6000tl'ye motorsiklet

Bu konuyu okuyanlar

F

Fikret Garipay

SDN Okuru
Arkadaşlar bir kaç gün önce 16 yaşımı doldurup 17 den gün aldım ve bugün a1 motor ehliyeti için kursa yazıldım. Bir kaç aya motor alacağım. Sadece motor için 6000tl bütçem var. Yamaha ybr 125 çok hoşuma gidiyor(2016). Boyum 185 ve bir 5cm daha uzayacağını düşünüyorum. Sizce bu motor bana küçük gelir mi? Başka motor tavsiyeleri bekliyorum tarz olarak commuter istiyorum. Bu arada 6000tl ye alacağım motor ekipman ve masraflarla ne kadarı bulur? Cevapladığınız için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Ybr iyi bir tercih ekipman ise tamamen sana kalmış canın ne kadar değerliyse ona göre ekipman al.Iyi bir kask ceket eldiven almanı öneririm hatta ilk onları al.Motor sigortası plakası cart curt 7000 e patlar. Sakın ola ilk motoru alıp kısa kolluyla dışarda apaçilik yapma :) kolay gelsin.

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
al bi supersport hayatını yaşa cbr125 uygundur az da yakar güzel görünür ikinci el 6000 e bulunur malzemelerde zaten tulum falan almıcaksın kask eldiven falan çok fazla bi fiyat değil bunlar. Bi diğer tavsiyemde barkın abinin (altın elbiseli adam) videolarını izle.

F

Fikret Garipay

SDN Okuru
Benim boy 185 daha 190 olur üstünde komik durmam değil mi?

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
O paraya 150 lik apache rtr almak varken yaştan dolayı 125 lik almakta kötü be.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Yerinde olsam 1 yıl sabredip a2 ehliyet alırdım.

geek Mortalite

Asistan
Reaksiyon puanı
117
almıcaksın kask eldi
Arkadaşlar bir kaç gün önce 16 yaşımı doldurup 17 den gün aldım ve bugün a1 motor ehliyeti için kursa yazıldım. Bir kaç aya motor alacağım. Sadece motor için 6000tl bütçem var. Yamaha ybr 125 çok hoşuma gidiyor(2016). Boyum 185 ve bir 5cm daha uzayacağını düşünüyorum. Sizce bu motor bana küçük gelir mi? Başka motor tavsiyeleri bekliyorum tarz olarak commuter istiyorum. Bu arada 6000tl ye alacağım motor ekipman ve masraflarla ne kadarı bulur? Cevapladığınız için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
Kardeşim bana sorarsanda hiç acele edip paranı boşa harcama 1 sene daha bekle yaşını doldurunca a2 ehliyetini al mis gibi parana yazık edersin bekle 1 sene daha hyosung gtr 250 ler var 6 bin tl ye temizini bulursun super sport tur motorun tadını sonuna kadar verir 250 lik olmasıyla hem motordan zevk alırsın çift silindir olmasıylada motor sürdüğünü gerçekten hissettiri şimdi gitcen sırf acele ettiğin için ybr ne abicim paket motoru gibi ne anlıyosunuz şu motorlardan sen beni dinle bekle bi sene daha sakla paranı a2 ehliyetini al adam akıllı motordan zevk alırsın o bahsettiğin motorlar adamı motor aşkından soğutur bisiklet gibi peh..

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Kardeşim bana sorarsanda hiç acele edip paranı boşa harcama 1 sene daha bekle yaşını doldurunca a2 ehliyetini al mis gibi parana yazık edersin bekle 1 sene daha hyosung gtr 250 ler var 6 bin tl ye temizini bulursun super sport tur motorun tadını sonuna kadar verir 250 lik olmasıyla hem motordan zevk alırsın çift silindir olmasıylada motor sürdüğünü gerçekten hissettiri şimdi gitcen sırf acele ettiğin için ybr ne abicim paket motoru gibi ne anlıyosunuz şu motorlardan sen beni dinle bekle bi sene daha sakla paranı a2 ehliyetini al adam akıllı motordan zevk alırsın o bahsettiğin motorlar adamı motor aşkından soğutur bisiklet gibi peh..
Arkadaş ilk motorunu alacak. Hyosung GT250R nin oturuş pozisyonu ve kontrolü biraz tecrübe istiyor. Önce ybr ile başlaması daha doğru olmaz mı? Önce bir trafiği öğrense mesela..

geek Mortalite

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Arkadaş ilk motorunu alacak. Hyosung GT250R nin oturuş pozisyonu ve kontrolü biraz tecrübe istiyor. Önce ybr ile başlaması daha doğru olmaz mı? Önce bir trafiği öğrense mesela..
Çok haklısın hocam ben o konuyu atlamışım kusura bakmayın düzelttiğin için teşekkür ederim. Trafiği deneyimlemesi çok önemli birşey tabiki bunuda tabiki gtr 250 gibi bir motorla yapmamalı ama sırf trafiği deneyimlemek içinde bir motora 6bin tl vermemeli diye düşünüyorum tekrar teşekkür ederim düzeltmeniz için :)

Son mesajlar