6s Plus Ekran Bazen işlemiyor?

burakst38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaslar selamınaleyküm 6s plus cebimde uzun süre durduktan sonra telefon çalınca ekran çalışmıyor arayanı kapatıp benim aramam gerekiyor.Pupa ya gittiğimde güncellemeleri itunesten yapmamı söylediler wifi üzerinden eksik dosya olabileceğini söylediler varmı sizdede böyle bir sorun yada napabilirim?

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
arkadaslar selamınaleyküm 6s plus cebimde uzun süre durduktan sonra telefon çalınca ekran çalışmıyor arayanı kapatıp benim aramam gerekiyor.Pupa ya gittiğimde güncellemeleri itunesten yapmamı söylediler wifi üzerinden eksik dosya olabileceğini söylediler varmı sizdede böyle bir sorun yada napabilirim?

Böyle bir sorun bende de oluyor apple store'a gittiğim de arada bi yazılımsal ufak sorunlar olabiliceğini söylediler.

Dediğim gibi bana da oluyor anlık ama pek önemsemiyorum.

burakst38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
teşekkür ederim cevabınız için önemli bişey değildir değilmi

frknckss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
iTunes üzerinden Restore atın düzelir eğer yazılımsal ise

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Öncelikle Aleyküm Selam kardeşim.Bence apple destek bölümünden bir danışmanla görüş onlar sana bizden daha çok yardımcı olurlar.Ben çoğu problemimi çözdüm ordan.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Yazılımsal değil, ITunes üzerinden de denedim düzelmedi, IOS 10 Beta yükledim yine düzelmedi. Çalarken menü tuşuna yada sağdaki açma kapama tuşuna bir kere bastıktan sonra cevap verilebiliyor.