6 yıldır sevdiğim kızı unutamıyorum ne olacak bu halim?

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yaklaşık 6 yıl önce sevdiğim kız vardı oda beni severdi....
yıllar geçti meçti önüme çok güzel kızlar geçsede bir türlü unutamadım.... :crying::crying:
yanıma jennifer lopez gelse evlenme teklifi etse gene kabul edemem çünki çok seviyorum :crying:
kıza tekrar sevdiğimi söylemiştim 5 ay önce hiç bir cevap vermedi.....
ben ne yapayım aklıma geldikçe çok stress çok bunalıma giriyorum neredeyse ayakda duramayacak hale geliyorum...:crying:
dinlemediğim şarkı uyuyamadım gecelerim çoook......:crying:

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bir kere adam gibi oturt karşına.Herşeyi söyle.Kabul etmedi mi? Unut gitsin.Kabul ederse de kazanmış olursun.

Ben bunu yaptım.6 yıllık sevgilimden bir ara ayrıldım.4-5 ay sonra çıktım karşısına konuştum ve geri döndürmeyi başardım.Umarım yapabilirsin böyle şey.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir kere adam gibi oturt karşına.Herşeyi söyle.Kabul etmedi mi? Unut gitsin.Kabul ederse de kazanmış olursun.

Ben bunu yaptım.6 yıllık sevgilimden bir ara ayrıldım.4-5 ay sonra çıktım karşısına konuştum ve geri döndürmeyi başardım.Umarım yapabilirsin böyle şey.
keşke öyle olabilse.... istanbul üniversitesine girmiş kızın daha bana ne hayrı gelir. son 2 3 aydır biriyle birlikte....

Reaksiyon puanı
31
Hocam kelin merhemi olsa kendi başına sürerdi diye bir söz var ya o durumdayız aynen :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
keşke öyle olabilse.... istanbul üniversitesine girmiş kızın daha bana ne hayrı gelir. son 2 3 aydır biriyle birlikte....

Bekle hocam o zaman.Belki ayrılır, belki seni unutmak için birlikte onunla? Sevmiyor belki?

Bunları bilemezsin, ama unutmak varsa illa işin ucunda, o zaman zamana bırakıp unutacaksın.Biliyorum bu duyguyu.Çok zor çok kötü ama aşılmayacak bir şey değil.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam kelin merhemi olsa kendi başına sürerdi diye bir söz var ya o durumdayız aynen :)
aynen kardeşim... ne olacak bu halimiz.....................
allah herkesi sevdiğine kavuştursun derim başka birşey demem... bana nasip olmadı.........................

Reaksiyon puanı
31
allah herkesi sevdiğine kavuştursun derim başka birşey demem... bana nasip olmadı.........................
Mevlana'nın çok sevdiğim bir sözü var aynen şöyle der...
Kaderde sevmek var ama kavuşmak yok ise şayet, Olsun!.. Vuslata aşık gönül susmayada razı..
O yüzden kardeşim kader kısmet işi bunlar hayırlısı deyip bekleyecez sıkma sen canını:)
[h=2][/h]

Bakisar

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Müslüm dinle.Biraz faydası olur.Kavuşsan aşk biter zaten.Zor durumlarda 100 yıl sonrayı düşünürüm game over %100

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bence allah bisey biliyoda herkesin her istedigini yapmiyo :D
eskiden ben de oyle diyodum da sonra allah her istedigini yapinca da isin son pek iyiye gitmeyebilir :p
insanlar ne gorseler istiyo. ney olup ney olmadigini bilmeden :D

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Unutmak zordur lakin bazen unutmak gerek...

Lafım genel "Sevdiğinizi düşündüğünüz kadar düşünüyor musunuz sizi Yaratan' ı ?" "Kaç gece saatlerce bir o yana bir bu yana dönüp de düşündünüz Allah' ı..." Yaratan' a aşık olursanız onun size veremeyeceği şey yoktur, unutmanız için güç de verir sevgisiyle yüreğinizi ısıtacak eş de verir... Yaratılanın peşinde koşacağınıza onu Yaratan' ın aşkına pervane olun...

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Lafım genel "Sevdiğinizi düşündüğünüz kadar düşünüyor musunuz sizi Yaratan' ı ?" "Kaç gece saatlerce bir o yana bir bu yana dönüp de düşündünüz Allah' ı..." Yaratan' a aşık olursanız onun size veremeyeceği şey yoktur, unutmanız için güç de verir sevgisiyle yüreğinizi ısıtacak eş de verir... Yaratılanın peşinde koşacağınıza onu Yaratan' ın aşkına pervane olun...
sözün çok güzel kardeşim... allah'a şükür onada şükredip dua ediyorum.....

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ademoğlu çok nankördür her şeyi unutur. Sen bir kızı mı unutamıyorsun?
Yapma etme lütfen sanki dünyada bir tek o varmış gibi. Kimsenin demesiyle olmaz bu iş olayı kendi kafanda bitirmezsen daha çok acı çekersin
ta ki çok mutlu olacağın o kadını bulana dek..
Bu arada sevmeye sevgiyi verenden, en yukarıdan başlayacaksın .. Gerisi gelir O 'nun izniyle..

ObreuS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herşeyi zamana bırakacaksın diyecem ama 6 yıl ne yaa :D

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
unutma niye zorluyosun kendini ki illa unutcan diye

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ademoğlu çok nankördür her şeyi unutur. Sen bir kızı mı unutamıyorsun?
Yapma etme lütfen sanki dünyada bir tek o varmış gibi. Kimsenin demesiyle olmaz bu iş olayı kendi kafanda bitirmezsen daha çok acı çekersin
ta ki çok mutlu olacağın o kadını bulana dek..
Bu arada sevmeye sevgiyi verenden, en yukarıdan başlayacaksın .. Gerisi gelir O 'nun izniyle..
inşalllah dediğin gibi olur.. sevgiyi verende mutluluğu verende odur...
rabbim en hayırlısını nasip eylesin...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Öyle de yaşanmaz ama, her gün acı çeker.

Yaşanmaz mı hem de öyle bi yaşanır ki, her gün kalkarsn ve öyle bi sabah olur ki bir gün daha onsuzum diye kahrolursun, bir kez daha ölü gibi uyanmışsındır onsuz hayata ve seni günlük hic bir acı üzmemeye başlamıştır artık, çünkü yaşadığın acının yanında o günlük acıların ve kotu giden şeylerin aslında hiç de önemli olmadığını anlarsın, acı o kadar güçlü yapmıştır ki seni adeta bağışıklık kazanmışsındır acılara, gelse de kabul etmezsn artık onu çünkü sen acıyı sevmişsindir, hayalini sevmişsindir, içindekini sevmişsindir..

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Her gün ölmektense bir defa öl, [MENTION=33622]Rom[/MENTION]

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14

öncelikle tebrik ederim.

Bu dediğin şeyi ise herkes anlayamaz ama hocam :)

Senin dediğin Mevlana aşkı, Yunus emre aşkı,...

Bak ne güzel demiş! "yaradılanı hoş gör yaratandan ötürü..."

Yani onlar buy bahsettiğin şeyi yapmışlar.

Bir varlığı varlık için değil, cinsiyeti için değil sadece ama sadefce ALLAH yarattığı için sevmişler.

İşte GERÇEK AŞK budur.

Başta dediğim gibi bunlar çok derin konular, herkes idrak edemez. (Böyle yazdığım için ukala olduğum düşünülmesin)

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
+1 aga hatta + 10000 aynı durumdayım. unutamıyorum :(