Öneri 5000 TL Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba Max 5000 TL olacak şekilde laptop arayışındayım. Biliyorum bütçe az ama cihazı kendim için istemiyorum şehir dışına ailemden biri çıkacak bu yüzden bakıyorum. Kullanımı genel olarak film, internette dolaşma ve müzik dinlemek şeklinde. Kendi baktıklarım arasında en iyi bulduğum bu oldu Link.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Eğer az daha çıkabilirseniz ben şu ürünü öneririm. 5000 TL üstü alışverişte 300 TL indirim var 5699 TL ye geliyor.

Çok ince hafif ve premium görünümlü bir cihaz. Tam müzik video ve dizi izlemek için ideal bence.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361

Eğer az daha çıkabilirseniz ben şu ürünü öneririm. 5000 TL üstü alışverişte 300 TL indirim var 5699 TL ye geliyor.

Çok ince hafif ve premium görünümlü bir cihaz. Tam müzik video ve dizi izlemek için ideal bence.
Cihazı ben almıyorum babam alıyor. Bütçe konusunda daha fazla arttıracağını sanmıyorum. Daha önceden 4k düşünüyordu bu kadar ikna edebildim. :(

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Cihazı ben almıyorum babam alıyor. Bütçe konusunda daha fazla arttıracağını sanmıyorum. Daha önceden 4k düşünüyordu bu kadar ikna edebildim. :(

İmkanın varsa babanı TeknoSA ya götür ve canlı göster attığım laptobu.

Gerçekten çok fark var tasarım ve incelik hafiflik olarak. Diğer 4-5k bandında alacağın laptoplar 5-10 sene önceki tasarımlar ve kabalıkta. Günlük kullanımda al eline gez bu Huawei hızlı şarj olsun batarya ömrü flan çok güzel bir cihaz.

Ayrıca Huawei bir telefon alırsan ilerse direk entegrasyon varmış. Direk ekrana yansıtma.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846

Gerçekten çok fark var tasarım ve incelik hafiflik olarak. Diğer 4-5k bandında alacağın laptoplar 5-10 sene önceki tasarımlar ve kabalıkta. Günlük kullanımda al eline gez bu Huawei hızlı şarj olsun batarya ömrü flan çok güzel bir cihaz.

Ayrıca Huawei bir telefon alırsan ilerse direk entegrasyon varmış. Direk ekrana yansıtma.
Ryzen 5 5500u ya göre daha eski yavaş ve güncel olmayan bir cihaz diğer yönden haklısınız. İnce taşınması kolay ve çözünürlük yüksek. Hackintosh kurulabilir. Buna göre arkadaş değerlendirsin.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361

Ryzen 5 5500u ya göre daha eski yavaş ve güncel olmayan bir cihaz diğer yönden haklısınız. İnce taşınması kolay ve çözünürlük yüksek. Hackintosh kurulabilir. Buna göre arkadaş değerlendirsin.
2 hafta içerisinde netleşecek o zaman götürürüm. Hackintosh kurulumu yapmasını çok isterim ancak bilgisayarı kullanacak kişi istemez. Yardımlarınız için teşekkür ederim.