5.1 Surround Kulaklık

veritas_7

Asistan
Kanadalı Psyko Audio Labs tarafından geliştirilen yeni oyun kulaklığı, gerçek 5.1 surround ses sunuyor.

Özellikle aksiyon dolu oyunlarda ses, en az görüntü kadar önemlidir. Düşmanın tam olarak nerede veya duvarın arkasındakinin ne olduğunu en kısa sürede algılayabilmek için iyi kulaklara sahip olmalısınız. Ya da Psyko Audio Labs tarafından geliştirilen Psyko 5.1 oyun kulaklığından edinmelisiniz. Kulağa takılabilen bir ses sitemi olarak tanımlanabilecek kulaklık, sahip olduğu beş hoparlör sayesinde gerçek 5.1 surround (çevresel) ses desteği sunuyor. Özel ses kanallarından geçen sesi, doğru zamanlamayla farklı açılardan kulağa veren Psyko'nun adı da nasıl duyduğumuzla ilgilenen psikoakustik biliminden geliyor.

Evlerimizde kullandığımız çevresel ses sistemlerini düşünün. En ideal pozisyona yerleştirmiş olsanız dahi, herkes her hoparlör parçasına eşit uzaklıkta olamayacağından kusursuz bir çevresel ses elde etmek neredeyse imkansızdır. Fakat Psyko kulaklık, başınızda sabit olduğundan bu hissi çok daha istikrarlı ve güçlü sunuyor.

Kaynak

Intpv6

Asistan
Razer'in Megalodon isimli 7.1 kulaklık çıkartması bekleniyor 2009'un ilk çeyreğinde, yurtdışı satış fiyatıda 149 $ olacak büyük ihtimalle. 300$ bu kulaklığıa biraz fazla sanki :) Ayrıca Razerin 130$'a 5.1 kulaklığıda var. Psyko biraz inidirm yaparsa iyi olur : )

karson

Üyecik
arkadaşlar yalan bence bu nasıl 5.1 versin 2.0 kulaklık??? ben mağazada Creative SB Arena surround gördüm. beyaz içinde ses kartı var USB bağlantılı bir ses çıkıyor kulaklıktan ben kumandası var sonuna kadar açamadım aman Allahım yaaaaaa.... http://creativeci.wordpress.com/page/2/ adresinden bakın nette araştırdım bu adresi buldum

TBM

Dekan
fornax opm-0316h die bir kulaklık aldım,dehşet bir şey ya,müzikte ne varsa hepsi beyninizde,ses sistemi gibi resmen,bass falan süper veriyor son seste

Son mesajlar