5000 TL telefon önerisi

Mahmut Bolat

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkalar dün bir başlık daha açmıştım mate 10 pro beklenir mi gibisinden fakat bir düşündüm 5000 lira bütçem var ve alacağım telefonun mate 10 pro ile arasında dağlar kadar fark olmayacak sonuçta amiral gemileri minimum 4000 Tl neredeyse. Benim için çift Kamera olması geceleri iyi resim video çekmesi gerekiyor ve tabi çift kamera şart. Gümrük de çalıştığım için telefonu yoğun kullanıyorum ve şarj etme ihtimalim olmuyor. O yüzden günü çok rahat çıkaracak bir cihaz olması lazım. Stereo hoparlör sonsuz ekran gibi özellikler olmaz sa olmaz tabi. Note 8 e kafam gidiyor fakat bataryası günü çıkarır mı bilmiyorum sonuçta 3300 civarlarında batarya var. Sizce en uygun amiral gemisi hangisidir bana göre ?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,455
Arkalar dün bir başlık daha açmıştım mate 10 pro beklenir mi gibisinden fakat bir düşündüm 5000 lira bütçem var ve alacağım telefonun mate 10 pro ile arasında dağlar kadar fark olmayacak sonuçta amiral gemileri minimum 4000 Tl neredeyse. Benim için çift Kamera olması geceleri iyi resim video çekmesi gerekiyor ve tabi çift kamera şart. Gümrük de çalıştığım için telefonu yoğun kullanıyorum ve şarj etme ihtimalim olmuyor. O yüzden günü çok rahat çıkaracak bir cihaz olması lazım. Stereo hoparlör sonsuz ekran gibi özellikler olmaz sa olmaz tabi. Note 8 e kafam gidiyor fakat bataryası günü çıkarır mı bilmiyorum sonuçta 3300 civarlarında batarya var. Sizce en uygun amiral gemisi hangisidir bana göre ?

Samsung Galaxy Note 8 Bütün ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır Pil performansı günü çıkarmanız yetecektir dert etmeyin

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
ön kamera dışı v30.stereo hoparlör var mı bilmiyorum.ama s8+ alabilirsin 2 kamera nın bir özelliği yok porte dışında.Şarjı çok iyi gidiyor.hoparlörü streo değil ama.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Note 8 kesinlikle.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ayrıca sonsuz ekran dediğin sadece S8 ve Note 8de var. Ekran gövde oranı yüksek demek istedin herhalde.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Note 8 de kronik bi ışık sızması sorunu varmış dün n8 kullananlar kulübünde 1 aydır kullanan bi arkadaşta söyledi bunu rahatsız olurum diyosan bundan ona göre karar ver yok olmam diyosan arkadaşların dediği gibi n8 veya 8 plus alabilirsin

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,455
Note 8 de kronik bi ışık sızması sorunu varmış dün n8 kullananlar kulübünde 1 aydır kullanan bi arkadaşta söyledi bunu rahatsız olurum diyosan bundan ona göre karar ver yok olmam diyosan arkadaşların dediği gibi n8 veya 8 plus alabilirsin

O ışık sızması değil ürünün büyük ihtimal defolu olmasından kaynaklanan bir yansıma var onun olayı başka bir şey

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,455
Valla kullanıcılar kesinlikle ışık sızması olduğunu söylüyor ben söylemiyorum yani

Amoled Ekranlı Telefonlarda Işık sızması diye bir şey olmaz telefonun ekranı piksellerden ibaret onun ürünü defoludur üretimde falan hasar alıp açıklık oluşmuş olabilir ya da başka bir şey den de kaynaklanıyor olabilir bu durum ciddi olsaydı her üründe görülseydi zaten üzerinde uzunca konuşulurdu

Son düzenleme:

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Yapılmadığını kesin olarak biliyo musun?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,455
Yapılmadığını kesin olarak biliyo musun?

Yani demek istediğim bu konu hakkında uzun bir süre konuşulmadı bir iki kullanıcının fotoğraflarını görülüyor onlarında telefonları defolu şimdi tekrardan gözden geçirdim kasada açıklık var

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Olabilir tabi ki benim fazla bir bilgim yok forumdan gördüğüm kadarıyla takip ediyorum bende

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Elinde ki telefon seni idare ediyorsa mate 10 pro bekle etmiyor ise
Bir anti iphone olarak yazıyorum 8 pulüs al. V30 2 aydan aşağı gelmez mate 10 pro allah bilir ne zaman note 8 ise her işi yapan kalas

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Elinde ki telefon seni idare ediyorsa mate 10 pro bekle etmiyor ise
Bir anti iphone olarak yazıyorum 8 pulüs al. V30 2 aydan aşağı gelmez mate 10 pro allah bilir ne zaman note 8 ise her işi yapan kalas
V30 için 15-21 kasım gibi operatörlere gelecek demişlerdi sormak lazım operatör mağazalarına.En geç aralıkta gelecek diyordu bazı youtuberlar

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kesinlikle Note 8 derim ben, şuan için hemen hemen her konuda en üstün telefon o.

Işık sızması muhabbetine de katılmıyorum bu kronik bir sorun değil hatta bana sorarsan sorun bile değil çünkü ben dahil çoğu kişi bunun ışık sızması değil de yansıma olduğunu düşünüyor. Düşünmekten ziyade ışık ve camın fiziksel bir olayı olduğunu biliyoruz, zaten Samsung'un konudaki açıklaması da bu yönde. (Mantıken ışık sızan yerden su da sızardı ancak bu telefonlarda İP68 mevcut ve su sızmıyor)

Bana kalırsa o parayı gözden çıkarttıktan sonra Note 8 en iyi seçenek.