4K UHD TV de Samsung mu Phlips mi?

Arkadaşlar selam. 15 yıllık tüplü Philips TV mizi emekliye ayırmaya ancak imkan bulabildik. Ancak şimdi 2 seçenek arasında kaldım.

Philips 50PUS7505/62 50" 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları ve Özellikleri
1602920067248.png

Samsung UE50TU7000 50" 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları ve Özellikleri
1602920143334.png

Sizce hangisini tercih etmeliyim?

akilli55

Asistan
Samsung galiba android değil. Ben 43pus philips kullanıyorum. android tv olması çok iyi. Cep telefonları da genelde android işletim sistemi olduğundan bir çok uygulamayı philips androidde çalıştırabiliyorum. Benim tavsiyem Philips den yana.

Kendi playeri yanında mxplayer vlcplayer gibi harici playerlarda yükleyebiliyor filmlerdeki altyazı, ses senkronlana altyazı büyültüp küçültme gibi bir çok işlevi yerine getirebilme özgürlüğüne ulaşıyorsun. nette yayınlanan m3u listelerini iptv android uygulaması ile çalıştırabiliyor üzerinde oynama yapılması gerektiğinde daha özgür hareket edebiliyorsun.

Kırrık67

Asistan
Arkadaşlar selam. 15 yıllık tüplü Philips TV mizi emekliye ayırmaya ancak imkan bulabildik. Ancak şimdi 2 seçenek arasında kaldım.

Philips 50PUS7505/62 50" 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları ve ÖzellikleriEkli dosyayı görüntüle 120025

Samsung UE50TU7000 50" 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları ve ÖzellikleriEkli dosyayı görüntüle 120029

samsung bizde var her şeyinden memnunuz. oyun modu falan filan isteyeceğin istemeyeceğin her özellik philips kasıyo android olduğundan tizen(samsung televizyonların işletim sistemidir kendisi)çok iyi bazen kasma yapıyor ama hemen düzeliyor
ve samsungun kumanda dizaynı daha iyi bence

simya01

Üyecik
Yaklasik 5 yildir philips kullaniyorum. Cok memnunum. Samsung kullanan arkadas philips kullanmismida philips kasiyor diyor pek anlayamadim. Yalniz philips android telefonlarla cok uyumlu calisiyor. Program secenegide cok. Benim kullandigim modelde ambilight ozelligi var. Yani goruntunun renklerini duvara yansitiyor. Buda cok keyifli bir izleme sekli veriyor. Senin begendigin modelde bu yok. Eger aliyorsan ambilight ozellikli al. Samsungun goruntu kalitesi daha kaliteli olabilir fakat cok nazik bir televizyon. Yinede secim senin. Tavsiyem. Philips televizyon ve ambilight ozelligi olani. Kolay gelsin.

Bencede samsung çünkü bana göre samsung ekranlar kaliteli oluyorlar ama bir arkadaşımız andıroid filan demiş ben pek o konuları bilmiyorum.

Constantin87

Profesör

Philips 50PUS7505/62 50" 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları ve ÖzellikleriEkli dosyayı görüntüle 120025

Samsung UE50TU7000 50" 4K Ultra HD Smart LED TV Fiyatları ve ÖzellikleriEkli dosyayı görüntüle 120029

İki markada iyi bence ancak Philips Android tv li ise bir adım önde. Samsung 4 sene sonra belki sevdiğin bir uygulamayı marketten kaldırabilir. Apk falan da yüklenmesi falan randımanlı olmaz sıkıntı yaşarsın

ozciceky

Profesör
Samsung öneririm. Philips televizyon olarak başarılı. Ancak iki adet philips kullanan arkadaşımda da aynı şikayet var. Akıllı tv özellikleri ve tv android entegrasyonundan memnun değiller.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nacizane bir de bence 55 inch alın eğer salona vs alacaksanız.

simya01

Üyecik
Samsungu olan samsunu övüyo philipsi olan philipsi övüyo. Bu olay psikolojik. Övmese aldiğı malı kötüleyecek gibi sanki. Ayrıca markayı övenler sanki marka bize ödeme yapacak gibi satış elemanlığı yapıyor.
İstediğin televizyonu al kardeş. Artıları bir tarafa eksileri bir tarafa yaz senin için hangisi uygunsa al. Yanlış anlamayın sitemim onu alma bunu al diyenler için. Yoksa kendi tecrübesini anlatan için değildir. Sağlıcakla kalın.