5 Tam Sürüm Ashampoo Programı

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
5005463_df1d_625x625.jpg

Buradan girin..

Sonra sağ taraftaki kutucuğa alttaki kodu yapıştırın ve programlardan istediğinizi seçip indirin..

Download-Code : ASH-333LW3

Vede programınızı kurduktan sonra tarayıcınız açılıyor vede keyiniz karşınıza çıkıyor oradan kopyalayıp programda istenilen yere yapıştırıp etkinleştiriyorsunuz...

Güle güle kullanın...:thumbup1:

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
mrb kodu yapıştırıp programı indirip kurdum ama açılan tarayıcıda mail adresi istedi.adresi verdim gelen maildeki linke tıkladım başka bir form açıldı yanlış bişeymi yaptık acaaba?

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ne zmana kadar indirebiliyoruz bi zamn varmı?

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Güzel paylaşım elinize sağlık..Yalnız dediğiniz gibi kurduktan sonra tarayıcı falan açılmıyor maalesef..Keşke ekran görüntüsü falan koysaydınız....

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
@TEGİN, setup biter bitmez tarayıcı açılıyor ve e-mail adresini soruyor :)

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Email adresine gelen 2.sıradaki yere tıklıyoruz bir adet key sayfasını açıyor.Keyi giriyoruz.Yeni bir sürümü olduğunu söylüyor.İndiriyoruz.Hemen arkasından yine ikinci bir key daha veriyor.Program tam sürüm Türkçe oluyor.Ancakkkkkkkkkkkkkkkk.Sadece 40 gün deneme sürümü.Karar sizin.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
mrb kodu yapıştırıp programı indirip kurdum ama açılan tarayıcıda mail adresi istedi.adresi verdim gelen maildeki linke tıkladım başka bir form açıldı yanlış bişeymi yaptık acaaba?

Güzel paylaşım elinize sağlık..Yalnız dediğiniz gibi kurduktan sonra tarayıcı falan açılmıyor maalesef..Keşke ekran görüntüsü falan koysaydınız....
Arkadaşlar eğer Ashampoo ya üyeyseniz tarayıcı direk açıp keyi veriyor ben üye olduğum için tarayıcı direk açılıp kei verdi...
Üye değilseniz email adresinizi istiyor email adresinizi verip aktivasyon linki geliyor aktivasyon linkine tıkladıktan sonra giriş yapın ve my ashampoodan da keyinizi alabilirsiniz....

Birde sadece bu sürümleri yükleyin eğer son sürüme güncellerseniz ücretli olur...
Birde bu 5 programın hepsini indirebilirsiniz...
Bi arkadaşta zamanını sormuş zamanı ashampoo ya bağlı....

---------- saat 18:33 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:23 eklenmişti ----------

Ben sadece
Ashampoo® Photo Commander 7 yi kurdum
Lisansıda bu isterseniz kullanabilirsiniz...

APHCE1-7749B4-891A54