5+1 Ses Sistemi almayı düşünüyorum Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5+1 Ses sistemi almak istiyorum fiyat ağırlığı 100- 150 arasında bişeyler lazım tavsiyesi olan kaliteli uygun fiyat bir sistem arıyorum

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bende Creative 4+1 var yıllardır kullanırım.Çok temiz ses alıyorum.
Diğer tavsiyem Logitech.

4lt2L.jpg

avusor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Creative'nin 5+1 ini tavsiye ederim, ben kullanıyorum gayet temiz ses veriyor.

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yorumlar ve tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar bass a önem veriyorum ona göre tavsiyelerinizi bekliyorum verdiğiniz ürünleri inceleyeceğim

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bende de 4 yıldır creative 5.1 var ve gayet yeterli.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yorumlar ve tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar bass a önem veriyorum ona göre tavsiyelerinizi bekliyorum verdiğiniz ürünleri inceleyeceğim
Yukarıda verilen Creative ler yeterli bası veriyor.İsterseniz Woofer dan Bas ayarı yapabilirsiniz.

avusor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende ki Creative 5+1'i yaklaşık 6 senedir kullanıyorum, başka birşey dememe gerek yok sanırım :)

kuku

Asistan
Reaksiyon puanı
2

5+1 bass olur ama genellikle gercek degil sadece Woofer olur.....bass istiyorsan biraz daha para eklemen lazim ve guzel bir sey alirsin.Bence biraz arastir marka diye hemen alma .....gercek bass ancak bu marklarda bulursun... DENON,BOSE,SONOS,KEF,PIONEER,SONY,

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
1.5 yıldır Logitech x540 kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Kablolu uzaktan ses kontrol kitinin üzerinde Matrix diye bir tuşu var, aktif ettiğinde 2 kanal çıkışlı sesleri sanal olarak 5 hoparlöre yayıyor. Kendimden pay biçerek, izleyecein film yada videoların %90'ının 2 kanal çıkışlı olacağını düşünürsek, müthiş faydasını göreceğini belirtmek isterim. Aksi halde 5 hoperlörün 3'ü sadece kenarda yatıyor olacak.

251582_0_original.jpg

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben Creative 4+1 kullanıyorum.2 tanede büyük hoparlör ekledim çok sağlam gerçekten...Creative al işini görür kesinlikle...Şimdiye kadar hiç bir problemini görmedim.

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5+1 bass olur ama genellikle gercek degil sadece Woofer olur.....bass istiyorsan biraz daha para eklemen lazim ve guzel bir sey alirsin.Bence biraz arastir marka diye hemen alma .....gercek bass ancak bu marklarda bulursun... DENON,BOSE,SONOS,KEF,PIONEER,SONY,
bu markaları araştırcam söylediklerini dikkate alıcam fakat bu aralar yüklü fatura ve masraflar çıktı bütçe küçük olmak zorunda kalıyor :)

1.5 yıldır Logitech x540 kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. Kablolu uzaktan ses kontrol kitinin üzerinde Matrix diye bir tuşu var, aktif ettiğinde 2 kanal çıkışlı sesleri sanal olarak 5 hoparlöre yayıyor. Kendimden pay biçerek, izleyecein film yada videoların %90'ının 2 kanal çıkışlı olacağını düşünürsek, müthiş faydasını göreceğini belirtmek isterim. Aksi halde 5 hoperlörün 3'ü sadece kenarda yatıyor olacak.

251582_0_original.jpg
görünüşe bakılırsa el yakan cinsten bir cihaza benziyor :) araştırcam isdtediğim fiyatları uçuk şekilde aşmayan bir cihaz ise almayı düşünüyorum logitech kaliteli olduğunu biliyorum sanırım seçimim bu olacak

Ben Creative 4+1 kullanıyorum.2 tanede büyük hoparlör ekledim çok sağlam gerçekten...Creative al işini görür kesinlikle...Şimdiye kadar hiç bir problemini görmedim.
dayanıklılık ve kalite olarak creative ve logitech fiyat açısından creative daha uygun ama logitech daha kaliteli kararsızım :/

Bende ki Creative 5+1'i yaklaşık 6 senedir kullanıyorum, başka birşey dememe gerek yok sanırım :)
uzun bi süre bir sistemden alabilceğim en iyi bas ve ses uyumunu istiyorum ama bunun içinaram az :) Zevklerimden biraz kısmam gerekiyor yada Bütçeyi Açmam gerekiyor kafa karıştrıcı creative 1. alternatif olarak geliyor logitechten sonra :)

Yukarıda verilen Creative ler yeterli bası veriyor.İsterseniz Woofer dan Bas ayarı yapabilirsiniz.
bass'ı sona aldığımda bana verdiği o ses kalitesini tatmak istiyorum ama bu her sistem için aynı olmuyor muamma ve hüsran çok oluyor

Bende de 4 yıldır creative 5.1 var ve gayet yeterli.
sağlam ve kaliteli bir marka fakat logitech ile arasında gidip geliyorum

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence 2 markada çok iyi...Bu sana kalmış birşey creative alırsanda uzun ömürlü olur,logitech alırsanda... ;)

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
logitec yada creative baskasını dusunme derım ev için

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben sana iyi cihazları weriyim 4 ünüde kullandım hepsi çok iyi ama ençok logitech ve creative yi beğendim

1=logitech X540 5+1
2=philips SPA2600 5+1
3=logitech Z5500 5+1
4=creative SBSA520 5+1
Ben hepsini kullandım ama en iyisi logitech x540 logitech z5500 ve creative sbsa520