500 ile 650 lira arası Çok Kararsız Kaldım Önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.Mağlum devir akıllı telefon devri bende dedim kendime bir tane alayım.Fiyat aralığım 500 ile 650 lira arası.Benim bu cahilliğim yüzünden başım çok yandı.Bundan önceki telefonumu özene bezene aldım içinde bluetoothu dahi yoktu :( :( O yüzden bu sefer kafaya koydum siteden siteye iyice araştırdım.İşletim sistemi iyi olan , verdiğim paraya göre iyi iş gören , kamerası kalitesi telefon olarak Samsung Galaxy Ace da karar kıldım.Arkadaşlarıma çevreme sordm soruşturdum herkestende olumlu yanıt geldi.Ama nedense içimde garip bir his var.Birde sizlere sorayım dedim.Elbette bu işlerden iyi anlayan kişiler vardır.Sizce Galaxy Ace i almalıyım ? Verdiğim paraya değer mi ?

harkk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
500 - 650 tl arası demissın o zaman galaxy ace en mantıklı ve dogru olanı bencede al

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
e72 öneririm symbian ama iş görüyor her açıdan özellik mesajlaşma yoğunluğun çoksa lider telefon piyasadaki.

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0

kardeş internetten alamama durumum var kocaelide oturuyorum buradaki büyük markalardan bakıcam (vatan bilgisayar , electro world vb.) internette bu kadarsa normali 750 den aşagı değildir.ayrıcada fena derecede kafam karıştı.biraz inceledim telefonu özellikleri aynı gibi ace in görünümüde şık daha iyi olan özellikleri hangileri ??

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş internetten alamama durumum var kocaelide oturuyorum buradaki büyük markalardan bakıcam (vatan bilgisayar , electro world vb.) internette bu kadarsa normali 750 den aşagı değildir.ayrıcada fena derecede kafam karıştı.biraz inceledim telefonu özellikleri aynı gibi ace in görünümüde şık daha iyi olan özellikleri hangileri ??

hocam en basitinden işlemcisi daha hızlı. buradanda bakabilirsin tam karşılaştırmaya. ayrıca 700'ü bulmaz en fazla 30 milyon oynar hatta hepsiburada neredeyse aynı fiyat veriyor

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam en basitinden işlemcisi daha hızlı. buradanda bakabilirsin tam karşılaştırmaya. ayrıca 700'ü bulmaz en fazla 30 milyon oynar hatta hepsiburada neredeyse aynı fiyat veriyor

hmm peki tmm anladım fiyatına göre geliştirilmiş özellikler olacak tabi eğer fiyatı uyarsa bu telefonu alabilirm.ancak yine bu forumda gezinirken gördüm galaxy wonderın ses sorunu oldugu yazılmış.cihazların çogunda böyle bir sorun varmış sanırım sizin böyle bir biliginiz varmı ??

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam baktımda yazılımsal bir problemmiş korkmanıza gerek yok :) Samsung Kies kullanılarak yazılım güncellenince sorun çözülüyormuş

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam baktımda yazılımsal bir problemmiş korkmanıza gerek yok :) Samsung Kies kullanılarak yazılım güncellenince sorun çözülüyormuş

acaba ürünü satın alacağım yerde güncelleme yaptırabilir miyim ? neyse zaten fiyatları iyice araştıracagım onuda soruştururum uygun bir fiyat bulursam wonder ı kaçırmam o verdiğin linkten baya etkilendim :)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
alma para cebinde kalsın tatile çık alanya falan bi hava al gel :) git 2. el 50 liraya bir akılsız telefon al :)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
herşey tatil demek değil ama herşeyde telefon demek değil :)

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
galaxy gio al cok güzel ürürn 449 tl aldım ben yegenime gayet güzel ufak şık bir telefon

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Eğer 2.el istersen Galaxy W yada Xperia Neo V olabilir.
Sıfır istersen Galaxy Ace.

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Galaxy Ace in buradaki mağazalardaki fiyatı 650 TL civarı.Teknosanın sitesinden Wonderin 720 TL ye düşürüldüğünü ve 12 taksit imkanı verildiğini gördüm.Arkadaşımızın verdiği http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-W-I8150-vs-Samsung-Galaxy-Ace-S5830 bu linke bakıncada sanırım en iyi kararın Galaxy Wonder almak olduğu görülüyor.Mağazalarda ufak bir araştırma yapıp uygun fiyata kendime bir tane alacağım.Bu kararı almamda emeği geçen herkese , fikir paylaşan herkese çok çok teşekkür ediyorum.Hakkınızı ödeyemem..İyi Forumlar .. :)

UngaBunga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Galaxy Ace in buradaki mağazalardaki fiyatı 650 TL civarı.Teknosanın sitesinden Wonderin 720 TL ye düşürüldüğünü ve 12 taksit imkanı verildiğini gördüm.Arkadaşımızın verdiği http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-W-I8150-vs-Samsung-Galaxy-Ace-S5830 bu linke bakıncada sanırım en iyi kararın Galaxy Wonder almak olduğu görülüyor.Mağazalarda ufak bir araştırma yapıp uygun fiyata kendime bir tane alacağım.Bu kararı almamda emeği geçen herkese , fikir paylaşan herkese çok çok teşekkür ediyorum.Hakkınızı ödeyemem..İyi Forumlar .. :)

galaxy wonder gerçekten F/p canavarı ardındanda Ace geliyor ancak ace bunun yanında biraz eski kalıyor

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Şuna bir bak.709 tl.
http://www.istanbulbilisim.com.tr/i...sung-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,30564.html