4gb RAM 2.40Ghz i3 64 BİT oyun kaldırır mı

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Maksat oyun oynamak ise, RAM terfisi yapman yeterli bence. Windows etkinleştirilmiş ise Windows 10'a ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabilirsin ya da ürün anahtarın geçerli ve başka bir sistemde kullanılmıyorsa, onu Windows 10'u etkinleştirmede kullanabilirsin.
Windows 10 ücretsiz yükseltme çoktan bitmedi mi ? Orijinal satın alınmış Win 7 veya Win 8.1 key girilerek aktif edilen bir açık olduğuna dair yazan yabancı kaynaklar var.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Call of Duty Serisini (Black Ops 2'ye kadar.)
Cry of Fear
Fahrenheit:İndigo Prophecy
Grand Theft Auto:San Andreas
Crysis 1-2
Medal of Honor 2010
Sniper Ghost Warrior
The Last Door
Among Us
Half Life 1-2
Counter Strike:Global Offensive (Lowda Belki)
Counter Strike:Source

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Windows 10 ücretsiz yükseltme çoktan bitmedi mi ? Orijinal satın alınmış Win 7 veya Win 8.1 key girilerek aktif edilen bir açık olduğuna dair yazan yabancı kaynaklar var.
Yok hayır hâlâ devam ediyor. Yalnız yükseltme yapmadan önce Windows 7 SP1/8.1'in etkinleştirilmiş olması gerekiyor. Windows 10'u etkinleştirmede Windows 7 ve 8/8.1 ürün anahtarları da kullanılabiliyor.

6krdsahmet7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
bu sistemde csgo indirdim zar zor açtı ama maç bulmuyo nedeni tam olarak ne?? RAM/işlemci/ssd
ve neden kasıyor kimse tam bir sonuç vermedi. +Senin ssd kardın varmı
bende ssd yok
bu sistemde csgo indirdim zar zor açtı ama maç bulmuyo nedeni tam olarak ne?? RAM/işlemci/ssd
ve neden kasıyor kimse tam bir sonuç vermedi. +Senin ssd kardın varmı
cs go anca 1.6 açar onun dışında mc orta ayarlarda 50 fps oynarsın diye düşünüyorum

Reaksiyon puanı
34
Ekli dosyayı görüntüle 122713Bilgisayarımın özellikleri fotoraftaki gibi, chrome da sekme değiştirdiğimde bile kasıyor. Bazı insanlara sordum sebebinin RAM'imin düşük olmasını söylediler. Benim kararım formatlayıp 8 veya 4 gb ram taktırıp windows 10 a yükseltmek. böylelikle bilgisayardan verim alabileceğimi düşünüyorum. fikirleriniz neler, sorun ram mi? şimdiden teşekkürler:)
windows 7 yap sistemi win 10 da sistem daha yogun calisiyor arka planda windows un kendi yeni uretilen uygulamalari falan ayrica i3 sistemi olan 2 gb ekran kartin 8 gb ram varsa call of duty 2 call of duty modern warfare 2 veya 3 Euro truck simulator ekran kartin iyi bir modelse dusuk grafikde beam ng drive normal veya 1 tik yukari grafikte gta 4 normal ve ya asagi grafikte gta 5 oynatirsin internetten arat youtubede bilgisayarda aero peek ozelligini kapat verimlilik artar ve vindows olay gunlugu var onuda kapat antivirus varsa onu sil cok iyi olur

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
4 GB ram taktırıp windows 10'a geçin.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
SSD ve rami 8 GB yapman lazım yoksa hayır gelmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSD ve rami 8 GB yapman lazım yoksa hayır gelmez