Öneri 6000-8500 TL telefon önerisi

SlaughterXI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu fiyat aralığında cihaz bakıyorum. Aşağıdaki ürünler arasında kaldım, yardımcı olursanız sevinirim.
Aradığım özellikler: Özellikle benim için önemli olan uzun vadede gitmesi ve hızlı olmasıdır. Bunlara ek olarak oyun oynamam, çok aşırı kullanmam ve temiz kullanırım. Son olarak kamera benim için çok önemlidir.
1-Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragonlu)
2-iPhone SE.
3-Xiaomi Mi Note 10.
4-Xiaomi Mi 11 Lite.
5--iPhone 11 Pro 2.el
Not: Yaklaşık 4 yıldır Samsung Galaxy C7 kullanıyorum. Bataryası bugün arıza yaptı, batarya haricinde cihaz hala gayet iyi durumda yani telefonuma iyi bakan biri olduğumdan 2-3 sene götürecek bir şey bakıyorum.
Farklı tavsiyelere açığım, teşekkürler.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Arkadaşlar bu fiyat aralığında cihaz bakıyorum. Aşağıdaki ürünler arasında kaldım, yardımcı olursanız sevinirim.
Aradığım özellikler: Özellikle benim için önemli olan uzun vadede gitmesi ve hızlı olmasıdır. Bunlara ek olarak oyun oynamam, çok aşırı kullanmam ve temiz kullanırım. Son olarak kamera benim için çok önemlidir.
2-iPhone SE.
3-Xiaomi Mi Note 10.
4-Xiaomi Mi 11 Lite.
5-POCO M4 Pro.
6-Oppo Reno 5
7-Samsung Galaxy a71.
8-ASUS ROG Phone 5
9-POCO X3 Pro veya Realme GT.
10-iPhone 11 Pro 2.el
11-iPhone XS Max 2.el
Not: Yaklaşık 4 yıldır Samsung Galaxy C7 kullanıyorum. Bataryası bugün arıza yaptı, batarya haricinde cihaz hala gayet iyi durumda yani telefonuma iyi bakan biri olduğumdan 2-3 sene götürecek bir şey bakıyorum.
İOS-Android ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2-iPhone SE.
3-Xiaomi Mi Note 10.
4-Xiaomi Mi 11 Lite.
5-POCO M4 Pro.
6-Oppo Reno 5
7-Samsung Galaxy a71.
8-ASUS ROG Phone 5
9-POCO X3 Pro veya Realme GT.
10-iPhone 11 Pro 2.el
11-iPhone XS Max 2.el
Oyun oynamıyorsanız ROG'nin,Realme GT'nin,Poco X3 Pro'yu eleyin.

Ve uzun ömür istersenizde İOS daha iyi olacaktır.Android olarakta listeden S20 FE SD'li olabilir.

SlaughterXI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İOS-Android ?

Oyun oynamıyorsanız ROG'nin,Realme GT'nin,Poco X3 Pro'yu eleyin.

Ve uzun ömür istersenizde İOS daha iyi olacaktır.Android olarakta listeden S20 FE SD'li olabilir.
Anladım,peki listedeki Xiaomi cihazlar hakkında bilginiz mevcut mu?

Ali5363

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Benim kendi fikrim S20 FE alabilirsin gerçekten Kamerada da hızda da her isteğini karşılayabilecek bir telefon zaten Samsungun belli de bir kalitesi var alıp uzun yıllar kullanabilirsin ama İşlemcisi Snapdragon 865 olanı alman lazım çünkü aynı telefonun birde Samsung Exynos 990 işlemcili modeli satılıyor buna gerçekten dikkat et Snapdragon 865 çok daha iyi eğer kamera için karşılaştırmalar görmek istersen Smartphone Ranking - DXOMARK bu site de telefonların kameralarının ne kadar iyi olduğu yaptıkları ölçümlere göre puanlıyorlar S20 Fe de 115 puan almış az bir puan değil