6simi satıp s7edge almak

Bu konuyu okuyanlar

mustafaatess_

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Evet arkadaşlar 6simi satıp s7edge almak mantıklımı

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Android özgürlüktür.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yapma bunu yapma bunu....
iOS bana göre rahatlıktır. Ben senin yerinde olsam 6s'i kullanmaya devam ederim.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Kamera ve batarya bakımından sıkıntılıysan geçilebilir...

mustafaatess_

Asistan
Reaksiyon puanı
10
6sle bir sorunum yok aslında gayet iyi ama bazen diyorum plusmı alsaydım ama ginede sıkıntı yok :) görüşleriniz için teşekkür ederim sağolun

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Evet arkadaşlar 6simi satıp s7edge almak mantıklımı

Merhaba,

Android pltformunun ayri bir guzelligi var, ios platformunu ayri bi guzelligi var. Once buradan karar vermeye baslayin derim. Sonra diger donanimsal kriterlere baktigimizda iphone 6s'in ekran cozunurlugunun daha dusuk olmasi ve islemcisinin guclu olmasi kullaniciya buyuk bir performans olarak geri donuyor. Sunu ongorebiliriz ki bir iphone 6s kullanicisi iseniz gerek guncelleme konusundaki avntaji gerekse genel sistem stabilitesinin daha iyi olmasi ve bu stabiliteyi uzun sure surdurebilmesi konularini goz onube aldigimizda iphone 6s'in kullanim omru samsung s7 edge modelinden daha uzun sure olur. Ama bu samsung s7 edge'in kotu oldugu ablamina gelmiyor tabikide. Samsung s7 edge modelide kamera,ekran,batarya konularinda iphone 6s'den daha basarili. Bunlari goz onune aldigimizda sizin icin onemli olan uzun omurlu stabil bir urun kullanmaksa iphone 6s'de kalin derim. Sizi icin kamera,ekran,batarya daha onemlo tabi bunlarin disinda guclu de bir urun olmasi ile samsung s7 edge modelini de dusunebilirsiniz. Ama ben sifirdan elinizde eski bir urun olsa samsung s7 edge alin derdim. Ama iphone 6s kullaniyorsaniz bence hic degistirmeyin cihazinizi 6s cok iyi bir urun.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Batarya önemli apple da. O nedenle benim gibi yap. 6S i sat. Yerine 6S+ al.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu is paraya bakar oncelikle.

Cihaziniz 5s falan olsa dusunmeden gecin dersim ancak 6s ile karsilastirinca elde edeceginiz temel farklilik tasarim olacaktir.

Performans gunluk kullanim icin fark edilebilecek derecede fark gostermeyecektir iki cihaz arasinda.

6s den s7 edge eger para derdiniz yoksa sadece tasarimi dusunerek gecin derim

Aksi takdirde mevcut cihazinizi 1 yil daha kullanip gelecek senenin Apple ve Samsung modellerini beklemek daha mantikli.

mustafaatess_

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Çok sağolun :) şimdilik param cebimde kalsın inşallah ıph7plusa :)