5 Adet Ashampoo Yazılımı ( Ücretsiz Full Sürüm )

systemplus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 Adet Ashampoo Yazılımı ( Ücretsiz Full Sürüm )

- Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced
- Ashampoo Home Designer
- Ashampoo Snap 3
- Ashampoo WinOptimizer 6
- Ashampoo Photo Commander 7

Gerekli Kod: ASH-111PR

http://www.ashampoo.com/en/usd/lpa/gift

Arkadaşlar yukarıda verdiğim link'e tıkladıktan sonra açılan pencereye yukarıda verdiğim kodu girin, sonra full sürüm olan bu programları resmi sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Güle güle kullanın :clap:

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben su anda hepsini indirdim sorun yok.

systemplus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Edit : Bunların Full olduğuna eminmisin?

Evet eminim.
Programı indirdikten sonra web sitesine bağlanmanızı istiyor. Orada mail adresinizi ve ülkenizi girdikten sonra tam sürüm şifrenizi mail adresine gönderiyor. Ve Ashampoo sitesinede üye olmuş oluyorsunuz. İstediğiniz zaman tam sürüm şifrenizi oradan da alabilirsiniz. Şuan kendim kullanıyorum.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Teşekkür ederim. Ashampoo WinOptimizer 6'y yükledim full yaptım ve güncelleme istedi güncelledim tekrardan yükleme bitince otomatik olarak internet sayfası açılıp Kod verdi kopyalayıp yapıştırdım ve karşınızda Full Türkçe 7.20 Sürümü :)

Edit: Verilen kod 40 günlük deneme kodu için geçerli olduğunu programın altında belirtiyor :D Gitti 6. sürümün Fullü geldi tam kullanımlık 40 gün deneme sürümü 7 :D

Aynı hataya düşmeyin :D

systemplus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Ashampoo WinOptimizer 6'y yükledim full yaptım ve güncelleme istedi güncelledim tekrardan yükleme bitince otomatik olarak internet sayfası açılıp Kod verdi kopyalayıp yapıştırdım ve karşınızda Full Türkçe 7.20 Sürümü :)

Edit: Verilen kod 40 günlük deneme kodu için geçerli olduğunu programın altında belirtiyor :D Gitti 6. sürümün Fullü geldi tam kullanımlık 40 gün deneme sürümü 7 :D

Aynı hataya düşmeyin :D

7 sürümünü kaldır. Tekrar 6 sürümünü kur, güncellemeleri yükleme ve ayarlardan güncellemeleri iptal et. Key olarak web sitesinde 6'nın full keyi duruyor.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Az önce baktım 6. sürüm duruyor ama ingilizce ve 7. gibi anlaşılır grafikleri yok, olsun bu sürümü 40 gün kullanırım sonra ikisini de sistemden tamamen silerim..

Alternatifler var onlar da iş görüyor.