Donanım 7000TL Sistem Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ya dalga mı geçiyorsun anlamıyorum ki attığım siteyi beğenmemek ve kartın herhangi bir kötü özelliği olamamasına rağmen kötülemek bir kere bu AMD gibi değil özelliklerinden filan detaylı incelemelerden haberin var mı ki? 🤣 🤣 🤣 😂 😂 😂 😂

inigilizcen varsa uuuzun uzun oku bence ve kullanıcı deneyimleri de technopatta seni bekler. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada iflas eden istanbulbilişim,nanokatalog ve bossbilişim.
Arkadaş galax kötülüyor bende alacağım sistemde galax var 2060 süper almasam mı acaba diye düşünmeye başladım :/

VECTORRR

Dekan
Arkadaş galax kötülüyor bende alacağım sistemde galax var 2060 süper almasam mı acaba diye düşünmeye başladım :/

Youtube vb yerlerde de oldukça incelemesi var ve kartı kötülemesi için mantıklı ve geçerli bir sebebi olması lazım.

Youtube vb yerlerde de oldukça incelemesi var ve kartı kötülemesi için mantıklı ve geçerli bir sebebi olması lazım.
Karta kullanılmış olan malzeme biraz kötü gibi duruyor sanki fanların bıçakları plastik gibi duruyor

VECTORRR

Dekan
Karta kullanılmış olan malzeme biraz kötü gibi duruyor sanki fanların bıçakları plastik gibi duruyor

Buradan bakabilirsiniz kart oldukça iyi bir sıkıntı çıkarmaz.

pulse 5700 xt modeli kötü mü?
Kötü sayılmaz aslında ama biri galax 2060S kötülüyorsa pulse modeli de kötülemeli bence üstelik aynı kartlar değil 2060S daha avantajlı sayılır çoğu konuda.

E

Buradan bakabilirsiniz kart oldukça iyi bir sıkıntı çıkarmaz.

Kötü sayılmaz aslında ama biri galax 2060S kötülüyorsa pulse modeli de kötülemeli bence üstelik aynı kartlar değil 2060S daha avantajlı sayılır çoğu konuda.
evet yazıya göre övülmüş sadece biraz gürültülü çalışıyor :)

stat counter