6600 civarı oyuncu bilgisayarı tavsiyesi istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar kolay gelsin 6600 TL civarı oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyorum.
Tavsiye ettiğiniz o fiyata yakın oyuncu bilgisayarı var mı ? Ben bir kaç bilgisayar buldum ama sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Bilgisayar 1
Bilgisayar 2

İllaki bu siteden olması gerekmiyor...
Saygılarımla,

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Arkadaşlar kolay gelsin 6600 TL civarı oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyorum.
Tavsiye ettiğiniz o fiyata yakın oyuncu bilgisayarı var mı ? Ben bir kaç bilgisayar buldum ama sizinde tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Bilgisayar 1
Bilgisayar 2

İllaki bu siteden olması gerekmiyor...
Saygılarımla,
İkisinde de depolama tarafında sorun var. Birinde HDD var, diğerinde de kronik sorunlu SSD. Onun dışında sisteme bu kadar para verip 8GB ram alınmaz. Kendiniz toplama imkanınız varsa farklı farklı sitelerden veya tek siteden toplu önerebilirim. Kendiniz toplayabilir misiniz?

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
İkisinde de depolama tarafında sorun var. Birinde HDD var, diğerinde de kronik sorunlu SSD. Onun dışında sisteme bu kadar para verip 8GB ram alınmaz. Kendiniz toplama imkanınız varsa farklı farklı sitelerden veya tek siteden toplu önerebilirim. Kendiniz toplayabilir misiniz?

yok kendim toplayamam tek site ama bu fiyatlara vs. max 6900 TL civarı ayrıca o bilgisayarlara 8 ram ve bi 240 gb gibi ssd ekleyebiliriz. mutlaka SSD olmalı ben ikiside ssd li diye görmüştüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gidipte MSI 'a o kadar para vermek istemiyorum.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
PCH'nin yeni çıkardığı sistem oldukça iyi fakat attığın 1. PC de oldukça iyiymiş ayrı ayrı toplamak istemezsen alınabilirler.

SU 630 kronik sorunlu değil ki eski modelleri öyleymiş yoksa sorunlu filan değil.

ayrı ayrı toplayınca böyle oldu SSD+kasa+psu daha iyi gibi RAM de aynı şekilde 2660 MHZ'ye düşürüp CL 14 'te filan kullanabilirsiniz neyse böyle oluyor ama galax modelini önerebilirim oto OC özelliği de var ve oldukça iyi ama palit de iyi seçim sizin.

Son düzenleme:

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,310
yok kendim toplayamam tek site ama bu fiyatlara vs. max 6900 TL civarı ayrıca o bilgisayarlara 8 ram ve bi 240 gb gibi ssd ekleyebiliriz. mutlaka SSD olmalı ben ikiside ssd li diye görmüştüm.

Gidipte MSI 'a o kadar para vermek istemiyorum.
MSI begenmiyorsaniz da ne bilim merak ettim hangi marka begeniyorsunuz

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
MSI begenmiyorsaniz da ne bilim merak ettim hangi marka begeniyorsunuz
MSI kim beğenmez ama gidip ona o kadar para veremem. Malzeme kalitesi vs iyi olabilir. Fakat fiyat/performans değil

PCH'nin yeni çıkardığı sistem oldukça iyi fakat attığın 1. PC de oldukça iyiymiş ayrı ayrı toplamak istemezsen alınabilirler.

SU 630 kronik sorunlu değil ki eski modelleri öyleymiş yoksa sorunlu filan değil.

ayrı ayrı toplayınca böyle oldu SSD+kasa+psu daha iyi gibi RAM de aynı şekilde 2660 MHZ'ye düşürüp CL 14 'te filan kullanabilirsiniz neyse böyle oluyor ama galax modelini önerebilirim oto OC özelliği de var ve oldukça iyi ama palit de iyi seçim sizin.

PCH Kim Pc Hocası mı ? anlamadım :)

Ayrıca sitesine girdim fakat yeni topladığı sistemi bulamadım. Link var mı ?

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Olifanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
6600 TL para vercen 8gb ram li bilgisayar Alcan ?
Bence ram ileride takılabilir. Önemli olan ileride daha fazla para vermemeni sağlayan özellikleri bilgisayara eklemek yani ekran kartı, işlemci, vs. Ram çok bi para değil 2 ay sonra bi ram daha takarsın
mantıklı değil mi ?

Bu sistemi öneririm. Kendiniz toplasanız bu fiyatta bulamazsınız.

O firma güvenilir mi?
Ayrıca İnno ekran kartı çok fazla bilinmeyen bir ekran kartı
o marka hakkında bir görüşünüz var mı ?

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bence ram ileride takılabilir. Önemli olan ileride daha fazla para vermemeni sağlayan özellikleri bilgisayara eklemek yani ekran kartı, işlemci, vs. Ram çok bi para değil 2 ay sonra bi ram daha takarsın
mantıklı değil mi ?

O firma güvenilir mi?
Ayrıca İnno ekran kartı çok fazla bilinmeyen bir ekran kartı
o marka hakkında bir görüşünüz var mı ?

Marka gayet güvenilir. 20 Yıldır bu piyada yer alan Exa bilgisayar bünyesinde. Şuan 6K civarına en iyi sistem diyebilirim. Inno3D de aynı şekilde yıllardır ekran kartı üreten bir marka, sadece uzun bir süre ülkemizde bulunmuyordu. Soğutması yeterli ve uygun fiyatlı olmasına rağmen back plate'i bulunan bir kart.

Sistem videosu:

Son düzenleme: