmam o yüzden hızın farkında değilim. Bugün de baktım 4.3 lerde geziyor hız. 1 senedir kopmalarla uğraşıyordum, arıza kaydı bırakmaktan santraldekilerle kanka olmuştuk. Bu ara kopma falan da olmuyor. Ulen bu kıyamet hakkaten kopacak galiba :D

bulunduğun bina içindeki dairene gelen tel.kablosunu iptal edip bina içerisindeki tel.kutusundan yeni bir kablo çektiğin zaman net hızın otomatik olarak 10 mb olucaktır..

bulunduğun bina içindeki dairene gelen tel.kablosunu iptal edip bina içerisindeki tel.kutusundan yeni bir kablo çektiğin zaman net hızın otomatik olarak 10 mb olucaktır..

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hiç alakası yok bence :D ben müstakil evde oturuyorum kapımın önünde telefon kutusunu değiştirttim kabloyuda camdan geçirtip direk modeme taktım ne ara kablo var nede birşey :D dediğin gibi değil. evet hız iyi oluyorda 10 olmuyor:D

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı durum bendede oldu :S 2 gün önce indirme hızım 750-850 kb arasındaydı şimdi ise 1000-1100 kb arasında :d sanırım ttnek kıyak geçiyor bize :D

harun.arslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 5 ay önce kampanyalı sınırsız 8mbit e kadar tarifeli internet bağlattım şuan itibariyle hızım 10.57 oldu ve sn de 1500kb ile indiriyorum:w00t:... Faturama yansır mı bu_? ben hiç bi şey yapmadım:crying:

Sakın ses etme...

Faiziyle geri alırlar...

Benimde arasıra 10 megabiti geçiyor kimseye söylemiyorum...

:laugh:

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Hiç alakası yok bence :D ben müstakil evde oturuyorum kapımın önünde telefon kutusunu değiştirttim kabloyuda camdan geçirtip direk modeme taktım ne ara kablo var nede birşey :D dediğin gibi değil. evet hız iyi oluyorda 10 olmuyor:D

Aynen. Hem 8 mbit hız nasıl otomatikman 10 mbit'e çıkıyor onu da anlamadım. Ben aslında kabloyu direk telekom müdürüne bağlamayı planlıyorum. Artık girişi nerdeyse...

yunus64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar benim iki aydan beri öyle fatura aynı geliyor.Uyandırma ttneti.Ben iki yıl 0,64 le idare etmişim bilmeden.Şimdi 10.52 geliyor.Ama çok uğraştım.

byhackermstf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende kaç aydır aynı şekilde hiç degişmedi idm ile 1000-1100 kbps arası indirme yapıyorum fatura hep aynı hep aynı hiç oynamadı