5000 TL Fiyat Bandında KDV İndirimi İle Kaçırılmaması Gereken Laptop

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bende yeni gördüm.Hepsiburada KDV indirim yapmış bilgisayarlarda.Eğer 5000 TL fiyat bandında bilgisayar arayanlar için mükemmel fırsat diyebilirim.Ben açıkcası şuan 4500 Tl ye başka bilgisayar aldığım için azıcık pişman oldum.Eğer bu fiyat bandında bilgisayar arıyorsanız kaçırmayın derim şuan.

Asus GL502VM-FY175T Intel Core i7 7700HQ 16GB 256GB SSD Fiyatı

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ekran kartının 3GB olması biraz sıkıntı ama genel olarak f/p.

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kdv indirimi ne zaman biter acaba . Bir de kaç günde bir oluyor?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kdv indirimi ne zaman biter acaba . Bir de kaç günde bir oluyor?
Bu gece son bulur büyük ihtimal.Ürünün stoğu da kalmayabilir.Alıcaksan elini çabuk tut çünkü bu fiyata çok nadiren böyle fırsat gelir.Kdv indirimi genelde 2 ayda 1 oluyor.

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam bu ürünü alamam malesef çok aşıyor bütçemi.
Asus FX553VD-DM767T Intel Core i7 7700HQ 8GB 128GB SSD Fiyatı

Bu cihazı gördüm ama malesef ki hiç bir inceleme ,yorum fln yok
Bu üründe şöyle sıkıntılar var.Klavye kırmızı ama aydınlatması yok o yüzden gece klavyeyi görmek çok zor diyolar.Tek fan var ısınma yapıyor haliyle.Yani 80 dereceden fazlaları görebilirsin.Ram onboard olduğu için bozulduğu zaman mecburen servis ile uğraşman gerek garantisi bitmiş olsa dahi.Bu fiyata göre iyi ürün ama dezavantajları bunlar.Karar senin.

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hocam ram disindaki dezavantajlara bu fiyata katlanilabilir diye dusuynuyorum.Benim asil merak ettigim kronik sorunu olup olmadigi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam ram disindaki dezavantajlara bu fiyata katlanilabilir diye dusuynuyorum.Benim asil merak ettigim kronik sorunu olup olmadigi
Herhangi bir kronik sorun duymadım.Ama bu bilgisayarı şuan almaktansa biraz bekleyip 4200 liraya Dell 7567 almanı öneririm.

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam tekrardan merhabalar. Bu cihaz için uygun SSD modeli hangisidir.Farklı farklı sitelerde indirimler oluyor . Kendim alıp kendim takmayı düşünüyorum . Laptobun alt kapağını çıkardığımızda garanti dışı kalmıyormuş.
Dell Inspiron 7567 4B30F81C i5-7300HQ 8GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDos
Öncelikle şunu söyleyeyim laptobun alt kapağını çıkarınca garanti dışı kalıyor.Buraya Dell yetkilisi ile geçen mail konuşmamı atıyorum.Fakat sen burada ki numarayı arayıp sorarsan daha iyi olur.Bilgisayardan bilgisayara göre garanti kavramı değişebilir.Her yetkili her konuda uzman olmayabilir.Benim konuştuğum yetkili belki bilemiyor olabilir.Eğer arayıp birşey öğrenip bana da bilgi verirsen sevinirim.

Ekli dosyalar

• Garanti.png
    Garanti.png
    35.6 KB · Görüntüleme: 833

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle şunu söyleyeyim laptobun alt kapağını çıkarınca garanti dışı kalıyor.Buraya Dell yetkilisi ile geçen mail konuşmamı atıyorum.Fakat sen burada ki numarayı arayıp sorarsan daha iyi olur.Bilgisayardan bilgisayara göre garanti kavramı değişebilir.Her yetkili her konuda uzman olmayabilir.Benim konuştuğum yetkili belki bilemiyor olabilir.Eğer arayıp birşey öğrenip bana da bilgi verirsen sevinirim.
Hocam 2 gün önce Dellin websitesinde çıkan teknik destek numarasini aradigimda kapağı açıp parça takmamin garanti disi kalmadigini soylenmisti.Cevabi garipsedigim icin tekrarli sekilde sormustum.Ve ayni cevabi almistim.Bu arada modeli belirtmistim .Dediginiz gibi olabilir.Ama suan acikcasi kendimin takip takmayacagi konusunda kararsiz kaldim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam 2 gün önce Dellin websitesinde çıkan teknik destek numarasini aradigimda kapağı açıp parça takmamin garanti disi kalmadigini soylenmisti.Cevabi garipsedigim icin tekrarli sekilde sormustum.Ve ayni cevabi almistim.Bu arada modeli belirtmistim .Dediginiz gibi olabilir.Ama suan acikcasi kendimin takip takmayacagi konusunda kararsiz kaldim.
Yani ben de öyle düşünüyorum.Vidayı açınca garanti dışı kalma durumu olsa vidanın üstünde olur servis etiketi.Burada vida tamamen açık.Olmadı birde ben arayıp sorarım hafta içi.

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yani ben de öyle düşünüyorum.Vidayı açınca garanti dışı kalma durumu olsa vidanın üstünde olur servis etiketi.Burada vida tamamen açık.Olmadı birde ben arayıp sorarım hafta içi.
Katiliyorum hocam .Eger aradiginizda haber ederseniz sevinirim bende. Bu cihaz için ssd tavsiyeniz varmidir hocam .128 gblik.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Katiliyorum hocam .Eger aradiginizda haber ederseniz sevinirim bende. Bu cihaz için ssd tavsiyeniz varmidir hocam .128 gblik.
Emin ol 128 GB yetmeyecek.Ben kullanıyorum hiç oyun yüklemedim sadece bazı programlar var. ona rağmen 70 GB boş alana sahibim.Visula Studio yüklemek zorundayım 50 GB boyutu var SSD ye yükleyemiyorum.O yüzden 250 GB aşağısı alma mümkünse.Burada sana 2 SSD tavsiye ediyorum.Birisi çok hızlı NVME SSD diğeri ise normal SSD hızlarında diyebileceğimiz Sata.Sen karar ver.
Samsung 960 Evo 250GB M.2 SSD Disk MZ-V6E250BW
Crucial MX300 275GB 530MB-500MB/s M.2 2280 SSD Fiyatı

Breakingbadd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Emin ol 128 GB yetmeyecek.Ben kullanıyorum hiç oyun yüklemedim sadece bazı programlar var. ona rağmen 70 GB boş alana sahibim.Visula Studio yüklemek zorundayım 50 GB boyutu var SSD ye yükleyemiyorum.O yüzden 250 GB aşağısı alma mümkünse.Burada sana 2 SSD tavsiye ediyorum.Birisi çok hızlı NVME SSD diğeri ise normal SSD hızlarında diyebileceğimiz Sata.Sen karar ver.
Samsung 960 Evo 250GB M.2 SSD Disk MZ-V6E250BW
Crucial MX300 275GB 530MB-500MB/s M.2 2280 SSD Fiyatı
Hocam şuanlık 250 gb liği alamam yani 500 tl çok masraf. Ben ssd ye sadece visual studio ile windows u yüklemeyi planlıyodum .Belki de bir tane oyun ( Nfs) .Visual studio ne kadar yer kaplıyor.Bütün ürünlerini indiriyor musunuz?

6thEspada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamunaleykum 5 Bin TL param var bana gerek adobenin photoshop gerek after effect gibi programları kasmadan akıcı birşekilde kullanabileceğim gerek ise oyun oyun oynarken sıkıntı çıkarmayacak 5 Bin tl ye en iyi notebook önerir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum..

Macbook pro düşünüyordum fakat çok pahalı geldi...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Selamunaleykum 5 Bin TL param var bana gerek adobenin photoshop gerek after effect gibi programları kasmadan akıcı birşekilde kullanabileceğim gerek ise oyun oyun oynarken sıkıntı çıkarmayacak 5 Bin tl ye en iyi notebook önerir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum..

Macbook pro düşünüyordum fakat çok pahalı geldi...
DELL INSPIRON 15 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB -1TB+256 SSD-GTX1050Tİ 4GB-15.6"W10
Her türlü işini görecektir.Ben kendim kullanıyorum gayet memnunum.Gerek visiual studio gerek photoshop gerekse adobe premiere gibi programları kullanmaktayım çok akıcı.Oyunlarda ise çok tatminkar.

6thEspada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Şimdi baktım ürüne de 5000 bandı demişsiniz 59xx e 6000 desek daha iyi olacakmış ki indirimli fiyatı bu
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada mavi kırmızı.com sitesinde ürün 5000 TL ama sakın almayın dolandırıcı ve boş bir firma belirttikleri adreste öyle bir firma yok. Sakın siz siz olun bir şey almayın ben uyarayimda. Binlerce kişi savcılıkta onların yüzünden.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Şimdi baktım ürüne de 5000 bandı demişsiniz 59xx e 6000 desek daha iyi olacakmış ki indirimli fiyatı bu
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada mavi kırmızı.com sitesinde ürün 5000 TL ama sakın almayın dolandırıcı ve boş bir firma belirttikleri adreste öyle bir firma yok. Sakın siz siz olun bir şey almayın ben uyarayimda. Binlerce kişi savcılıkta onların yüzünden.
Kdv indirimi dedim zaten.Kdv indirimi biteli 2-3 gün oluyor zaten.O zaman 5000 liraydı.