500 GB SSD seçimi

Bu konuyu okuyanlar

lordare

Profesör
Karmaşıktan kastınız ne gibi şeyler mesela? Tam olarak öğreneyim ki ona göre bütçe arttırıp arttırmamam gerektiğini anlayayım. Şimdiden teşekkür ederim...
NetCAD programının açılış ve çalışma süresi, ETABS,SAP2000 gibi programların açılış ve rahat çalışması, ayrıca analiz aşamalarının kısa sürede yapılması, 3DsMax ve diğer render programlarının hızlı çalışması ve tüm bu programları sürekli olarak kullanıyorsanız saniyelerin sizin çalışma veriminizi artıracağı gerçeği

ygzergnr

Öğrenci
Yukarıda videoda attım mesela, orada mühendislik ve diğer hesap işlerinnde öğrencilerin kullandığı programlarda fark görülüyor ama üniversite dışında pek işiniz düşmez.
O zaman Samsung 860 EVO alsam hız olarak beni gayet götürür? Bir kere alıp iyice uzun kullanmak istiyorum ve sorun çıkarmasın istiyorum o yüzden titizim biraz bu konuda. Okuma hızı da az gelince bi işkillendim o yüzden daha çok araştırmak istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kingston a2000 al geç m2 bu arada 2000 yazma 2200 okuma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung 860 EVO'ya kıyasla nasıl performans verir acaba?

ygzergnr

Öğrenci
Bütçemin üzerine biraz daha ekleyip Samsung 970 EVO alsam oyun için falan uzun süre götürür mü? Yoksa üzerine vereceğim paraya değmez mi o alacağım ekstra hız?

SDN Son Haberler

Son mesajlar