500 ila 1000 tl arası çift çekirdekli 1 gb ramli telefon önerileri

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Üsttede belirttiğim gibi çift çekirekli 1gb rami olan yani en azından 1 sene boyunca internette ve oyunların bazılarında sıkıntı çekmiceğim bi cihaz arıyorum. Ankarada oturuyorum. gidip alabilceğim yeride tavsiye ederseniz seviniriöm. Fiyat 1000 tl yi geçmicek vede marka takıntım yok. Cihazın hızlı ve stabil çalışması önceliğimdir. Brzda sağlam olsa fena olmaz. Ekranıda 4.3 ten aşşağı olmasın lütfen.Çok şet istiyorum biliyorum ama lütfen yardımcı olun yahu 3310 a maruz kalıyorum:crying:

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel demişsinde seri sonu bir cihaz almak istemiyorum. Teknosadan bügün geldim teşhir ürünü falan çıkabilir dedi. Açıkcası 3 yıllık bir cihaza güvenemem. Ben yeni çıkmış bir cihaz istiyorum. Yani hala üretimde olan

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nexus 4 o fiyata alacağın en güçlü cihazdır.

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg ailesinden veya başka bir aileden önerebilceğiniz benzer cihazlar varmı nexus 4 u inceliyorum şu an ama daha içime pek sinmedi.:huh:

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Dediğin özellikleri karşılayacak hatta daha uzun süre kullanacağın telefon Nexus 4 olur.

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nexus 4 ile şu an piyasadaki her oyunu oynayabilirmiyim peki ? bide arayüzünde samsungdaki gibi özelleştirmeleri varmı. Çok sade bir görünmü var menü olarak. Widgetlar falan ne bilyiim değişik şeyler eklenebilirmu?

paixufuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında ben kendi cihazımdan memnunum ama z1 gözümü kararttı satıp z1 alacağım xperia ion,lg optimus black,samsung galaxy s2,huewai,zte,alma bunların bunların dışında bir cihaz seç derim usta bu benim fikrim

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nexus 4 ile şu an piyasadaki her oyunu oynayabilirmiyim peki ? bide arayüzünde samsungdaki gibi özelleştirmeleri varmı. Çok sade bir görünmü var menü olarak. Widgetlar falan ne bilyiim değişik şeyler eklenebilirmu?

Her oyunu oynayabilirsin . Arayüzü özelleştirilmemiş saf android biraz sıkıcı olabilir . Ama apex veya next launcher gibi programlarla özelleştirebilirsin .

Ben sana LG Optimus 4X HD veya Nexus 4 Öneriyorum .

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia z1 daha çıkmamış sanırım. Çıksada almam zaten 1800 lerde 2000 lerde bi fiyatı olcağı bariz. Sen nexus 4 mu kullanıyorsun. Oyun ve internet deneyimlerini paylaşırmısın biraz ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Her oyunu oynayabilirsin . Arayüzü özelleştirilmemiş saf android biraz sıkıcı olabilir . Ama apex veya next launcher gibi programlarla özelleştirebilirsin .

Ben sana LG Optimus 4X HD veya Nexus 4 Öneriyorum .
Hmm anladım program yükleyerek arayüzü değiştirebilirim yani. 8 gblığı birde 16 lığı var sanırım. Hangisini önerirsin? 4.2 de sd karta program oyun atamama olduğunu düşünürsek 16 gb mantıklı değilmi ?

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Nexus'u çok methediyorlar. O bütçeye bende Nexus tavsiye ederim :)

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Hmm anladım program yükleyerek arayüzü değiştirebilirim yani. 8 gblığı birde 16 lığı var sanırım. Hangisini önerirsin? 4.2 de sd karta program oyun atamama olduğunu düşünürsek 16 gb mantıklı değilmi ?[/QUOTE]

Evet 16 gb mantıklı. Kullanıcı için 13 gb boş alan kalıyor.

Xperia z1 daha çıkmamış sanırım. Çıksada almam zaten 1800 lerde 2000 lerde bi fiyatı olcağı bariz. Sen nexus 4 mu kullanıyorsun. Oyun ve internet deneyimlerini paylaşırmısın biraz ?

Hmm anladım program yükleyerek arayüzü değiştirebilirim yani. 8 gblığı birde 16 lığı var sanırım. Hangisini önerirsin? 4.2 de sd karta program oyun atamama olduğunu düşünürsek 16 gb mantıklı değilmi ?

Evet 16 gb mantıklı. Kullanıcı için 13 gb boş alan kalıyor.

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nexus 5 çıkcakmış ekim ayında ne derece doğrudur bilgisi olan varmı ? 5 çıkarsa 4 ucuzlar iyice :clap: nexus 4 almaya karar verdim. Çok saolun arkadaşlar :thumbup1:

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
optimus 4x hd derim hem 4 çekirdekli hemde fiyatı uygun

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet öylede tegra işlemci çok ısınormuş :( Birde 4x te 1 gb ram var nexusta 2 gb var bende şu an o ikilemdeyim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4x'in grafik işlemcisi çoğu oyunlarla uyumlu değil bu yüzden çoğu benchmark testlerinden düşük puan alıyor.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Launcher ile özelleştirebilirsin. Widget vb. Diğer özellikler zaten mevcut. 4X HD den de uzak dur. Isınma ve pil problemi var. Nexus ile kıyas bile yapılmaz. 4.3 güncellemesini ilk Nexus aldı, ısınma azaldı ve de daha da hızlandı. Zaten en önemli avantajı güncellene. Ekimde Nexus 5, snapdragon 800, FHD ekran ve sağlam bir kamera ile gelecek muhtemelen. Beklersen de onu bekle.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar. Üsttede belirttiğim gibi çift çekirekli 1gb rami olan yani en azından 1 sene boyunca internette ve oyunların bazılarında sıkıntı çekmiceğim bi cihaz arıyorum. Ankarada oturuyorum. gidip alabilceğim yeride tavsiye ederseniz seviniriöm. Fiyat 1000 tl yi geçmicek vede marka takıntım yok. Cihazın hızlı ve stabil çalışması önceliğimdir. Brzda sağlam olsa fena olmaz. Ekranıda 4.3 ten aşşağı olmasın lütfen.Çok şet istiyorum biliyorum ama lütfen yardımcı olun yahu 3310 a maruz kalıyorum:crying:

600 tl ye gm discovery var bu tam senlik 400 tl kalıyor sana ama illa 1000 tl lik bişi olsun dersen s3,nexus 4 gibi bir telefon alabilrsin ama gene en iyisi nexus 4 olacaktır.

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1100 civarı

Gm discovery piyasada yok arkadaşım çok baktımda adını bile duymayan satıcılar var :)

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetten almak istemiyorum.Paralel ithalatla uraşamam. Ayrıca elimde bi incelemem bakmam lazım alete. Sen şu an kullanıyormusun? Biraz bahsetsene telefondan. 4 gb dahili hafızası var. onu sd kartla yükseltebilirmiyim. 4.2 mi kulllanıyor? 4.2 kullanıyrsa sd kart almanın mantıgı yok cunku sd karta atamıyorsun. 4 gb da bana hiç mi hiç yetmez. Ayrıca telefonun ısınma şarj oyun performansları nasıl. Kamerasını falan anlatma hıc ılgılenmıyorum multimedya ozellıklerıyle. Bana sade ısınmayan bol bol oyun uygulama atabılcegım atttıgım seylerıde kasmadan calıstıran bı alet lazım. Zira bilyorumkı nexus 4 unde kamerası cok kotu ama sorun degıl ben oyun ve uygulama ıcın ucuz bırsey arıyorum dedıgım gıbı.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İnternetten almak istemiyorum.Paralel ithalatla uraşamam. Ayrıca elimde bi incelemem bakmam lazım alete. Sen şu an kullanıyormusun? Biraz bahsetsene telefondan. 4 gb dahili hafızası var. onu sd kartla yükseltebilirmiyim. 4.2 mi kulllanıyor? 4.2 kullanıyrsa sd kart almanın mantıgı yok cunku sd karta atamıyorsun. 4 gb da bana hiç mi hiç yetmez. Ayrıca telefonun ısınma şarj oyun performansları nasıl. Kamerasını falan anlatma hıc ılgılenmıyorum multimedya ozellıklerıyle. Bana sade ısınmayan bol bol oyun uygulama atabılcegım atttıgım seylerıde kasmadan calıstıran bı alet lazım. Zira bilyorumkı nexus 4 unde kamerası cok kotu ama sorun degıl ben oyun ve uygulama ıcın ucuz bırsey arıyorum dedıgım gıbı.

Ben gm discovery için dedim var diye sen hangisi soruyon ya:D

machbeth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gm discoveryden bahsedıorm dostum

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Xperia Ion 1000tl teknosada 12mp kamerası ve çift çekirdek işlemcisi var 4.6'' ekran android sürümüde yanlış hatırlamıyorsam 4.1 jelly bean olması lazım HD ekrana sahip ben öneririm sizin için

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Gm discoveryden bahsedıorm dostum

İnceleme fırsatım oldu diyelim bazı oyun veya uygulamalar uyumsuz onun dışında bir handikapı yok gayet iyi bir telefon ancak alabileceksen nexus 4 al

Xperia ion da iyi ve 4.1 güncellemeside aldı mis gibi oldu ama nexus 4 derim

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Kaptan abimde general mobile discovery var incelemistim bos ram miktari olarak 300-400 arasi ram var tarayicisi en hızlı telefonlardan biri benim s3 den hizliydi ekran kalitesi benimkinden iyi ses kalitesi güzel kamwrasi hep kötü denmisti ama ben karsilastirdim tamam s3 den biraz kötü ama gene de güzel cekiyor ve telefonn incecik su an abim sorunsuz kullaniyor hafizaya gelirsek discoveryde bütün uygulamalar sd karta tasiniyor abim 67 liraya 32 gb class 10 hafiza karti aldi birde su an hafizasi 36 gb oldu yani söyle soyleyeyim aradaki farki vermek hicbir tele degmez s3 um olmasa gözüm kapalı discovery alirdim

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S3 Mini olabilir 720-750 lira civarı ne pahalı ne ucuz çift çekirdek 1 GHz, 1GB RAM, Jelly Bean.

MCgranths

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony Xperia L tam aradığın telefon 1 GB Ram ve çift çekirdek dostum :d