5s şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Omterzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler hepinize.
5s in orjinal bataryası zaten hor kullanımdan dolayı ömrünü tamamlamak üzereydi şarj bitti kapandı ve bidaha şarj edemedik. Batarya kaynaklı odugunu düşündüğümüzden değiştirdik alet yine çalışmaya başladı. Gelen bataryayı bir tam şarj edip kullandıktan sonra oda kapandı ve yine şarj edemiyoruz. Sorunu çözmede yetkili bi abi arıyorum.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
İyi günler hepinize.
5s in orjinal bataryası zaten hor kullanımdan dolayı ömrünü tamamlamak üzereydi şarj bitti kapandı ve bidaha şarj edemedik. Batarya kaynaklı odugunu düşündüğümüzden değiştirdik alet yine çalışmaya başladı. Gelen bataryayı bir tam şarj edip kullandıktan sonra oda kapandı ve yine şarj edemiyoruz. Sorunu çözmede yetkili bi abi arıyorum.
Dostum ben buradan sadece sorunun cihazdan kaynaklı olduğunu düşünmekte olduğumu söyleyebilirim. Servise gönderebilirsin.

Omterzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkğrler ilgilendiğiniz için.Telefon yurtdışı garantisi yok mecbur götüreceğiz Az çok iphone açıp tamir etmişliğim var ama bu çok ilginç belki daha önce bu sorunla karşılaşan vardır diye fikir almak istedim.

tansel.er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İyi günler hepinize.

Bahsettiğiniz sorun benim cihazımda da mevcut idi Zaman'ında. O zaman da yaptıramadım. Cihaz olu olarak beklemekte.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Cihaz daha önce servis dışında bir yerde işlem gördüyse Apple cihazı ücreti mukabilinde bile olsa kabul etmiyor diye biliyorum.

Omterzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz daha önce servis dışında bir yerde işlem gördüyse Apple cihazı ücreti mukabilinde bile olsa kabul etmiyor diye biliyorum.
Doğrudur servisle telefon görüşmesinde keşke işlem yapmadan getirseydiniz ilgilenirdik diyerek reddettiler. -buarada soketide değiştirdik yine sonuç alamadık şimdi mahalle arasında telefon tamiri yapan bir abi ilgileniyor umudumuz küçük esnaf :)-