Öneri 6000Tl Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Çok fazla model var ve her markanın kendine has sorunları var kimisi yazılım kimisi donanım. Alacağım telefonu henüz bulamadığım için bütçeyi 1000TL arttırarak 5000TL 'den 6000TL 'ye yükselttim.

Beklentilerim: Kamera + Oyun.
Bütçe: 6.000TL Max.
Önerilen cihazın global (yurtdışı) varsa onu alacağım (daha uygun olması için) o yüzden önceliğim xiaomi.

Önerilerinizi bekliyorum.

NOT: APPLE HARİÇ.

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Çok fazla model var ve her markanın kendine has sorunları var kimisi yazılım kimisi donanım. Alacağım telefonu henüz bulamadığım için bütçeyi 1000TL arttırarak 5000TL 'den 6000TL 'ye yükselttim.

Önerilen cihazın global (yurtdışı) varsa onu alacağım (daha uygun olması için) o yüzden önceliğim xiaomi.

S10 lite.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Galaxy S20 nin sd865 li versiyonunu bulabilirseniz almanızı tavsiye ederim. Sıfır garantili bir cihaz almak istiyorsanız Galaxy S10 Lite öneririm.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Galaxy S20 nin sd865 li versiyonunu bulabilirseniz almanızı tavsiye ederim. Sıfır garantili bir cihaz almak istiyorsanız Galaxy S10 Lite öneririm.
Hocam sıfır cihazdan yanayım ama 2.el de olabilir. s20 sd maalesef izmirde yok. S10 Lite için de bu paraya değmez diye düşünüyorum. Nasıl desem çok basit bi telefonmuş gibi geliyor. Premium hissi yok. Uygun fiyata oneplus 8 pro bulsam nasıldır oneplus 8 pro? Yada global olarak ortalama 7000tl ye satılıyor değer mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi mi 10T pro
Bu cihazda çok kararsız kaldım bir türlü kendimi ikna edemedim. Tam kalkıp gidip alayım diyorum. hop YouTubeda, forum da moralimi bozacak bir sorun görüyorum

Son düzenleme:

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hocam sıfır cihazdan yanayım ama 2.el de olabilir. s20 sd maalesef izmirde yok. S10 Lite için de bu paraya değmez diye düşünüyorum. Nasıl desem çok basit bi telefonmuş gibi geliyor. Premium hissi yok. Uygun fiyata oneplus 8 pro bulsam nasıldır oneplus 8 pro? Yada global olarak ortalama 7000tl ye satılıyor değer mi

Bu cihazda çok kararsız kaldım bir türlü kendimi ikna edemedim. Tam kalkıp gidip alayım diyorum. hop YouTubeda, forum da moralimi bozacak bir sorun görüyorum
Oneplus 8 Pro güzel cihaz.Yurtdışı sorunsuz bir Oneplus 8 Pro bulursan kaçırma derim.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

Oneplus 8 Pro bulabilirseniz çok iyi olur.

Möhlettin

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hocam sıfır kapalı kutu 2 yıl Türkiye garantili oneplus 8 pro buldum. Güvenilir bir yer den. Fiyatı 5990TL
Oneplus 8 Pro nun fiyatı 6000 TL nin üzerinde diye biliyorum.Bu fiyata gerçekten garantili ise kaçırma derim.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Oneplus 8 Pro nun fiyatı 6000 TL nin üzerinde diye biliyorum.Bu fiyata gerçekten garantili ise kaçırma derim.
Sıfır kapalı kutu 2 yıl Türkiye garantili olarak belirtmişler ve satıcı izmirin en kaliteli telefoncusu yani bi yanlışlık olacağını sanmıyorum ama mesaj attım bakalım dönüş bekliyorum. Bu fiyata yurtdışı modelini bile vermiyorlar. Şaşırtıcı