6000 tl Televizyon Önerisi

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Öncelikle Merhaba televizyon araştıyorum ama kararsız kaldım 6000tl için 4K Smart özellikli(hepsinde var zaten de) televizyon önerebilir misiniz?Eğer kullandığınız modelse deneyimlerinizi de paylaşır mısınız? Ben şu ikisini buldum ama daha iyi önerileriniz varsa onlara da bakarım
Samsung 55Q60R - Philips 55PUS8204
Bu ikisinden hangisi iyi dediğim gibi bu fiyat civarı daha iyi özellikli olanlar varsa önerebilirsiniz.Şimdiden teşekkürler

habib723

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öncelikle Merhaba televizyon araştıyorum ama kararsız kaldım 6000tl için 4K Smart özellikli(hepsinde var zaten de) televizyon önerebilir misiniz?Eğer kullandığınız modelse deneyimlerinizi de paylaşır mısınız? Ben şu ikisini buldum ama daha iyi önerileriniz varsa onlara da bakarım
Samsung 55Q60R - Philips 55PUS8204
Bu ikisinden hangisi iyi dediğim gibi bu fiyat civarı daha iyi özellikli olanlar varsa önerebilirsiniz.Şimdiden teşekkürler
Bu ikisi arasında kalmışsan kesinlikle Samsung almanı öneririm. 100 yenileme hızı bile olması çok güzel Philips 50 yenileme hızına sahip. Ayrıca 2 anten girişi var samsungta o da ayrıca artısı. Ci+ kısmı 1.4 desteklemesi yine daha iyi. Ben olsam Samsung derim. Görüntü kalitesi de iyi sonuçta. Qled ler iyi. Şahsım olarak Android tv leri pek beğenmiyorum çok stabil olduklarını söyleyemem. Samsung un tek dez avantajı biraz elektrik tüketimi fazla o da olsun bence.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Philips markasını tavsiye ederim. Siz yine de LG markasına da bakın araştırın derim.
Teşekkürler araştıracağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ikisi arasında kalmışsan kesinlikle Samsung almanı öneririm. 100 yenileme hızı bile olması çok güzel Philips 50 yenileme hızına sahip. Ayrıca 2 anten girişi var samsungta o da ayrıca artısı. Ci+ kısmı 1.4 desteklemesi yine daha iyi. Ben olsam Samsung derim. Görüntü kalitesi de iyi sonuçta.
Bana da samsung daha iyi gibi geldi

Lg de baya iyimiş.

Reaksiyon puanı
16,118
Reaksiyon puanı
16,118
Burdakilerden de yardımcı olabilir misiniz 49 veya 50 inc daha uygun olacak gibi benim icin
samsung önermem:

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
10K altı Arçelik dışında tv bakmayın burnundan kıl aldırmayan kıl servislerin şebeği olursunuz...
4K UHD Pro
Teşekkürler ama samsung lg phlips bence daha iyi televizyonlar çıkartıyor

samsung önermem:
Önermeme sebebiniz nedir

Mehmet.habil

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bence 3 bin tl bandında bir televizyon alın 3 bin tl yede bir projeksiyon akşamları dev ekranda hem maçınızı hemde filminizi izlersiniz
5d6c7777dda75ea8de2d587aba67a999.jpeg

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Reaksiyon puanı
16,118
ekonomik kriz ortamında 6K üzeri tv müsriflik olur millet onun üzerinden saçma sapan konuşur...

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
lg nanocell modellerinden alabilirsin yanında akıllı kumandasınıda alırsın mükemmel olur biz şuan lg 55sm8000pla kullanıyoruz bunun daha üstleri var 8200 falan gidiyor biz memnunuz evinde lg eşyaları varsada güzel eşleşiyor

Reaksiyon puanı
16,118
Arçelik varken gazulet lg alınmaz kutdan hasarlı çıkarsa kullanıcı hatası der sıyrılır ki fıtratında bu var.

habib723

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence sakın Arçelik e bulaşmayın. Servisleri çok olsa ne olacak TV de panel giderse zaten tüm servisler tv fiyatına panel istiyorlar. Daha önce başıma geldiği ve arçelik uhd 4k tv alıp test ettiğimden kesinlikle tavsiye etmiyorum. LG veya Samsung dışında TV önermem. Şuanda LG kullanıyorum ancak Samsung da güzel. Samsung veya LG dışında bence tv almayınız. Philips falan arçelik ten iyidir o yüzden sakın öyle hataya düşüp arçelik almanızı önermem.

Şunu derler TV alırken kesinlikle servis dışında kutusunu açtırmayınız. Garanti kapsamında sayılması için.

Reaksiyon puanı
16,118
sen öyle san senin gibiler yüzünden ekonomik kriz çıkıyor eflasyonu artıranlar yabancı marka hayranlığı yerlileri vuruyor o saydıklarını belki Arçelik belki Vestel üretiyor...
Arçelik daha iyi.

habib723

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
sen öyle san senin gibiler yüzünden ekonomik kriz çıkıyor eflasyonu artıranlar yabancı marka hayranlığı yerlileri vuruyor o saydıklarını belki Arçelik belki Vestel üretiyor...
Arçelik daha iyi.
Ya benimle ne alakası var ekonomik krizle. Adam akıllı tv üretsinler alalım bizde. Hem arçelik hem de beko aldım uhd olarak pişman oldum. Beyaz eşyada da aynı şeyi yaşadım şuan beyaz eşyalarımın hepsi Arçelik ama hala diyorum keşke almasaydım servisi iyi olsa ne olacak. Beyaz eşyada Siemens öneririm. Klima da mitshubishi öneririm. Yerlilerden de aldık ama pişman oldum ne yapayım yani sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer demişler. Arçelik 30 sene önceki marka değeriyle hareket edip kaliteli ürünü satsaydı şuan inanın herkes Arçelik alırdı.

Sami Ertaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bu hafta A-101'de Toshiba 65UL2063 DT 65" modeli satıştaydı. Peşin 5.000,-

Sami Ertaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Ya benimle ne alakası var ekonomik krizle. Adam akıllı tv üretsinler alalım bizde. Hem arçelik hem de beko aldım uhd olarak pişman oldum. Beyaz eşyada da aynı şeyi yaşadım şuan beyaz eşyalarımın hepsi Arçelik ama hala diyorum keşke almasaydım servisi iyi olsa ne olacak. Beyaz eşyada Siemens öneririm. Klima da mitshubishi öneririm. Yerlilerden de aldık ama pişman oldum ne yapayım yani sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer demişler. Arçelik 30 sene önceki marka değeriyle hareket edip kaliteli ürünü satsaydı şuan inanın herkes Arçelik alırdı.
Haklısınız, beyaz eşyada Siemens, Bosch, Miele, LG, Samsung.
Vestel'den ise hehenğz memnun olanı duymadım. Arçelik de eski kalitesinde değil.