8 Bin 600 Tlye ne yapacağımı şaşırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar uzun bir süredir bayağı uzun bir süredir alacağım vardı ve bu alacağımı 3 yıl sonra nakit olarak temin ettim şuan hiç bir borcum yok ve borca girmek istiyorum bu parayla şöyle düzgün bir oyuncu bilgisayarına harcamayı düşünüyorum ama oyuncu pc konusunda bir çok marka kafamı karıştırıyor asus msı dente ve alien ware markaları arasında gidip geliyorum ben bu paradan ümidi kesmiştim artık bundan sonra gelen paranın taaaa bi laf vardır öyle yapıcam tavsiyelerinize ihtiyacım var

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bi o kadar da kredi çek temiz bi 2.el araç al yada altın al.

sawdent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tatildeki resimlerin ve anlatacağın anıların bence pc karşısındaki oyun için harcanan saatlerden daha kalıcı gibime geliyor.
işin gerçeği senin durumun benim hayalim aslında o kadar pc karşısında kaldıkdan sonra insan gerçek dünyayı özlüyor.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bi o kadar da kredi çek temiz bi 2.el araç al yada altın al.

arabam var altında güzel fikir ama riskli bi iniyor bi çıkıyor

tatildeki resimlerin ve anlatacağın anıların bence pc karşısındaki oyun için harcanan saatlerden daha kalıcı gibime geliyor.
işin gerçeği senin durumun benim hayalim aslında o kadar pc karşısında kaldıkdan sonra insan gerçek dünyayı özlüyor.

kafayı bilgisayarla bozmuşum tatili düşündüm bana sıcak gelmiyor elbette bu parada biticek ama ben şöyle baktığım zaman kalıcı bi şey olmasından daha çok yanayım

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Donanım haber'e konu aç orada yardımcı olacak birisini mutlaka bulursun.

Bize güvenirsen burada biz o paraya sana geyik aldırırız söylemedi deme.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Donanım haber'e konu aç orada yardımcı olacak birisini mutlaka bulursun.

Bize güvenirsen burada biz o paraya sana geyik aldırırız söylemedi deme.

ben dalga geçilcek bi durum göremiyorum teknoloji konusunda çok fazla bilgim yok konuyu buraya açtım belki gerçekten tatmin olabilceğim bir arkadaş çıkarda şunu şunu tavsiye eder benimde kafama yatar alırım boş mesaj yazanları ciddiye bile almıyorum

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Nasıl ciddiye almıyorsun? Almışsın ya işte. Donanım tavsiyesi istemişsin. Tatilden girip altından çıkmışsınız. Ben senin için söyledim. Orada hem daha süratli hem de daha makul cevaplar alırsın babında. Sen bilirsin. İyi geceler.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Nasıl ciddiye almıyorsun? Almışsın ya işte. Donanım tavsiyesi istemişsin. Tatilden girip altından çıkmışsınız. Ben senin için söyledim. Orada hem daha süratli hem de daha makul cevaplar alırsın babında. Sen bilirsin. İyi geceler.

tatilden bahseden arkadaş sadece fikrini söylemiiş dalga geçtiğini düşünmüyorum tamam konu donanım tavsiyesi ama tatilde bir fikir beim amacım şu burda teknoloji marketlerini cebimde 2 tl ile gezerken içimden bi gün inşallah bu canavarlardan bi gün bende alırım diye iç geçirmişliğim var bi nevi intikam gibi bi şey oldu bende ama markalar konusunda hangisi daha iyi onu bilemediğim için açtım konuyu elbet forumda bu işi bilen ustalar vardır ve birisi bana şu markayı al kardeş desin ertesi gün o pcyi bulmak için tüm istanbulun teknoloji marketlerini gezecem ve parayı suratlarına alın alın dedim ya bu bi nevi intikam gibi bi şey işte burdan söylim kesinlikle pcye karar verdim diğer yorum yazcak arkadaşlar ciddi yorum yazanlar olursa sevinirim iyi geceler militarist

sawdent

Asistan
Reaksiyon puanı
1

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tatil önerim geyik maksatlı değildi tabiki.bizler özellikle bu foruma takılanlar genelde pc ile haşır neşiriz.ben kendi önerimi(hayalimi) sunmuştum.
sorduğun soru geçenlerde vatan bilgisayarda gördüğüm ve özelliklerini gördüğümde büyük bir ohaaaa çektiğim pcyi aklıma getirdi,istersen bi bak incele.
http://www.vatanbilgisayar.com/asus...x680vga-win7-p/productdetails.aspx?I_ID=60765

hakikaten iyimiş ama tek eksiği monitör yok galiba özellikleri süper aldım bunu listeye du bakalım başka tavsiyelerede bakalım

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Bence acele etme harcamak için sakla samanı gelir zamanı demişler sonuçta. Daha iyi bi işe yarayacağı zaman gelecektir altına çevir dursun.

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
iphone 5 al yanına sağlam bi pc topla koy monitörün yanına telefonu geç karşısına sadece izle bence doyum olmaz :D

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Altın al yastık altına koy, istediğin zaman eline alırsın :)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Uçuk bir bilgisayar alma. 3000 TL tutarında bir bilgisayar her türlü işini görür. Yanına da Samsung yada Iphone 5 veya diğer markalardan bir telefon al. Artık sana kalmış hangisi olacağı. Kalır 2000 TL daha. Onunla da keyfine bak.

*Ancak şunu belirtmekte yarar var. Yanlış anlama, dost tavsiyesi olarak kabul et. İsrafı Allah sevmez. İhtiyacın olanını al. İlla harcıcam diye uğraşma. Belki o para daha hayırlı şeylere vesile olacaktır.

SENATÖR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yokumu güvendigin bi bilgisayarcı arkadaşın git ona yardım iste ben öle yaptım şahsen :D

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Allahtan 8600TL var. Şöyle 1milyonTL olsa kafayı yerdin, seni akıl hastanesine yatırmak durumunda kalırdık herhalde .

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bilgisayarını al, sonra bir miktar bağış yap bir vakıfa ya da çevrendeki maddi durumu yetersiz olanlara.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
elimde kalıcı bir şey olsun istiyorum parayı öyle harcayınca üzülüyorum kalıcı bişey olması lazım

O kad para bilgisayara verilir mi düşünmek lazım. Ben olsam cık. 2500 TL den fazla vereceğimi zannetmiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tasarruf diye bir şey var. Kimin başına ne geleceğini bilemeyiz. 2-3 bine ne alıyorsan al. gerisini olası kötü günler için sakla.

kcr

Asistan
Reaksiyon puanı
14
1- İlla ki oyun diyorsan biraz daha araştırman gerekiyor. Parçaları son model bir kasa bilgisayar toplatırsın.
2- Kalanıyla kocaman ekranlı full özellikli bir lcd al ki oyunun da internetin de tv'nin de tadı çıksın.
3- Geriye kalanını da pc ve lcd'nin aksesuarına harcarsın. Ev sinema sistemi harika olur.
Tabii bunları yaparsan odaya ses yalıtımı da lazım olabilir. Tüm bunlardan sonra kalırsa onu yaptırırsın. Para çok mu? Harcayacak yer daha çoook.

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
pc alacaksin 2 sene sonra çöp olacak git konsol al birde lcd. birde ses sistemi al yillarca kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...