6S 64Gb Apple Garantili Nereden Ucuz Alabilirim ?

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Apple iPhone 6S 64 GB (Apple Türkiye Garantili) Fiyatı
merhaba arkadaşlar 6s 64gb almaya karar verdim 3300 bütçem var fazlasını çıkamam yukarda yazdığım hepsi burada linkinde 6s 64gb apple garantili 3200 tl teknosa vatan gibi sitelerde 3400 3500 gibi fiyat var neden böyle birde hepsi buradadan alırsam garantilik bir durum olunca hepsi buradayamı yolluyoruz telefonu nasıl oluyor yardımcı olurmusunuz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
merhaba arkadaşlar 6s 64gb almaya karar verdim 3300 bütçem var fazlasını çıkamam yukarda yazdığım hepsi burada linkinde 6s 64gb apple garantili 3200 tl teknosa vatan gibi sitelerde 3400 3500 gibi fiyat var neden böyle birde hepsi buradadan alırsam garantilik bir durum olunca hepsi buradayamı yolluyoruz telefonu nasıl oluyor yardımcı olurmusunuz
teknosa ve vatan gibi yerler markalarının adını yani isimlerini koyuyor, tanınmış yerler olduğu için ( günümüzde çoğu kişi internetten alışverişe sıcak bakmıyor ) ve mağaza kirasi çalışan ücreti gibi giderleri olduğu için bunu fiyatlara bindiriyorlar, ama hepsiburada online bir platform olduğu için mağaza kira derdi v.s. yok biraz daha az masrafı var bunu da ürünlere yansıtıp daha ucuza satıp piyasadan daha fazla satış yaparak daha fazla kar elde etdiyor diyebiliriz.

Erdi08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer fiyatta diğer satıcı firmalara göre büyük bi fark varsa telefon ya ithalatçı firma garantilidir ya da apple türkiye garantsinin bitmesine 1 yıl gibi bir süre kalmıştır.Çünkü apple garantiyi tahmini olarak ürünün şu tarihte satılır diyip garantiyi başlatıyor.Bende iphone 6s 16gb var çok memnunum ama illede 64gb lık almak istersen 3200 tl bandına fiyatın düşmesi için iphone 7 nin çıkmasını beklemeni tavsiye ederim.O zaman fiyatın düşeceği kanısındayım...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşın verdiği linkteki ürün 2 yıl Apple Türkiye garantili üründür.

Tameri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
turkcele bende baktımda internet sayfasına özel fiyat diyor eğer mağzada aynı fiyat ise mağzadan alırım peşin
Geçenlerde İstanbul Kadıköy'de Turkcell mağazasına gittim telefon sordum nakit fiyatı nedir dedim, nakit satmıyoruz dediler. Anlam veremedim.

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Geçenlerde İstanbul Kadıköy'de Turkcell mağazasına gittim telefon sordum nakit fiyatı nedir dedim, nakit satmıyoruz dediler. Anlam veremedim.

tarifeye ek taksit yapınca telefon 5000tlye geliyor hem 25tllik paketi 35 40 a satıyor birde üstüne telefondan fark koyuyor birinden ticari kart bulup taksit yaparım daha iyi

Tameri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet fiyatı daima özel olur tamamen maliyetlere dayalı bir durum... internet üzerinden kart ile al en güzeli bu

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İnternet fiyatı daima özel olur tamamen maliyetlere dayalı bir durum... internet üzerinden kart ile al en güzeli bu

öyle yapcağım zaten 200tl kar kar dır ama garantilik bir durum olunca nereye götüreceğiz onu anlamadım

Tameri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkcelleden aldığında direk türkcell ile muhattap olacaksın

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

apple storedan alaiblirsin nakitte %4 indirim var 3350 geliyor 50 tl fazla ödersin

Erdi08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garantilik durumlarda apple store dan randevu alıp sorunu düzeltebilirsin...Türkcell'den iPhone SE ti peşin alacaktım sadece tarifeye ek verebileceklerini söyledikleri için zaten tarifeye ek alsam 3000 tl ye geliyor bari 6s alırım dedim ve aldım... Aklıma gelmişken söyleyeyim Türkcell'den almış olaydım kvk garantisi vardı apple garantisi yoktu yani...

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Hepsiburada dan Apple Türkiye garantili alırsan hiç bi sıkıntı olmaz direk apple ile muhattap olursun...Telefonla destek alınca seni en yakınındaki yere kendileri yönlendiriyo zaten...

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
eğer apple türkiye garantili ürün alırsan direkt apple store götürebilrisin

apple store sadece istanbul da var ben ankarada oturuyorum ama

orada da troylar var küçük apple storeler lydia lar yani onlarada götürebilrisin

Garantilik durumlarda apple store dan randevu alıp sorunu düzeltebilirsin...Türkcell'den iPhone SE ti peşin alacaktım sadece tarifeye ek verebileceklerini söyledikleri için zaten tarifeye ek alsam 3000 tl ye geliyor bari 6s alırım dedim ve aldım... Aklıma gelmişken söyleyeyim Türkcell'den almış olaydım kvk garantisi vardı apple garantisi yoktu yani...

Hepsiburada dan Apple Türkiye garantili alırsan hiç bi sıkıntı olmaz direk apple ile muhattap olursun...Telefonla destek alınca seni en yakınındaki yere kendileri yönlendiriyo zaten...

yorumlarınız için teşekkürler vodafone dan 3300tlye alacağım bide turkcelle sorarım hangisi ucuza verirse artık sağolun

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
aynen mağazaya gittim 3500 dediler vodafone 3300 e veriyo ordan alırım

kardeşim nakit mi alıcan ? eğer nakit alıcaksan zorludan veya akasyadan al 14 gün iade hakkın var esas merkez mağaza olarak oralar varken böyle türkcellmiş vodafone miş girme applestore de zaten 3350 tl 50 tl fazla ver en azından değiştirme iade etme şansın kul olsun sonuçta kul yapısı sorunlu çıkabilir

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kardeşim nakit mi alıcan ? eğer nakit alıcaksan zorludan veya akasyadan al 14 gün iade hakkın var esas merkez mağaza olarak oralar varken böyle türkcellmiş vodafone miş girme applestore de zaten 3350 tl 50 tl fazla ver en azından değiştirme iade etme şansın kul olsun sonuçta kul yapısı sorunlu çıkabilir

vodafone nun sitesindede yazıyor 14 gün içinde iade etme hakkı ama ben normal cadde vodafone mağazasından alacağım

ibrahim1262

Asistan
Reaksiyon puanı
5

nakit alacağım ama tek çekim alacağım tek çekim olunca 3500tl oluyor 3360 havale olarak

TheMetehan06

Asistan
Reaksiyon puanı
26
yani bu olay bana biraz abest kaçtı. Telefon için 3300 civarı meblayı gözden rahatlıkla çıkarabiliyorsanız neden 50 liranın hesabını yapıyorsunuz. 50 liranın hesabını yapacak durumdaysanız neden 3300 liralık bir cihaza yöneliyorsunuz :confused:

Alacaksanız hepsiburada'da 3200 tl fiyat biçilmiş 2 yıl apple türkiye garantili. Mağazadan almak isterseniz 3300den aşağı yok. Vatan'da falan 3400'e satılıyor. Oynayan 100-200 lira. Bilmem anlatabildim mi? :oops: