7.Sinif Yeni Nesil Sorular Hk.

Bu konuyu okuyanlar

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Bu kadar fazla çalışmak seneye bıkkınlık getirebilir.

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
11 test kitabı çok az yahu. Biz günde tüm derslerden 1 test kitabı bitiriyorduk en az.

Bu kadar az çalışmayla iyi bir yerlere gidemezsin.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Arkadaşlar bu kadar çalışmak bıkkınlık getirir diyorsunuz da kolay-orta kitapları cerez gibi çözüyorum. Yani aslında 5 tane zor kitap var diyebiliriz.

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
119
Şans diyelim. Nadir bir olay.
Şans değil çocuk denemelerin birkaçı hariç iyiydi. Sınıf 2.si falan oluyordu genelede. Ben de nadiren 2, genellikle 3, 4, bazen 5.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu kadar çalışmak bıkkınlık getirir diyorsunuz da kolay-orta kitapları cerez gibi çözüyorum. Yani aslında 5 tane zor kitap var diyebiliriz.
O zaman 7'nin konuları oturduysa 8'in konularına başla.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Şuan eksiğim kitap okumak. Bazen kitap okurum. Genelde sadece akşam 8 ile 12 arası boş vaktim olur. Onda da forumda gezerim. Onun yerine kitap okumayı istiyorum ama sıkıyor. Aksiyonlu kitap önerebilir misiniz?

drool

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
119
En iyi denemem 5 galiba en kötü 45 mi neydi ama tam hatırlayamıyorum yaklaşık.
Fakat okulumdan 2 tane LGS birincisi çıktı. İstanbul Erkeğe gitti biri diğeri ildeki fene, Kabataş var, Cağaloğlu var, Tofaş Fen var. Bazıları iyi yüzdelik yapsa da il fene gittiler. Ben de sürünmece.

Kitap okumak test çözmekten daha önemli.
Fakat okulumdan 2 tane LGS birincisi çıktı. İstanbul Erkeğe gitti biri diğeri ildeki fene, Kabataş var, Cağaloğlu var, Tofaş Fen var. Bazıları iyi yüzdelik yapsa da il fene gittiler. Ben de sürünmece.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
İlimdeki fen lisesi ilk 13 içinde. Sizce iyi mi?