5000-5500 TL Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Aberk42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5 bin ile 5.5 bin arası bir bütçem var laptop alacağım biraz cahilim. hani oyun da oynayacağım onu da belirteyim.monitörün iyi olması renkleri canlı vermesi de önemli.alacağım makinenin özellikleri iyi olup malzeme kalitesinin çöp olmasından da korkuyorum.msi bu konuda hoş duruyor.bu yüzden hani beni üzmeyecek bir cihaz arıyorum malum okul zamanı da kullanacağım.eski fiyatları pek bilmediğim için haşırt diye kazıklanmayı da istemiyorum o yüzden yardımıza ihtiyacım var şimdiden gelen mesajlar için teşekkürler saygılar ...

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Monster Abra V13 veya Dell 7577 önerebilirim.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
5 bin ile 5.5 bin arası bir bütçem var laptop alacağım biraz cahilim. hani oyun da oynayacağım onu da belirteyim.monitörün iyi olması renkleri canlı vermesi de önemli.alacağım makinenin özellikleri iyi olup malzeme kalitesinin çöp olmasından da korkuyorum.msi bu konuda hoş duruyor.bu yüzden hani beni üzmeyecek bir cihaz arıyorum malum okul zamanı da kullanacağım.eski fiyatları pek bilmediğim için haşırt diye kazıklanmayı da istemiyorum o yüzden yardımıza ihtiyacım var şimdiden gelen mesajlar için teşekkürler saygılar ...
Görkem Say'ın da dediği gibi monster ya da Dell alabilirsiniz. Ama Abra A5'in işlemcisi 8. Nesil olduğu için onu öneririm.
Monster Notebook: Abra A5 V13.2.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Aberk42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eywallah hepinize

---- Mesajlar birleştirildi ----

Msi falan ne önerirsiniz

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar