5800 XpressMusic, Nokia'yı Kurtarır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Tüm şirketlerin sıkıntılı geçirdiği 2008 yılının son çeyreğinde, 5800 XpressMusic sayesinde Nokia'nın yüzü güldü. İşte rakamlar.

Nokia CEO'su Olli Pekka Kallasvuo, mobil devinin geride bıraktığımız yılın dördüncü çeyreğinde tam 500 bin adet Nokia 5800 XpressMusic telefonun raflarda yer aldığını açıkladı. Üstelik bir zamanlar Tube olarak da bilinen bu cihaz, henüz sadece belirli ülkelerin pazarlarında piyasaya sürülmüş durumda.

Tebrikler Nokia!

Her ne kadar satışa sunulmak ile, son kullanıcı tarafından satın alınmak arasında fark olsa da, mevcut ekonomik durumda 500 bin cihaz her açıdan tebriği hak eden bir büyüklük olarak görünüyor. Nokia XpressMusic 5800'ın sitemizde yer alan ön inceleme videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
nokia5800-xpressmusic1232796295.jpg
:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Nokia
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence ne kadar ürünlerin kutularını daha cazip hale getirirlerse getirsinler, İphone'un yerini hiçbiri tutamaz. Benim görüşüm bu.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Aşığım bu telefona

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ülkemize ne zaman geleceği konusunda bir bilgisi veya duyumu olan var mı arkadaşlar?

lovemeorhateme

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu telefon i phone a toz yutturur diyorum ben.cok ama cok hos zaten express music serisine hastayım bu olayı bitiren nokta oldu :D