5000 TL'YE Gtx 970 SLİ Sistem Toplanır Mı?

Arkadaşlar bu foruma yeni katıldım önceden onu söylemek isterim. Şimdi asıl sorum şu zaten konu başlığından da anlayabileceğiniz gibi 5000 TL'YE Gtx 970 SLİ sistem toplayabilir miyiz? Sorum bu cevaplarınızı bekliyorum. Monitör dahil değil 4K oyun oynamak ta istemiyorum.

Alecont

Profesör
Toplanır, çokta güzel olur.
Adsız2.png

Alecont

Profesör
Fiyat 5134 TL tam olarak. Hayır iki tane GTX 970 var yanında 2 yazıyor mobildeyseniz fotoğrafa tıklayın.

Gerçekten teşekkür ederim bu sitenin ismini söylersen iyi olur. Ayrıca mobilden baktığımdan görmemişim özür dilerim.

Alecont

Profesör
Sitenin ismi Sinerji.gen.tr. Aynı parçaları (anakart son söylediğim) üstte yazan pc topla kısmına tıklayarak seç. ilk önce ekran kartını 1 tane seçeceksin alışveriş sepetine gelince 2 yapacaksın yanda sayısı var.

Teşekkür ederim daha fazla cevap yazmanıza gerek kalmadı bu sistem benim çok hoşuma gitti. Yakın zamanda [2. TEOG sınavından sonra (tabi iyi bir sonuç elde edersem ilki 118 doğru bu arada) ] alabilirim yani babam alacak ama neyse.

Tavsiyem 2 adet GTX 970 yerine 1 adet GTX 980 Ti alınırsa daha iyi olur.
Karşılaştırma videolarında Gtx 970 SLİ tek Gtx 980'e göre daha iyi bir performans veriyordu ayrıca çift 970'in fiyati daha ucuz ben alırsam Asus'un 980 Matrix Platinum'u alırım o da 3000 TL yani çift 970'i tercih ediyorum.

Bence de daha mantıklı. Hala yeterli sli, crossfire desteği yok oyunlarda. Ayrıca hem anakarta hem güç kaynağına ekstra para vermen gerekiyor.
Çıktığı günden beri 2 adet 970 sli kullanıyorum.Şu ana kadar aa hiç bir oyunda sli desteklemediğine şahit olmadım açık beta aşamaları dahil.
Sli desteklemeyen oyunlar genelde çok grafik gücü istemeyen oyunlar oluyor.Örnek olarak spintires veya wolfenstein.Bir adet 970 le bile 2k çözünürlük de en yüksek ayarda oynaniyor bu 2 oyunda

Jubei

Doçent
1080P oyun oynayacaksan 970 sli boşa olur.
ama sen dersen para benim kardeşim ne karışıyorsunuz, o zaman istersen Quad Sli yap keyif senin. ;)

tutankenshta

Üyecik
Arkadaşlar bu foruma yeni katıldım önceden onu söylemek isterim. Şimdi asıl sorum şu zaten konu başlığından da anlayabileceğiniz gibi 5000 TL'YE Gtx 970 SLİ sistem toplayabilir miyiz? Sorum bu cevaplarınızı bekliyorum. Monitör dahil değil 4K oyun oynamak ta istemiyorum.
TOPLANMAZ... 4GB diye yazıp 3.5GB ram takıp 500mb arttıran defolu kart... bobin sesinide unutmamak gerek...