Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
63
ben fazla oyun oynayan birisi değilim internet hızım 5 6 7 mpbs falan 2.4 ghz sinyali var ve kablo ile bağlanmıyorum fazla bir performan beklemiyorum günlük 1 2 saat falan oynicam fazla akıcı ve fazla kaliteli olmasına gerek yok tabi oyunda oynanmicak şekildede olması beni üzer acaba bu internet ile geforce now türkiye sunucularında oynayabilirmiyim birde yaklaşık tahminen kaç fps alıırm bu internet ile kaliteyi düşüğe çeksem fps 30 çeksem internet hızınıda 5 mpbs e çeksem oynayabilirmiyim umarım anlatabilmişimdir

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
720p için 15, 1080p için 25 mbps hıza sahip olmanız gerekiyor.Ayrıca basic paket ücretsiz ama 1 saatlik oturum süreniz var ve kuyrukta beklemeniz gerekiyor.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
geforce now bedava sürümü maks 8 mb cekiyor zaten ara sıra internete bir girip bişi falan yaparsa kasar sadece ama onun dısında kalitesiz gözükür

Reaksiyon puanı
63
peki mobil internetim hızı 17.8 upload hızıda 4.8 ve imternete benim haricimde kimse bağlanmıyor peki bunla oynayabilirmiym

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
bm ne? mb ise onu ayarlardan arttırabiliyorsun sanırım.
mb yerine bm yazmışım düzelttim bedava sürümde kaç mb çekcegini ayarlasan bile bedava sürümde ne kadar izin veriyorsa o kadar çekiyor ben 8 diye biliyorum 70 mb internetim var bedava sürümde kotu gösteriyor megersem sınır varmış onu unuttum
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki mobil internetim hızı 17.8 upload hızıda 4.8 ve imternete benim haricimde kimse bağlanmıyor peki bunla oynayabilirmiym
hocam kaç gb internetiniz var internet sömürüyor cidden geforce now sınırsız değilse hiç bulaşmayın

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
mb yerine bm yazmışım düzelttim bedava sürümde kaç mb çekcegini ayarlasan bile bedava sürümde ne kadar izin veriyorsa o kadar çekiyor ben 8 diye biliyorum 70 mb internetim var bedava sürümde kotu gösteriyor megersem sınır varmış onu unuttum

hocam kaç gb internetiniz var internet sömürüyor cidden geforce now sınırsız değilse hiç bulaşmayın
bende 35 var ama çok kötü göstermiyor evde 2 telefon 1 tablet aynı anda internete bağlanıyor pek sanmıyorum sınır olduğunu ayarlardan arttırıp denediniz mi?

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
bende 35 var ama çok kötü göstermiyor evde 2 telefon 1 tablet aynı anda internete bağlanıyor pek sanmıyorum sınır olduğunu ayarlardan arttırıp denediniz mi?
evet hocam denedim bedava sürümde sınır olmasa paralıyı kim napıcak en fazla cıkıp bıdaha gırıyor zaten

hem kablolu baglanıyorum baglantıdan dolayı uyarı verıyor bedavada

hocam baktım en düşük ayarlarda saatlik olarak 3 ile 1 arası değişiyor

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
evet hocam denedim bedava sürümde sınır olmasa paralıyı kim napıcak en fazla cıkıp bıdaha gırıyor zaten

hem kablolu baglanıyorum baglantıdan dolayı uyarı verıyor bedavada
eğer ayarlamadıysan sınır var 8 e ayarlarıyor sanırım otomatik olarak ayrıca bedava sürümde hem 1 saatin var hem sıra bekliyorsun ayrıca çözünürlük sınırlı rtx kapalı paralı bu yüzden alınıyor.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422

eğer ayarlamadıysan sınır var 8 e ayarlarıyor sanırım otomatik olarak ayrıca bedava sürümde hem 1 saatin var hem sıra bekliyorsun ayrıca çözünürlük sınırlı rtx kapalı paralı bu yüzden alınıyor.
hocam herşeyi fulledim gene geforce now sınır koyuyor bişey değişmiyor daha önce paralı sürümde kullandım baya fark var

5mb ile oynarsanız saatlik 1gb alıyor aslında

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589

hocam herşeyi fulledim gene geforce now sınır koyuyor bişey değişmiyor daha önce paralı sürümde kullandım baya fark var

5mb ile oynarsanız saatlik 1gb alıyor aslında
70 mbps internetim var demedin mi niye 16 da 65 filan yap kare hızını 60 yap çözünürlüğü 1080p yapıp dener misin? Bir fark görecek misin.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
70 mbps internetim var demedin mi niye 16 da 65 filan yap kare hızını 60 yap çözünürlüğü 1080p yapıp dener misin? Bir fark görecek misin.
hocam arkadaşa gostermek için her seyı en yuksege cekıyorum bedava olsada bısı farketmıyor anlayın hocam artık