700 TL'ye kadar mekanik klavye tavsiyesi

egekaganbalci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar şu sıralar kullandığım klavyenin eskimesinden ve düzgün çalışmamasından dolayı değiştirme kararı aldım almışken mekanik klavye almak istiyorum. İlk mekanik klavye deneyimim olacak bu yüzden tam detaylarını bilmiyorum ancak istediğim birkaç özellik mevcut bunları karşılayan ve 700 lira bandını çok geçmeyecek bir klavye arıyorum daha fazla yukarı çıkabileceğimi sanmıyorum önden söyleyeyim. Rgb veya düz renkli klavye olması fark etmez.
Genel olarak birçok farklı çeşitte oyun oynuyorum ancak yoğunlukla r6, tarkov gibi fps oyunlarını oynamaktayım.
Birde gözüm bir ara Corsair K68 modeline ilişmişti şu an kendisi 720 TL bu model nasıldır acaba bu fiyata değer mi?

İstediğim özellikler;
-Mümkün olduğu kadar sessiz olması sanırsam maviler oldukça gürültü çıkarıyormuş, kırmızıyı öneren arkadaşlarım oldu ancak siz benden daha iyi biliyorsunuzdur.
-Ses Tekeri
-Bilek Desteği

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Biraz daha koyup Apex 5 öneririm, bence alınabilecek en iyi klavyedir kendisi.

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Alienware Aw768 düşünebilirsiniz. Renkler switch türünü belirtiyor her birinin bir ayrım özelliği var internette detaylı rehberler var inceleyebilirsiniz.

egekaganbalci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biraz daha koyup Apex 5 öneririm, bence alınabilecek en iyi klavyedir kendisi.
O kadar çıkabileceğimi sanmıyorum şuanda ama teşekkürler tavsiye için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alienware Aw768 düşünebilirsiniz. Renkler switch türünü belirtiyor her birinin bir ayrım özelliği var internette detaylı rehberler var inceleyebilirsiniz.
Güzel görünüyor fiyatıda 600 liranın altında itopya üzerinde bunu kenara yazıyorum biraz daha bakınıcağım, teşekkürler tavsiye için