8,40 Tlye Steam Oyun Önerileri

Hangi oyun?

• Don't Starve

Kullanılan: 0 0.0%
  • Assetta Corsa

Kullanılan: 6 54.5%
  • Ben sana başka bir oyun öneriyim kardeşim gel

Kullanılan: 5 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
20 TL yatırdım ve indirimdeyken 9,75 e ets2 2 tlyede payday2 aldım :D geriye 8,40 TL m kaldı aklımda assetta corsa ve dont starve var çok kararsızım ikisi arasında ya bu ikisinden birini alıyım diyorum ya da online olması ümidiyle oyun önerin size zahmet :D (dünde sordum ama param kesin değildi ve gün içinde daha fazla kişi görür)

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Assetto Corsa al derim baya iyi oyun. Japon DLC Paket alırsan Güzel. oyun yabancı serverlarda takılırsın baya güzel.

Örnek video aldım. Grafikler baya iyi :)

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Asus X540MA-GO232 Notebook benim pc bu özellikleri düşük ama nasıl söyliyim csgo en düşük ayarda ets2 ve payday2 orta ayarda 50 60 fps oynatıyor bunuda oynarım dimi?

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
asetto corsa al derim arttıra bilirsen 15 e tüm dlc ler var

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
20 TL yatırdım ve indirimdeyken 9,75 e ets2 2 tlyede payday2 aldım :D geriye 8,40 TL m kaldı aklımda assetta corsa ve dont starve var çok kararsızım ikisi arasında ya bu ikisinden birini alıyım diyorum ya da online olması ümidiyle oyun önerin size zahmet :D (dünde sordum ama param kesin değildi ve gün içinde daha fazla kişi görür)
Tarih, Orta Çağ vs. seviyorsan Mount & Blade: Warband satın al çok iyi oyun normalde 22 Lira ama %75 İndirim yapmış steam. Evet singleplayer ama online de var. Şuan 7 Lira bence hemen al. Eğer oyunu bilmiyorsan git biraz rehber filan bak yada ben sana biraz söyliyim oyunla ilgili. Öncelikle kendin savaş alanında savaşabiliyorsun. Leydilerle evlenebiliyorsun xd. kendini ordunu kurabiliyorsun. kendi krallığını kurabiliyorsun. bir krala bağlılık yemini edip o devletin soylusu olabiliyorsun. Kale ya da şehir fethedebiliyorsun. karakterini geliştirebiliyorsun. kendi sancağını seçebiliyorsun. kendi karakterinin tipini ayarlayabiliyorsun. kendi şehrini ele geçirebiliyorsun ohooooo daha fazlası var ama üşeniyorum anlatmaya.
UYARI !!! Oyunun bağımlısı olabilirsin dikkat et.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Tarih, Orta Çağ vs. seviyorsan Mount & Blade: Warband satın al çok iyi oyun normalde 22 Lira ama %75 İndirim yapmış steam. Evet singleplayer ama online de var. Şuan 7 Lira bence hemen al. Eğer oyunu bilmiyorsan git biraz rehber filan bak yada ben sana biraz söyliyim oyunla ilgili. Öncelikle kendin savaş alanında savaşabiliyorsun. Leydilerle evlenebiliyorsun xd. kendini ordunu kurabiliyorsun. kendi krallığını kurabiliyorsun. bir krala bağlılık yemini edip o devletin soylusu olabiliyorsun. Kale ya da şehir fethedebiliyorsun. karakterini geliştirebiliyorsun. kendi sancağını seçebiliyorsun. kendi karakterinin tipini ayarlayabiliyorsun. kendi şehrini ele geçirebiliyorsun ohooooo daha fazlası var ama üşeniyorum anlatmaya.
UYARI !!! Oyunun bağımlısı olabilirsin dikkat et.
Küçükken kuzenim saolsun çok oynadım ama saol o kadar yazmışsın assetta corsayı alıcam galiba :D

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Assetto Corsa al derim baya iyi oyun. Japon DLC Paket alırsan Güzel. oyun yabancı serverlarda takılırsın baya güzel.

Ama bakalım ben o grafikte oynayabilecekmiyim ama saol arkadaşımada linki attım konunun onada danışıyım bi %80 asseeta corsa alıcam senlede oynarız bana öğretirsin hem :D

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Ama bakalım ben o grafikte oynayabilecekmiyim ama saol arkadaşımada linki attım konunun onada danışıyım bi %80 asseeta corsa alıcam senlede oynarız bana öğretirsin hem :D
O grafikde Zor. Büyük ihtimalle Orta Düşük ayarda oynarsın

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Hocam 2tl daha fazla ver Dirt Rally 2.0 al. Almayacaksan Assetto Corsa :)

Reaksiyon puanı
307

Bu bölüme nasıl giriyorsunuz? Ben assetto corsa ultimate aldım.
Yarış pistinden dışarı çıkamıyorum
Berbat bir arayüzü ve menüsü var
Ayrıca sürüş dinamikleri de gerçekçi değil.
Araba sürdüm demek isteyen Forza horizon 4 alsın
Mağazada 300₺ ama 10 kişi ortaklaşa hesabı kullanabiliyorsunuz yani 30₺ oluyor.
Bazı oyun sayfaları bu şekilde para kazanıyor

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Bu bölüme nasıl giriyorsunuz? Ben assetto corsa ultimate aldım.
Yarış pistinden dışarı çıkamıyorum
Berbat bir arayüzü ve menüsü var
Ayrıca sürüş dinamikleri de gerçekçi değil.
Araba sürdüm demek isteyen Forza horizon 4 alsın
Mağazada 300₺ ama 10 kişi ortaklaşa hesabı kullanabiliyorsunuz yani 30₺ oluyor.
Bazı oyun sayfaları bu şekilde para kazanıyor
Ultimate yse normal alacağın buydu normal assetto ben aldım güzel Oyun yanlış anlamayın forza çöp bana göre.

Reaksiyon puanı
307
Ultimate yse normal alacağın buydu normal assetto ben aldım güzel Oyun yanlış anlamayın forza çöp bana göre.

Valla tüm oyunlar arasında kategori fark etmeden oynamaktan sıkılmadığım 3 oyun var...

Forza Horizon 4 (boş boş araba sürerim arkada kopmalık apaçi müzikleri)

Ets 2 (arkada müslüm, efkarlı arabesk müzikler)

LoL (şuan wild rift olanını oynuyorum.)

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Valla tüm oyunlar arasında kategori fark etmeden oynamaktan sıkılmadığım 3 oyun var...

Forza Horizon 4 (boş boş araba sürerim arkada kopmalık apaçi müzikleri)

Ets 2 (arkada müslüm, efkarlı arabesk müzikler)

LoL (şuan wild rift olanını oynuyorum.)
Yanlış almışsın assettoyu :D yoksa güzel oyun

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Hayır doğru aldım,

Assetto Corsa var + DLC' leri var.

Forza Horizon 4 oyna bence süper
ben oynadım dostum GamesPass dan aldım 1 ay oynadım bence berbat oyun yanlış anlama. Oyundaki araç sesleri berbat. bi kaç hariç. Assetto daha iyi. sen başka araçla mapi seçemiyorsun kolay o.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Alıyorum kararlaştırdım jaodsıasouaddj

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Klavyede oynuyorum Ben. Ayar yaptım kendim Klavyede bile Drift Yapıyorum. Klavyede ayar yaparım aldığın zaman.

Klavye ayarlarınızı paylaşır mısınız ? benimde hoşuma giderek aldığım bir oyun ama klavyede rahat edemedim diye silmiştim tekrardan bir şans vermek isterim.