Soru 5000 tl ye kadar alınabilecek en başarılı telefon

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Note 10 Lite ve Nova 5T olabilir. Eğer bütçeyi arttırma imkanınız varsa S10 Lite en iyi tercih olur.

iPhone neden istemiyorsunuz? SE fiyatına göre çok iyi bir cihaz.

EFI Shell

Rektör
iOS'a sahip bir cihaz istemediğinizi belirtmişsiniz. Eğer kullandığınız bir yazılım iOS'ta varsa kesinlikle Apple iPhone SE 2020 öneriyorum.

• Beğen
Reactions: STB

Ekto02

Doçent
Note 10 Lite ve Nova 5T olabilir. Eğer bütçeyi arttırma imkanınız varsa S10 Lite en iyi tercih olur.

iPhone neden istemiyorsunuz? SE fiyatına göre çok iyi bir cihaz.
Acikcasi SE 2020 Dediğin Gibi Güzel Bir Cihaz Ama Sorun Şu Ki 5000 TL Fiyat Verip 2020 Yılında Hala Orta Tuşu Olan Tek Kamerası Olan Batarya Ömrü Çok Az Olan İçinden Hızlı Şarj Çıkmayan Hatta Artık Normal Şarj Bile Çıkmayan Bir Cihazdan Bahsediyoruz İphoneCihazlara Ve Apple Ekosistemine Bayılıyorum Fakat Benim Kişisel Görüşüm Açıkcası Ama Cihazın Hakkını Yememek Lazım Ben İllede İphone İstiyorum Diyen Bir Kullanıcıya Bu Vergilerle Bu Kur İle Bu Kadar Uyguna Güncel Bir İphone Cihaz Sunmuş Olmaları Muazzam Fakat Ben Beni Tatmin Etmediği İçin Tercih Etmedim Cidden İOS Sevsemde Ben Fazlasiyla Özellik Kullanan Ve Cihazımda Tasarım Çizgilerine Önem Veren Biriyim SE 2020 Çok Geri Bir Tasarım Çizgisi İzlemekle Beraber Hala Orta Tuş Olması Ultra Geniş Açı Face ID Gibi Cok Fazla Özelliğin Kısılması Ve Çok Az Batarya Ömrü İle Bana Hitap Etmedi Acikcasi.

Ekto02

Doçent
İOS Seviyorsan Ve Eski İphone 6/7 Tasarımlarına Bayılıyorsan İphone SE 2020 Hem Özellikleriyle Hemde Ekosistemiyle En Az 6 Sene Ömrü Olan Mükemmel Bir Apple Cihazıdır

Tabi Madalyonun Ters Yüzü Var Eğer Ben Android Seviyorum Büyük Ekran Seviyorum Diyorsaniz Size 3 Önerim Olucak

1-Galaxy S10 Lite : Bu Cihaz Gerek Sahip Olduğu Snapdragon İşlemci Gerek Android 13 Sürümüne Kadar Toplam 3 Yıl Destek Alması Gerek Sezgisel OneUI Arayüzü İle Tam Bir Canavar O Yüzden Tavsiye Ediyorum Tek Dezavantajı Hoparlör Kalitesi Ve Malzemelerdir Malesef Amiral Gemisi Kalitesi Yok.

2-Galaxy S10 Plus : Bu Cihaz Tam Bir Amiral Gemisi Gerek Öndeki Çift Lensi Gerek Yeni Nesil Tasarımı Gerek Yüksek Kalitedeki Hoparlörü Mükemmel Bir Kaliteye Sahip Fakat Reddetmemek Lazım Bunun Yanı Sıra İçindeki Exynos 9820 İşlemcisi Beraberinde Türk Telekom,Turkcell Hatlarinda Meydana Gelen Bir Şebeke Sorunu Sinyalin Az Çekmesi Problemi Ekran Kapalıyken Aşırı Pil Tüketmesi Gibi Ufak Ama Hayati Sorunlar Taşıyor Onunda Yanı Sıra İşlemcinin Ve Cihazın 2 Yaşına Girmek Üzere Olması Ayrı Bir Konu Eğer Bu Sorunlar Sizin İçin Önemli Değilse 2-3 Senelik Uzun Ömürlü Olmayan Bir Cihaz Arıyorsanız S10+ Gerçekten Tam Anlamıyla Performans Alabiliceğiniz Bir Canavar

3 - Mi Note 10 Lite : Bu Cihazda Bir Alternatif Bir Amiral Gemisi Fiyatından Satiliyor Ama Amiral Gemisi İle Uzaktan Yakindan Alakasi Yok Eğer Xiaomi Bir Cihaz İstiyorsaniz Yinede Mükemmel Bir Fırsat Olucaktır.

• Beğen
Reactions: STB