6s Plus şarj almıyor

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar şarjı bitti telefonun şarja soktum, şarj bitik işareti çıktı ben zannedıyorum şarj alıyor bıraktım geldim şarj almamış şimdi sökük cıkarıyorum ilk başta şarj yok işareti yanıyor sönüyor bu kadar. Sorun ne olabilir?

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Arkadaşlar şarjı bitti telefonun şarja soktum, şarj bitik işareti çıktı ben zannedıyorum şarj alıyor bıraktım geldim şarj almamış şimdi sökük cıkarıyorum ilk başta şarj yok işareti yanıyor sönüyor bu kadar. Sorun ne olabilir?
Sarj soketi.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
şarj aletin de , telefonun şarj soketinde veya bataryasında sorun olanilir önerim yarın bi teknik servise götürmeniz olacaktır

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Fiyatı ortalama ne kadar ve tamiri uzun süren bişey mi bilginiz var mı, ve kesin o mudur diyorsunuz
sorun eğer o ise çok pahalı tutmaz sitede 50 tl gibi gözüküyor işçilik falan desek 60 tl max ödersiniz tamiri uzun sürmez

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Siz bize ne kadar anlatsanız da biz size tam olarak neyin bozuk olduğunu söyleyemeyiz. En iyisi siz onu yetkili teknik servise götürün, onlar bi baksın.